به عنوان شهرستانها بازگشایی انتظار در بسیاری از خطوط

ظرفیت محدودیت های اجتماعی و فاصله مورد نیاز سریع کسب و کار را به تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم در داخل و نیروی برخی به خارج صبر کنید.

خطوط.

آنها در همه جا.

در سان فرانسیسکو برای خطوط مرسوم—و در حال حاضر به دلیل Covid-19 گیر takeout-تنها—رستوران پیمودن در مورد بلوک. نیویورک در انتظار گرفتن و رفتن نوشیدنی—قانونی به ویژه برای همه گیر هستند معاشرت در خط. (مردم محلی به شما خواهد گفت: مردم صبر “در خط” در نیویورک نیست “در” یکی است.) در سراسر کشور, خانواده, خط برای بانک های مواد غذایی. به عنوان بسیاری از دفاتر شروع به خوش آمدید کارگران برخی از آنها درخواست هر یک به صف برای یک دما را بررسی کنید قبل از ورود به ساختمان است. هنگامی که در داخل وجود دارد ممکن است یکی دیگر صبر کنید به یک کاهش می یابد-ظرفیت آسانسور. (کن قرار داده شده در طبقه دستور سواران به فشار به گوشه.) منتظر کاهش می یابد-اشغال فروشگاه های مواد غذایی حلقه از طریق پارکینگ دیزنی لند به سبک detour بدون سوار در پایان.

آنها خسته کننده است.

آنها خسته کننده است.

آنها می توانید دریافت کنید.

آنها طبیعی است.

صف هستند تا در همه جا, در واقع, که مردم در شارژ ساختمان—انواع ساختمان—به دنبال کمک. سازندگان نرم افزار به تعداد افراد آماده هستند.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه آمریکای شمالی در اواخر ماه فوریه پاتریک Thuot فکر خود شرکت دچار مشکل شد. کبک مبتنی بر SMS فروشگاه ترافیک شده است در اطراف برای نزدیک به 50 سال ارائه تکنولوژی است که برای تلفن های موبایل ساده است: آن تعداد از مردم به عنوان آنها می آیند در درب. “مردم آن را درک نمی کنند اما بزرگ ترین زنجیره های در حال شمارش می گوید:” Thuot.

خرده فروشان با استفاده از مردم-شمارش سیستم برای پیگیری جریان از مشتریان و برنامه ریزی کارکنان. ورزشگاه اپراتورها می خواهید بدانید که زمانی که حمام صبر طولانی ترین. کسب و کارهای کوچک مانند کافه ها و باشگاه ها استفاده از آنها را به اطمینان حاصل شود آنها زیر آتش کدهای. برخی از خدمات عمومی—کتابخانه—برای مثال به مورد نیاز برای پیگیری که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان خود را در درب. در 2018, مشاوره بازاریابی جهانی بینش ارزش بازار در سراسر جهان برای مردم-سیستم شمارش در 900 میلیون دلار و پیش بینی کرد رشد به $2 میلیارد دلار تا سال 2025 رو با یک شور برای تجزیه و تحلیل خرده فروشی.

Thuot می ترسید که یک بیماری همه گیر به معنی هیچ یک پیاده روی را از طریق هر درب. سپس هیچ کس نمی خواهد نیاز به شرکت هایی مانند اس ام اس فروشگاه ترافیک ارائه می دهد که درب-نصب دوربین و سنسور به علاوه این نرم افزار برای مدیریت شمارش در پشت صحنه. شرکت های دیگر پیگیری مشتریان Wi-Fi و یا بلوتوث سیگنال برای تعیین زمانی که و که در آن آنها ورود و خروج.

mockup of density line control system

یک صفحه نمایش از شرکت سان فرانسیسکو تراکم می گوید کارگران دفتر هنگامی که آن را امن برای ورود به یک طبقه و هنگامی که آن را نیست.

حسن نیت ارائه میدهد تراکم

به جای اشغال محدودیت های اعمال شده توسط دولت قیمومیت و محتاط مدیران شرکت دادن مانند Thuot را کردند. اس ام اس فروشگاه ترافیک سرعت بسته بندی برخی از ویژگی های برای ایجاد یک محصول تن به تن برای شرکت های استقبال از بازدید کنندگان در طول بیماری همه گیر. برخی از مشتریان او می گوید: در حال ارسال اطلاعات برای وب سایت خود و یا حساب های رسانه های اجتماعی برای هشدار دادن به مشتریان آینده نگر که آن را ممکن است بیش از حد شلوغ را وارد کنید. دیگران ارتباط سیستم به نمایش در خارج از فروشگاه خود گفتن خط-پیشخدمت زمانی که آنها ممکن است وارد کنید. “خطوط متاسفانه یک ضرورت در حال حاضر” Thuot می گوید.

Skyfii که ارائه می دهد تجزیه و تحلیل و نرم افزار بازاریابی برای آجر و ملات کسب و کار می گوید: علاقه مردم آن-شمارش محصول بیش از دو برابر در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019. سیستم های مانند Skyfii را کمک به ایجاد خطوط با گفتن مدیران ساختمان هنگامی که آن را امن برای مردم به را وارد کنید. مدیر عامل وین آرتور می گوید او همچنین امیدوار است آن را مبارزه با آنها. “ما امیدواریم که این نرم افزار ممکن است کاهش نگرانی در اطراف” خوب چه طولانی است این خواهد بود؟’ آن را خسته کننده وقتی که شما نمی دانید بهتر است.”

فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر و رستوران ها و کافه ها همیشه اشغال محدودیت. اما به طور کلی می خواهید کسب و کار مردم در آنها است. بیشتر مردم از خوردن مواد غذایی جرعه جرعه Negronis و چیدن ژاکت پول بیشتر. در حال حاضر اجتماعی فاصله دستورالعمل تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس با حفظ 6 پا بافر بین کاربران. در شیکاگو که وارد آن فاز 3 “با احتیاط بازگشایی” مرحله در اوایل این ماه داخل سالن غیرضروری خرده فروشان محدود به 25 درصد از ظرفیت عادی در حالی که آنهایی که ضروری است خزش می تواند تا 50 درصد است. کانزاس, شهرستان سالن می تواند در 50 درصد با 6 پا از جدایی.

تخفیف های زنجیره ای HomeBuys که شش مکان در اوهایو و کنتاکی معمولا اجازه 600 مشتریان به شکار از طریق آن از 80 ، 000 فوت مربع فروشگاه برای معاملات خوب. در حال حاضر می گوید: شرکت مدیر شبکه Jorge Alexandres تنها 80 می توانید وارد کنید در یک زمان. در یک نقطه در طول بیماری همه گیر از آن استفاده می شود کارکنان به درب. در حال حاضر آن را با استفاده از یک مردم ضد سیستم نصب شده به آن آستانه است که می فرستد هشدار به مديران گوشی هنگامی که ذخیره شدن بیش از حد کامل است.

در برخی از راه, شش ماهه, Jefferson, Bodega وحشتناک بود زمان. سن آنتونیو فروشگاه افتتاح شد فقط قبل از همه گیر رسیده تگزاس و در حال حاضر در گوشه نقطه مواجه نگردند با آبجو تنقلات و بین المللی در طبقه بندی آب نبات اجازه می دهد تا تنها 11 نفر در یک فضای ساخته شده برای 22. این bodega با استفاده از یک مردم-شمارش مجموعه از San Francisco-based company به نام تراکم به مطمئن شوید که تنها بسیاری از مردم را وارد کنید در یک بار. صاحبان لوقا و لیزا هرگن باید در زمینه رسانه و تکنولوژی و همچنین می خواهم به کامپیوتر در این نرم افزار تجزیه و تحلیل ترافیک.

به طور کلی خطوط وارد bodega بد نیست—تنها در حدود پنج دقیقه در دوره های شلوغ در طول تعطیلات آخر هفته می گوید لوقا هرگن. او دوست دارد به فکر می کنم در مورد آن این است: “مردم انتظار در درب در حال کاهش ترافیک در ثبت نام.” به عبارت دیگر: ما همیشه در انتظار است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>