هوش مصنوعی نمی خواهد ما را از Coronavirus

اعتیاد به مواد مخدره است اما بالقوه است: رویکرد ادعا می کند در اطراف AI و Covid-19 با شک و تردید.

هوش مصنوعی است که در اینجا برای نجات ما از coronavirus. آن لکه های جدید شیوع بیماری شناسایی افراد مبتلا به تب تشخیص موارد اولویت بیماران بیشترین نیاز را می خواند ادبیات علمی و در راه خود را به ایجاد یک درمان است.

اگر تنها.

به عنوان جهان در برابر شیوع کروناویروس, بسیاری از را مورد تحسین قرار گرفته AI به ما علام سلاح مخفی. اگر چه شرکت های بزرگ منتشر شده در مطبوعات و برخی از رسانه ها پوشش آواز ستایش خود را هوش مصنوعی بازی خواهد کرد تنها یک نقش حاشیه ای در امر مبارزه علیه Covid-19. در حالی که وجود دارد بدون شک راه های که در آن مفید خواهد بود—و حتی بیشتر از آن در آینده بیماری های همه گیر در زمان حاضر فن آوری های مانند اطلاعات, گزارش, پزشکی از راه دور و متعارف ابزار تشخیصی به مراتب موثر تر. پس چگونه شما می توانید جلوگیری از سقوط برای هوش مصنوعی اعتیاد به مواد مخدره? در اخیر موسسه بروکینگز گزارش من شناسایی ابتکارات لازم برای شک و تردید سالم از هوش مصنوعی ادعا می کند در اطراف Covid-19.

بیایید شروع کردن با مهم ترین قانون: همیشه نگاه به موضوع ، اگر آنها در حال استفاده از هوش مصنوعی فوق العاده! اگر نه با احتیاط از برنامه های کاربردی هوش مصنوعی از شرکت های نرم افزاری که لازم نیست که استخدام آن دسته از کارشناسان. داده است که همیشه وابسته به آن زمینه ای که تخصص به درک. آیا داده ها از چین درخواست ایالات متحده ؟ چگونه ممکن است رشد نمایی ادامه دهید ؟ چقدر ما مداخلات کاهش انتقال? همه مدل ها حتی AI مدل فرضیات در مورد پرسش هایی از این دست. اگر افسران را درک نمی کنند کسانی که فرضیات مدل های خود را بیشتر احتمال دارد به از مفید و مضر.

خوشبختانه در مورد Covid-19 اپیدیولوژی می دانم بسیار کمی در مورد این زمینه داده است. حتی اگر ویروس جدید و بسیار وجود دارد آموخته می شود وجود دارد عمق فوق العاده ای از تجربه و تخصص در اطراف چه سوال بپرسید و چگونه می توان آنها را پاسخ داده است. مدرن آماری و اپیدمیولوژی تاریخ به 1900s اولیه که به معنی این زمینه است که شامل یک قرن از تحقیقات علمی به تجزیه و تحلیل آن. در مقابل روشهای یادگیری ماشین تمایل به فرض که همه چیز می تواند به طور مستقیم از یک مجموعه بدون ترکیب گسترده تر علمی در زمینه.

در نظر بگیرید برای مثال ادعا می کنند که هوش مصنوعی برای اولین بار به تشخیص coronavirus. یادگیری ماشین است که بسیار وابسته به داده های تاریخی برای ایجاد معنی بینش. از آنجا که هیچ پایگاه داده از قبل Covid-19 شیوع AI به تنهایی نمی تواند پیش بینی گسترش این بیماری همه گیر. چه تر است, این ادعا به طور ضمنی overstates توانایی AI به ما اطلاع در مورد بزرگ و حوادث نادر است که قدرت هوش مصنوعی در همه. همانطور که معلوم است در حالی که نرم افزار ممکن است صدا زنگ بتواند اهمیت شیوع مورد نیاز بشر تجزیه و تحلیل.

AI ارزش واقعی نهفته است در توانایی خود را برای ایجاد بسیاری از دقیقه ای پیش بینی. مثلا هوش مصنوعی اپیدمیولوژی شرکت BlueDot با موفقیت کمک ایالت کالیفرنیا نظارت بر گسترش coronavirus. این شرکت افزوده سنتی اپیدمیولوژیک مدل با دستگاه, آموزش استفاده از الگوهای پرواز به پیش بینی گسترش در کد پستی سطح. که ارزش AI. آن دانه برآورد می توانید با فعال کردن دقیق تخصیص بودجه تدارکات و کادر پزشکی.

که گفت: شما باید اعتماد همه فردی برآورد از هوش مصنوعی. غالبا یک شرکت گزارش خواهد شد دقت—درصد از پیش بینی که درست در طول توسعه—به ادعا اثربخشی یک مدل AI. متاسفانه این شماره است که آسان به رستوران کوچک و اغلب ارائه می دهد یک تصویر ناقص. مثلا Alibaba ادعا کرده آن را می تواند تشخیص Covid-19 از CT اسکن با 96 درصد دقت و صحت. اما اگر شما در بررسی با کارشناسان موضوع را مشاهده می کنید که کالج آمریکایی رادیولوژی گفته است که سی تی اسکن باید استفاده نمی شود به عنوان “خط اول آزمایش برای تشخیص Covid-19.” دیگر کارشناسان اکو که این روش هنوز ثابت نشده و بیشتر احتیاط که در حالی که الگوریتم ممکن است سریع آن مستلزم آن است که CT اسکن اتاق باید تمیز و هوایی خود recirculated بین هر بیمار

که در تحت میزان بالایی از دقت و صحت آن زمان برای به اشتراک گذاشتن یک راز کثیف از ماشین جهان آموزش: هر گونه اطلاعات دانشمند در این زمینه را مسخره می کنند, در آن سطح از دقت و صحت. آن را باور نکردنی بالا است. بدون هیچ گونه اخطار خود انتقاد یا خارجی اعتبار آن را مشکوک بر روی چهره خود. حتی اگر این درست است که ما اغلب نیاز به معیارهای گذشته از دقت به می دانم که اگر یک مدل موثر است مانند درصد از افراد بیمار که به درستی تشخیص داده شد. در حالی که خسته و سیستم های پزشکی تبدیل شده اند به هوش مصنوعی و تحلیل اشعه ایکس برای triaging بیماران بر اساس شدت ریه شرایط AI نمی تواند در حال حاضر تشخیص Covid-19 خود را در آن.

حتی AI مدل که کاملا تست شده و معتبر در توسعه بیشتر نیاز به شک و تردید از موقعیت های دنیای واقعی تقریبا همیشه تنزل هوش مصنوعی عملکرد. در اخیر مقاله در مورد تشخیص بدخیم مول, محققان متوجه شده است که خود AI مدل آموخته بود که پزشکی حاکمان بودند و اغلب در حال حاضر در تصاویر مول شناخته شده بود بدخیم. این دو اثر از رانندگی دقت در آزمایشگاه, اما در دنیای واقعی است.

این درس به ما می دهد دلیلی برای مشکوک از هوش مصنوعی و سیستم های است که تلاش برای تشخیص تب از دوربین های حرارتی. تکنولوژی نظارت شرکت آتنا امنیت ادعا کرد که در ماه گذشته آنها اقتباس خود نرم افزار موجود برای انجام درست آن. حتی قبل از آن گزارش شد که آتنا به حال گفته جعلی نرم افزار تظاهرات این ادعا موجه شک و تردید. در حالی که تب-تکنولوژی تشخیص ممکن است کار به خوبی در آزمایشگاه شرایط این نرم افزار نیاز به روشن و دقیق از نظر درونی یک فرد را چهره چیزی است که می تواند دشوار برای یک دوربین به دست آوردن برای گفتن یک فرد به سرعت راه رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی است. که نه به ذکر است که این تحلیل است که تحت تاثیر درجه حرارت محیط و رطوبت و حتی از این موضوع که البته باز درب به تعصب.

تب تشخیص قابل قبول مورد استفاده از AI اما آن را به مراتب بیشتر از زمان و تلاش و پول برای ساخت سیستم های که به اندازه کافی قوی به اعتماد. هوش مصنوعی پیش بینی هستند و تنها با ارزش اگر آنها را قادر می سازد یک مداخله است—تب تشخیص به اندازه کافی قابل اعتماد برای جلوگیری از مردم را از ورود به یک سوپرمارکت یا داروخانه? CDC نمی کنم و نیاز به یک تاييدی در علاوه بر این به دوربین های حرارتی.

همه این باید به شما مکث هنگام ارزیابی ادعا می کند که مشتری جلب کردن هوش مصنوعی به عنوان ما Covid ناجی و این که قبل از توجه به این احتمال زیاد است که فقط به عنوان ما را دیده ام با دیگر برنامه های کاربردی از یادگیری ماشین آن را معرفی خواهد کرد و عواقب ناخواسته و سیستمیک دارد. اما در حالی که یک دوز از شک و تردید سالم است در آینده نزدیک تاثیر هوش مصنوعی در برخی از این برنامه ها روشن است. هوش مصنوعی است که به طور گسترده ای قابل اجرا فن آوری با پتانسیل فوق العاده ای اما مزایای آن نیاز به پوشش در یک درک واقع بینانه از محدودیت های آن است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
  • منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟
  • نهایی قرنطینه self-care guide
  • هر کسی یک ستاره streamer با این نرم افزار منبع باز
  • ماسک صورت بحث علمی نشان می دهد دو برابر استاندارد
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de