به عنوان کسب و کار بازگشایی, برخی از کارگران از ترس بازگشت

کارکنان که با کاهش به کار در میان همه گیر می تواند از دست دادن هر دو حقوق و مزایای بیکاری.

به عنوان کسب و کار بازگشایی, بسیاری از 40 میلیون نفر از افرادی که مشاغل از دست رفته در سه ماه گذشته به زودی می تواند به صورت یک معضل: بازگشت به کار و خود را در معرض خطر ایمنی و یا از دست دادن شغل و درآمد.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت: کارفرمایان به طور غیر منتظره اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته پس از یک ویرانگر کاهش در ماه آوریل است. اقتصاددانان انتظار دارند که شغل بیشتر به آمده به عقب به عنوان مقامات در بیشتر اماکن سهولت مستند سفارشات با هدف سرکوب coronavirus.

قوانین توسط دولت متفاوت است اما برای بسیاری از کارگران امتناع یک تماس را به بازگشت به کار خواهد نوار آنها را از دریافت مزایای بیکاری حتی اگر آنها احساس نمی امن است. کارگر طرفداران خواسته اند دولت فدرال به صورت منحصر به فرد تعریف یک محیط کار ایمن و اما رئیس جمهور تهمت است گفت: بارها و بارها است که باید تصمیم گیری در اطراف ایمنی.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

“من در نظر گرفته اند نه بازگشت به کار, اما چه گزینه های من واقعا داشته باشد ؟” می پرسد داستین Schaffer آن کارگر در پوتسویل پنسیلوانیا. Schaffer شد furloughed در 20 مارس. در آوریل 27, او بازگشت به کار از راه دور. Schuylkill County, که در آن او زندگی می کند و کار می کند وارد آن زرد “فاز” پنسیلوانیا بازگشایی طرح و Schaffer انتظار دارد که به زودی به خواسته بازگشت به دفتر خود. او با نگرانی از کارفرمای خود است اما نه شنیده جزئیات چگونه این شرکت قصد دارد به نگه داشتن آن کارگران امن است.

“این یک ساختمان اداری آن است که غیر ممکن است برای آمدن در تماس با ما و یا با تصویب حداقل 10 تا 20 کارکنان دیگر در یک روز,” او می گوید. “مطابق با اصول بهداشتی قطعا اولویت نیست و یا حتی فکر کردن در مورد زمانی که آن را آمد به آن تجهیزات گذشت از کارمند به کارمند محل به محل.”

به طور کلی دولت و مقامات محلی تصمیم می گیرید زمانی که کسب و کار ممکن است بازگشایی شده است. در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که فرمانداران باید “تماس با کسانی که عکس های” به جای مقامات فدرال. هفته گذشته یک گروه از حزب دموکرات از جمله سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز نام در اداره ايمنی و بهداشت شغلی (OSHA) به انجام بیشتر در سایت و بررسی و پاسخ به کارگران نگرانی از قرارداد Covid-19 در کار است. OSHA سناتور نوشت: “تا حد زیادی استعفا خود را بررسی و اجرای مسئولیت ها و حتی استانداردهای موجود.” یک سخنگوی OSHA به نام نامه “به شدت نادرست” و گفت: “آژانس متعهد به حفاظت از کارگران آمریکایی در طول همه گیر و OSHA در حال کار در سراسر ساعت به پایان است.”

“ما نیاز به یک مجموعه ای از شرایط را برای چه چیزی باعث می شود یک محیط کار امن و می گوید:” دیوید Muraskin یک وکیل با عدالت غیر انتفاعی به نمایندگی از کارگران است.

“این واقعا سخت است برای کارکنان به نقطه به چیزی و بگو: شما قرار است به انجام این کار و شما هستیم.’ آنچه که ما نیاز به چیزی است که می گوید: “این چیزی است که یک محل امن به نظر می رسد.'”

برخی از کارگران لقب “ضروری” توسط مقامات مواجه شده اند این موضوع را برای ماه می باشد. این شامل کارگران در گوشت-گیاهان پردازش. ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران اتحادیه بین المللی تخمین می زند بیش از 3000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در میسوری Muraskin نشان دهنده کارگران در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی که در زمینه کت و شلوار خود را در برابر کارفرما به دنبال دسترسی آسان تر به مرخصی استعلاجی بیشتر تجهیزات حفاظتی و کمتر ازدحام در خط در میان دیگر تغییرات است. سه هفته بعد یک قاضی برکنار مورد پیدا کردن که Smithfield در زمان “گام های مهم خود را” به منظور کاهش کارگر خطر است.

پس از این مورد بود را رد کرد, Smithfield, آغاز تست کارگران به طور معمول; ده ها تن از کارکنان به خانه فرستاده شدند و پس از تست مثبت است. Muraskin است و با توجه به دوباره پر کردن این مورد.

یک سخنگوی Smithfield می گوید این شرکت برقرار چند OSHA-سازگار با پروتکل های ایمنی از جمله بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کارگران و تب نمایش برای ورود و بیمار را ترک کنند.

کارگران در مواجهه با نقش صورت افزایش خطرات و بسیاری می گویند کارفرمایان خود را انجام نداده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس. در ماه مه مک دونالد کارکنان در شیکاگو کت و شلوار واصل گفت: این شرکت انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از خود کارگران و حتی آن را به عنوان بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر کشور است. یک سخنگوی این شرکت می گوید آن را مخالف با “نادرست خصوصیات” در کت و شلوار و اتحاد برقرار جدید پروتکل های ایمنی برای محافظت از کارگران است. این هفته یک Illinois state قاضی مجاز با توجه به ادامه رد مک دونالد پیشنهاد برای اخراج.

برخی از کارفرمایان حمایت قانونگذاران به دنبال حمایت از پرونده های حقوقی اگر کارگران قرارداد coronavirus. در خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: مسئولیت حمایت خواهد بود در اولویت بعدی امداد لایحه. در آیووا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال صف آرایی در حمایت از لایحه ارائه coronavirus طرح دعوی در دادگاه حفاظت از رستوران ها بیمارستان ها و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. دانشگاه کنتیکت و خانه های سالمندان در ایالت تنسی به دنبال مشابه حمایت.

بدون دعاوی کارگران باید گزینه های کمتر اگر آنها تقاضای تغییر دهید. این درست است به خصوص از کارگران ضروری.

در اوایل این هفته یک گروه از کارکنان آمازون در شرکت استاتن آیلند مرکز توزیع کت و شلوار واصل و گفت: شرایط کار و بهره وری بالا انتظارات با توجه به ثبت تقاضا را ساخته اند اجتماعی فاصله غیر ممکن است. آمازون نمی دیدگاهها برای کارگران کت و شلوار اما گفت: این نهاد اقدامات پیشگیرانه از جمله “متوسط چک, ماسک, دستکش, افزایش تمیز کردن و مایع [و] تمدید پرداخت و مزایای گزینه است.”

در اوایل ماه مه 14 بهداشت کارگران در نیواورلئان رفت و در اعتصاب خواستار خطر پرداخت دستمزد بالاتر و دسترسی بیشتر به تجهیزات حفاظتی. آنها با تشکیل یک گروه آنها تماس شهر زباله اتحادیه و شروع به اعتراض در تالار شهر.

Daytrien Wilken که سخنگوی این گروه که عمو در میان کارگران می گوید: بهداشت کارگران در یک اتصال دو: کار خود را بسیار ارزشمند است در جلوگیری از گسترش coronavirus و در عین حال آنها آسیب پذیر تر است.

“[آنها] هیچ دنده محافظ” Wilken می گوید. “اگر شما در خانه بیمار شما فقط از دست دادن پول است. آنها هرگز ارائه مزایای. آنها هرگز حتی شده یک موقعیت دائمی است.”

قابل توجه کارگران پرداخت می شود $10.25 اما خواستار 15 دلار دستمزد ساعتی در کنار 150 $در هر هفته در خطر پرداخت. چرا که آنها در سمت چپ کار “داوطلبانه” که آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری; چرا که آنها نه کامل آنها دسترسی ندارید به مرخصی استعلاجی.

کارگران شاغل در مترو خدمات گروه نه این شهرستان است. روز پس از اعتصاب خود را شروع مترو را جایگزین آنها محلی زندانیان در کار امداد رسانی برنامه.

یک سخنگوی مترو می گوید این شرکت شده است قادر به پاسخگویی به برخی از این مطالبات از جمله ماسک های بیشتر اما خواسته های دیگری مانند افزایش دستمزد مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت مربوط به قراردادی تصمیم زبان در سطح شهرستان و نمی تواند تنظیم شود.

بدون فدرال ارشاد کارگران در کشورهای بازگشایی تا به حال به در نظر گرفتن برای خود را که آیا آنها به اندازه کافی احساس امنیت در محل کار به بازگشت و یا به ما میده اگر آنها می توانید استطاعت به.

“من بسیار نگران پیمانکاری” این ویروس می گوید: Robyn فریتز یک groomer سگ در بوستون کار با یک خانواده متعلق به حیوان خانگی اردوگاه. “من خود ایمنی مسائل و به طور کلی هستم خوب اما من از گرفتن سرماخوردگی قفسه سینه و دیگر ریه مسائل است.”

فریتز از سر کار پاره وقت در ماه ژوئن. اگر چه کارفرما برقرار جدید پروتکل های ایمنی او نگرانی در مورد او هم اتاقی و ساکنان نزدیک به خانه سالمندان. “من بسیار عصبی من می توانم آن را دریافت و آن را بازگشت به خانه,” او می گوید. سیاست های جدید در فروشگاه “تنها [go] است.”

فریتز می گوید او احساس می کند موظف به کمک به این خانواده متعلق به کسب و کار از آنجا که کارفرما با آن مواجه است همان dire straits به عنوان دیگر کسب و کارهای کوچک و ممکن است مجبور به بستن درهای خود را اگر کسب و کار بر نمی گرداند.

“من واقعا نمی خواهید به [بازگشت] اما کار مثل این است که من و خانواده ام می خواهم به نگه داشتن آن شناور,” او می گوید. “این سخت است بر آنها.”

کودی که خواسته است که نام نکردن با این نسخهها کار در یک فروشگاه محموله در Pekin, Illinois. این فروشگاه دارای تخصص در مبلمان و تخفیف کالا برای سالمندان و کاهش درآمد خانواده ها است.

کودی دریافت مزایای بیکاری بعد از مغازه های بسته شده در مارس اما خواسته شده است به کار هنگامی که بازگشایی فروشگاه در تاریخ 8 ژوئن. مانند بسیاری از کارگران او خواهد بود به احتمال زیاد فاقد شرایط لازم برای مزایای بیکاری اگر او کاهش می یابد به بازگشت. اما او مطمئن نیست کارفرمای خود حتی با پروتکل های ایمنی می تواند او را حفظ کند به خصوص اگر مشتریان به مصرف پیشگیری به طور جدی.

“یکی از آخرین روز من در آنجا کار می کرد قبل از اینکه آنها به من این گزینه را ترک ما تا به حال دو مشتریان سرفه بیش از همه ما بدون پوشش دهان خود را یکی حتی خواستار آن شدند که ما لرزش دست خود را,” او می گوید. “زمانی که من به آنها گفتم من تا به حال به حال به اندازه کافی و نبود رفتن به ادامه کار اگر من تا به حال نگران این مقدار در مورد بهداشت و سلامت عزیزان من.”

قبل از پناهگاه در محل کودی و همکاران خود مشغول به کار در محله های نزدیک در یک شرکت کامیون چیدن کمک های مالی را به فروشگاه. این یک مشکل بخشی از کار او می گوید. “[ما] نشستن سه پا جدا از یکدیگر در تمام طول روز” کودی می گوید. “من همکار و دوست بسیار در معرض خطر به عنوان مادر خود را که فقط تا به حال عمل جراحی قلب.”

با وجود نگرانی خود را کودی است که با توجه به بازگشت به کار به دلیل این فروشگاه دارای یک تاثیر واقعی در جامعه در میان رکود اقتصادی است. “ما بسیاری از برنامه های زیادی که انجام کمک به جامعه از شربت خانه مواد غذایی به [retail] برنامه ای است که کمک می کند تا لباس و تزیین کمتر خوش شانس,” او می گوید.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>