هوش مصنوعی در ترانه-آهنگسازی وظایف در یوروویژن-الهام مسابقه

اعضای استرالیا گروه Uncanny Valley آموزش الگوریتم با استفاده از تلفن های موبایل از koalas.

Uncanny Valley موسیقی صدا و فن آوری

یک مسابقه با الهام از محبوب سالانه موسیقی یوروویژن رقابت کشیده شده نوشته های تشکیل شده با کمک از غیر معمول ترانه سرایان—هوش مصنوعی (AI) برنامه های.

برای اولین بار 13 تیم از اروپا و استرالیا ساخته شده است تا از اطلاعات دانشمندان و برنامه نویسان و موسیقی دانان را مشاهده کنید آهنگ در این ماه به AI آهنگ مسابقه اسپانسر شده از طرف هلندی پخش عمومی VPRO. با توجه به مسابقه در وب سایت این سازمان به دنبال افزایش آگاهی از نقش مهم هوش مصنوعی در زندگی ما و همچنین امکانات و محدودیت های فن آوری است.

شرکت کنندگان دعوت شده بودند برای نوشتن برنامه های AI و یا انطباق های موجود به سادگی از آلبوم ملودی و هارمونی برای آهنگ ها را به مدت بیش از 3 دقیقه. علاوه بر وارد کردن آهنگ های خود را در این تیم نیز خود را مشاهده کنید مدل و کد همراه با توضیحات از فرایند خلاقیت خود و سیستم های آنها استفاده می شود.

استرالیا تیم Uncanny Valley ایجاد “زیبا جهان” توسط آموزش یک شبکه عصبی با گذشته یوروویژن آهنگ صوتی, از, koalas, kookaburras و شیاطین تاسمانی را به افتخار کسانی که حیوانات از دست رفته به این کشور آتش سوزی در 2019. این تیم هوش مصنوعی الگوریتم به اتهام آینده با ملودی و شعر و آنها افزوده خواننده بشر به این آهنگ.

سه فرد پنل—دو AI دانشمندان و آهنگساز—و را رای دادن به آهنگ ها (ترجمه) 10 ممکن است با نتایج اعلام می شود در 12 مارس. این آهنگ برنده خواهد بود پخش ملی هلندی رادیو.

سالانه یوروویژن رقابت است که الهام گرفته از هوش مصنوعی مسابقه لغو شد برای این سال به دلیل COVID-19 همه گیر اما رسانههای اروپایی در حال برنامه ریزی جایگزین را نشان می دهد در ماه مه به جای آنچه که می شده اند مراسم اهدای جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de