هوش مصنوعی در حال تحول است و همه توسط خود را

Jakarin2521/iStock.com

هوش مصنوعی (AI) در حال تکامل است—به معنای واقعی کلمه. محققان ایجاد کرده نرم افزار است که قرض مفاهیم از تکامل داروینی از جمله “بقای اصلح” برای ساخت هوش مصنوعی برنامه هایی که بهبود نسل بعد از نسل انسان بدون ورودی. این برنامه تکرار دهه هوش مصنوعی تحقیق در یک موضوع روز و طراحان آن فکر می کنم که یک روز آن می تواند به کشف روش های جدید برای هوش مصنوعی است.

“در حالی که اکثر مردم در نظر گرفتن گام های کودک آنها در زمان یک جهش بزرگ به ناشناخته” می گوید: Risto Miikkulainen یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه تگزاس در Austin بود که درگیر با کار. “این یکی از آن مقالات است که می تواند در راه اندازی بسیاری از تحقیقات آینده است.”

ساخت یک هوش مصنوعی الگوریتم زمان طول می کشد. نگاهی به شبکه های عصبی یک نوع رایج از یادگیری ماشین مورد استفاده برای ترجمه زبان ها و ماشین ها. این شبکه آزادانه تقلید ساختار مغز و یادگیری از داده های آموزشی با تغییر قدرت از اتصالات بین نورون مصنوعی. کوچکتر subcircuits از سلول های عصبی انجام وظایف خاص—مثلا لکه بینی نشانه های راه—و محققان می توانند صرف ماه کار کردن نحوه اتصال آنها به طوری که آنها با هم کار یکپارچه.

در سال های اخیر دانشمندان سرعت تا فرایند خودکار برخی از مراحل است. اما این برنامه هنوز هم تکیه بر دوخت با هم آماده مدارهای طراحی شده توسط انسان است. این بدان معناست که خروجی است که هنوز هم توسط مهندسین تصورات و تعصبات موجود.

بنابراین Quoc لو یک دانشمند کامپیوتر در گوگل و همکاران طراحی و توسعه یک برنامه به نام AutoML-صفر که می تواند به توسعه هوش مصنوعی با برنامه های موثر صفر بشر ورودی تنها با استفاده از پایه مفاهیم ریاضی یک دانش آموز دبیرستان می دانم. “هدف نهایی ما این است که برای توسعه در واقع رمان یادگیری ماشین مفاهیمی است که حتی محققان می تواند پیدا کند” او می گوید.

برنامه کشف الگوریتم با استفاده از یک تقریب از تکامل است. این شروع می شود با ایجاد یک جمعیت 100 نامزد الگوریتم های تصادفی ترکیب عملیات ریاضی. سپس آزمون آنها در یک کار ساده مانند یک تصویر به رسمیت شناختن مشکل که در آن آن را به تصمیم بگیرد که آیا یک تصویر نشان می دهد یک گربه یا یک کامیون.

در هر چرخه برنامه مقایسه الگوریتم های عملکرد در برابر دست-طراحی الگوریتم. نسخه هایی از هنرمندان بالا هستند “جهش یافته” به طور تصادفی جایگزین کردن ویرایش و یا حذف برخی از کد آن به ایجاد تغییرات جزئی از بهترین الگوریتم های. این “فرزندان” افزود: این جمعیت در حالی که مسن تر برنامه حذف شده. این چرخه تکرار می شود.

سیستم ایجاد هزاران نفر از این جمعیت در یک بار که اجازه می دهد تا آن را بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن را از طریق ده ها هزار نفر از الگوریتم دوم می یابد تا زمانی که یک راه حل خوب است. این برنامه همچنین با استفاده از ترفندهای برای سرعت بخشیدن به جستجو مانند گهگاه الگوریتم های تبادل بین جمعیت برای جلوگیری از هر گونه تکاملی مرده به پایان می رسد و به طور خودکار وجین کردن تکراری الگوریتم های.

در یک preprint مقاله منتشر شده در ماه گذشته در arXiv محققان نشان می دهد این روش می تواند به تلو تلو خوردن بر روی تعدادی از تکنیک یادگیری ماشین, از جمله شبکه های عصبی. این راه حل های ساده هستند و در مقایسه با امروز پیشرفته ترین الگوریتم اذعان Le اما او می گوید این کار اثبات اصل و او را خوش بینانه می توان آن را کوچک برای ایجاد بسیار پیچیده تر AIs.

هنوز Joaquin Vanschoren یک دانشمند کامپیوتر در Eindhoven University of Technology, فکر می کند که از آن خواهد شد در حالی که قبل از این رویکرد می تواند به رقابت با دولت از هنر. یکی از چیزهایی است که می تواند به بهبود برنامه های او می گوید نمی خواهیم آن را به از ابتدا شروع می شود اما به جای آن بذر آن را با برخی از ترفندها و تکنیک های انسان کشف کرده اند. “ما می توانیم پمپ نخست با آموخته ماشین یادگیری مفاهیم.”

که چیزی لو برنامه ای برای کار بر روی. با تمرکز بر مشکلات کوچکتر به جای کل الگوریتم همچنین دارای وعده او اضافه می کند. خود گروه منتشر شده یکی دیگر از مقاله در arXiv در 6 آوریل که با استفاده از یک روش شبیه به طراحی مجدد یک فیلم محبوب ساخته شده و آماده و کامپوننت های مورد استفاده در بسیاری از شبکه های عصبی.

اما لو همچنین معتقد است افزایش تعداد عملیات های ریاضی در کتابخانه و اختصاص حتی بیشتر از منابع محاسباتی به برنامه می توانید اجازه دهید آن را به طور کامل کشف جدید AI قابلیت های. “این یک جهت ما واقعا پرشور در مورد” او می گوید. “برای کشف چیزی واقعا اساسی است که زمان طولانی را برای انسان به شکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de