هنرمند راشل Cabitt است به دام افتاده در یک قرنطینه فیلم ترسناک

بله زمان تجربه است و پر از وحشت. اما وجود دارد اتاق را برای تطهیر ،

در یک بیماری همه گیر وظایف دنیوی تبدیل به مواد اولیه برای یک فیلم ترسناک اسکریپت: دست شستن پاسخ دادن به درب نگاه کردن به خودمان را در یک تماس ویدیویی از 10 بار در روز. لحظات مثل این همراه با flickers الهام از سیندی شرمن, ایتالیایی, ترسناک, فیلم Suspiriaو اغوا کننده تب و تاب بودن از یک نشانه نئون led عکاس راشل Cabitt به آخرین پروژه: تهیه پیش نویس یک استوری بورد برای تعلیق-لادن داستان در مورد مستند تجربه در شهر نیویورک راه آهن آپارتمان.

لورن یوسف: چه مدت شما زندگی می کردند در شهر نیویورک ؟ چه آن را مانند شده است برای شما ؟

راشل Cabitt: من به اینجا آمد به مدرسه در سال 2012. من زندگی در شیکاگو است که از لحاظ فنی کوئینز اما آن را درست در لبه شمالی بروکلین. بنابراین فوق العاده در مرکز آن است. من به یاد داشته باشید خواندن نیویورک تایمز مقاله با تمام کدهای پستی و آمار و تفکر “من واقعا امیدوارم که مامان من نمی بینم این است.” او بسیار نگران شده است. در ابتدا او واقعا سعی کردم که مرا به خانه می آیند به ماساچوست اما من به او گفتم که من قصد دارم به ماندن در اینجا و آن را سالم که در راه است. او freaked. تا کنون از آن زمان به بعد من سعی کردم به نگاه در شهر نیویورک اعداد.

چگونه آیا شما شده است به نگه داشتن عاقل?

من احساس می کنم هر روز یک کمی متفاوت است. قبل از همه این بهترین دوست من و من تا به حال فقط آغاز یک سازمان خلاق, برکه, خلاق, در راستای صنعت موسیقی. ما در حال انجام مبارزات آلبوم هنرمندان, موسیقی فیلم, اساسا هر چیزی بصری است که نوازندگان نیاز دارید. من آزاد و بسیاری از کار من تلف شده است اما من هنوز هم یک ثابت فرفره است که واقعا خوب است. من مطمئن شوید که من کمی از آن هر روز.

در حال حاضر که همه چیز در حال رسیدن به برخی از حس ظاهر من واقعا فقط در تلاش برای ایجاد هنر و من فکر می کنم این پروژه واقعا کمک کرد که با. بسیاری از کار که من انجام شده بود قبل بود, پرتره, پس همیشه وجود دارد یک موضوع. عدم وجود فرد دیگری در کنار هم اتاقی من به من واقعا خارش به استفاده از دوربین من. بنابراین من فکر کردم “من فقط می توانم یک self-portrait—چرا که نه ؟ آن را ندارد به هر نقطه از آن می تواند فقط یک چیز سرگرم کننده برای انجام.”

یکی از اولین من بود یکی از من سیگار کشیدن بر روی پنجره. در ابتدا نبود حتی یک فکر مربوط به کل این پروژه است. روز بعد بود که من در حال ویرایش آن من سعی کردم یک 16×9 محصول و فکر کرد فیلم-مانند به طوری که رو مغز من تبدیل کردم و فکر کردم “چه می شود اگر من گرفتن یک دسته از چیزهای دیگر من انجام شده است در قرنطینه مانند گرفتن همه تا لباس پوشیدن در شب جمعه فقط برای نشستن روی نیمکت؟”

زمانی که من در این سری به نظر می رسد نور به عنوان شخصیت خاص خود را دارد.

من منبع اصلی نور بود این faux نور نئون. که صورتی و بنفش است که شما را در تمام طول. من که در ترکیب با سبز 50 وات نور لامپ و یک دسته از LED orbs که رنگ شما می توانید برنامه.

من به خود جلب کرد با الهام از این فیلم ترسناک Suspiria. به نظر من این واقعا ترسناک است زیرا تمام وقت من به تماشای من فکر کردن در مورد چه زیبا آن است. نور شگفت انگیز است! شخصیت بیرون می آید از فرودگاه و به نظر می رسد مانند یک باشگاه و گفتم: “من می خواهم به آن فرودگاه است.” من واقعا الهام گرفته شده است که به دلیل در راه نور را ندارد به حس. من فکر می کنم که گاهی اوقات شما فقط تبدیل شدن به مجموعه ای در راه خود را و شما همیشه سفارش تجهیزات مشابه. پس از قرنطینه بودن و انعطاف پذیر تر با من چگونه شلیک یک چیز بزرگ است که من می خواهم به حمل بیش از.

خود پرتره جنبه بود قطعا در اشاره به سیندی شرمن Untitled فیلم و عکسهای آن را تلاش برای ایجاد طنز از یک وضعیت تاریک. من می خواهم به را سرگرم کننده از همه چیز و آن نوع احساس ما در عجیب و غریب, ترسناک یا علمی تخیلی, فیلم, در حال حاضر, بنابراین من نمیفهمد من فقط باید این چیز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>