آمازون کارگر قفس می ایستد حدود 7 فوت قد با فقط به اندازه کافی فضا برای بشر به نوبه خود در اطراف به راحتی. از درون یک جوی استیک کنترل زیادی فلزی پنجه مانند کسانی که در بازی های آنلاین بازی—به شهامت در بسته و یا دیگر اقلام در انبار طبقه. در حالی که سلاح های رباتیک کشتی کالا از طریق آمازون تحقق, مرکز قفس نگه می دارد یک انسان معلق محافظت از تمام whirring ماشین آلات. در اثر قفس محافظت انسان ها از ماشین آلات.

آمازون اختراع طراحی برای این کارگر قفس در سال 2016 تجسم یک راه حل برای بشر ایمنی کارگر در یک خودکار انبار. تکنولوژی اختراعات و گاهی اوقات رویاهای لوله پیش نویس تا بدون هیچ گونه وعده های واقعی از طریق زیر. حتی هنوز هم محققان در حوزه هوش مصنوعی در حال حاضر موسسه که بر پیامدهای اجتماعی از هوش مصنوعی بعدها توصیف آن به عنوان “یک تصویر فوق العاده ای از بیگانگی کارگر یک استارک لحظه ای در ارتباط بین انسان و ماشین است.” آمازون هرگز ساخته شده از قفس. اما هنرمند سیمون دنی را با استفاده از ثبت اختراع منتشر شده به صادقانه ایجاد طرح در شکوه کامل خود را.

دنی آثار هنری در حال حاضر در سان فرانسیسکو ده جوان موزه بخشی از یک نمایش جدید است که به بررسی انسان تغییر نقش در جهان اشباع شده با ماشین های هوشمند. (دنی انتخاب کرده است برای به تصویر کشیدن قطعه خود را بدون تفسیر. عنوان آن: “آمازون کارگر قفس ثبت اختراع طراحی مجازی به عنوان پادشاه جزیره قهوه ای Thornbill قفس ما 9,280,157 B2: ‘سیستم و روش برای حمل و نقل پرسنل در عرض یک فعال محیط کاری,’ 2016.”) در جای دیگر در موزه بینندگان مواجه با واقعیت های دیگر از تکنولوژی کار می کنند.

هنر می تواند گاهی اوقات ترک بینندگان خاراندن سر خود تعجب آنچه در آن تمام معنی است. نه این قطعه است. در ده جوان موزه کف تنش بین شرکت های فن آوری و نیروی کار آنها را استخدام سر گذاشته است. در اینجا کارگران یک معنی به پایان است.

روابط بین تکنولوژی و نیروی کار شده است به خصوص مملو بینم. آمازون و گوگل شده اند سرند با کارمند تظاهرات بیش از چیزهایی که کارفرمایان خود را خواسته اند آنها را به ساخت و تصمیمات آنها را بدون اجماع. Uber و Postmates در حال مبارزه با قانون در کالیفرنیا است که می تواند نیاز آنها را به تشخیص خود فرفره کارگران به عنوان کارکنان (و به این ترتیب خود را افزایش دستمزدها و ارائه مزایای). Kickstarter به تازگی برای اولین بار شرکت فن آوری که در آن کارکنان سازمان اتحادیه.

این جنگ هستند و در تقابل با وعده اصلی از دره سیلیکون یا حداقل داستان Silicon Valley را دوست دارد به در مورد خود: که این شرکت در حال ساخت دنیایی بهتر که فن آوری های پیشرفته است که مترادف با پیشرفت. این دو جوان را نشان می دهد جدید به نام “Uncanny Valley” تراکم در برخی از این تناقضات است. این عنوان اشاره به مضطرب احساس دیدن چیزی نه کاملا انسانی و نه کاملا اما همچنین پوچ واقعی دره که در آن فن آوری ساخته شده است.

آن را محبوب لنز برای استفاده در صنعت فن آوری این روز از جمله موج جدید خاطرات از تکنولوژی کارکنان. در واقع یکی از این خاطرات سهام همان عنوان به عنوان دو جوان نشان می دهد آنا وینر Uncanny Valleyکه در ماه ژانویه است. های اخیر علاوه بر این به نوع سوزان فاولر را Whistleblower, بود, هفته گذشته منتشر شد. هر دو خاطرات زنان جوان که مشغول به کار در تکنولوژی; وینر است امیز داستان از چهار سال در راه اندازی در حالی که فاولر تواریخ از یک سال کار در حال بارگذاری پر از شایع آزار و اذیت جنسی. هر دو در حال حاضر داستان از افرادی که بدرفتاری به خاطر شرکت انگیزه. نه رنگ به خصوص خیریه پرتره از دره سیلیکون.

در حال حاضر هر دو داستان باید احساس آشنا. وینر در کتاب بررسی شده است گسترده و فاولر است که تکرار مکررات از ویروسی پست وبلاگ از سه سال پیش. هنوز قصه ها کمتر روده-پانچ در حال حاضر: Fowler توصیف چند تجربه از آزار و اذیت و سوء رفتار که هر کدام او مجدانه گزارش به بخش منابع انسانی شرکت اغلب با اثبات در دست است. در یک نمونه واحد منابع انسانی موافقت کرد که او می شده است مورد آزار و اذیت—اما پس از آن کاهش یافته است را به هر گونه مجازات عمل. فاولر مدیر او گفته بود “بالا عملکرد.” Reprimanding او ممکن است هزینه بارگذاری برخی از خط پایین خود را.

وینر و فاولر هر دو ضبط یک تجربه از یک کارگر یقه سفید گیر کرده در چرخ دنده های در حال حرکت سریع شرکت های که به نظر می رسد به ارزش خروجی خود را بیش از رفاه کارکنان خود را. این یک داستان است که گفته شده است در وقت و زمان دوباره اما شاید بدست آورده برخی از وزن در نور های اخیر صنعت ناآرامی. از سوی دیگر می توان آن را سخت به همدردی با یک کارمند ناراضی که او نیز می شود شگفت آور محیط کار پردازش; شرکت ارائه صبحانه, ناهار و شام و حقوق و دستمزد نیز به شش رقم است. داستان از خط مقدم اغلب امتیاز کسانی که در بالا پرداخت شغل یقه سفید.نیست که خود را در مبارزات هر کمتر واقعی—فقط تا حدودی بیشتر منفرجه.

جدید نمایشگاه در ده جوان نیز به تساوی یک تمایز میان یقه سفید و یقه آبی کارگران در صنعت فن آوری. یک قطعه به نام “درب” توسط ژاک بلاس, اماکن بازدید کنندگان در یک فضا با الهام از فناوری دانشگاه در دره سیلیکون. داروخانه مورد nootropics است بر روی صفحه نمایش در مرکز اتاق و کلمات از شرکت های فن آوری’ اعلامیه لوله از طریق بلندگو مانند صحبت کلمه شعر است. نتیجه این است که کمی چشم-rolly: کارگر به نظر می رسد شستشوی مغزی به حالت hyperproductivity در خدمت ماموریت شرکت. Denny’s کار از سوی دیگر مرا بریده بریده نفس کشیدن. متصدی توضیحات خواستار آن نقد هر دو “انسان دوستانه و زیست محیطی هزینه های امروز, اطلاعات, اقتصاد” با اشاره به طور خاص در آمازون. بیشتر انتقادی هر چند آن را می سازد کارگر انبار را گرفتاری احشایی. این است که بعد از همه یک قفس برای یک انسان است.

این هنرمند با استفاده از مجسمه او را بارز این نوع از صفات انسانی است که می تواند اتفاق می افتد زمانی که کارگران با تکنولوژی درمان می شوند مانند دندان در یک دستگاه. این داستان نیست گفت: به عنوان اغلب به خصوص توسط قهرمانان خود را; به مراتب کمتر وجود دارد خاطرات گفت: از این طبقه از تحقق انبارها و یا در داخل Ubers در جاده ها است.

دنی قطعه طول می کشد تنها یک آزادی از اصلی آمازون طراحی: او افزود: واقعیت افزوده جزء به طوری که وقتی بیننده به نظر می رسد در کارگر قفس از طریق اپل آن پادشاه جزیره قهوه ای Thornbill نشسته داخل قفس. (پرنده است که تقریبا منقرض شده که دنی به معنی به عنوان یک مرجع برای آمازون تلفن در محیط و همچنین در خود مردم است.) فقط قبل از ده جوان باز کرد خود را نشان می دهد و پس از ماه ها اعتراض شده توسط آمازون, کارکنان, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اعلام کرد که 10 میلیارد دلار از صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا. که هنوز هم ممکن است خیلی دیر برای Thornbill.

در این موزه هر چند پرنده flits اطراف قفس دیوانه وار مثل یک آواز قناری در معدن ذغال سنگ.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de