Jacelyn Peabody اهرم از دانشگاه آلاباما می رود مجازی برای پزشک دانشمندان انجمن نشست سالانه.

پزشک آمریکایی دانشمندان انجمن/یوتیوب/CC-BY/Jacelyn Peabody اهرم/آزمایشگاه استیون رو در UAB

زیست شیمیدان کاتلین Prosser نبود برنامه ریزی برای ارائه تحقیقات خود را در یک کنفرانس در این بهار. اما زمانی که COVID-19 ناشی از برگزارکنندگان به انصراف از یک سری از محلی شیمی جلسات در سراسر کانادا—به نام معدنی بحث تعطیلات آخر هفته—و ارائه مجازی جایگزین او امضا کرده به صحبت کردن. Prosser با یک شهروند کانادایی است که یک فوق دکترا در دانشگاه کالیفرنیا (UC), سن دیگو که او می تواند صحبت کردن بیشتر به همکار کانادایی. اما با رفتن مجازی او به دست آورده مخاطبان بین المللی است. روز بعد از صحبت های او شنیده از یک شیمیدان در استرالیا درخواست برای جزئیات بیشتر و اشاره به آینده همکاری. “منطقه زمانی تفاوت نمی خواهد که به آنها اجازه دیدن آن زندگی می کنند اما آنها آن را تماشا [پس از آن]” او می گوید.

به عنوان رمان coronavirus شیوع کرکره کسب و کار و مختل زندگی روزمره میلیاردها دلار در سراسر جهان گسترده سالانه همایش ها و جلسات جامعه به طور یکسان منتقل شده آنلاین. فرمت جدید به شمار متعدد فنی و سازمانی چالش های, اما آن را نیز ارائه می دهد فرصت برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر کاهش انتشار کربن از جلسه سفر و بهبود تنوع و حقوق صاحبان سهام. برای برخی از جلسات این تغییر ممکن است دائمی.

جامعه علمی است “ساخت لیموناد از لیمو” Prosser می گوید. “این [وضعیت] که واقعا بسیار وحشتناک و ارائه به مردم راهی برای اتصال به رغم آن همه است.”

در بسیاری از راه های مجازی همایش ارائه یک تجربه بهتر می گوید: Russ آلتمن مدیر دانشیار دانشگاه استنفورد موسسه برای انسان محور هوش مصنوعی (AI). آلتمن موسسه در حال برنامه ریزی یک inperson کنفرانس این ماه اما COVID-19 مجبور سازمان به عقب نشینی از آن. در جای خود به آنها انداخت و با هم کنفرانس های مجازی به بحث در مورد چگونه هوش مصنوعی می تواند به دانشمندان کمک کند مبارزه با بیماری همه گیر در حال انجام. این رویداد فوق العاده موفقیت آلتمن می گوید. اصلی کنفرانس—به معنای تمرکز بر چگونه AI قطع با علوم اعصاب و روانشناسی—می کشیده اند چند صد شرکت کنندگان اما از 30000 نفر گوش به نسخه آنلاین.

آلتمن می گوید: محیط مجازی اجازه مدیران برای کنترل بهتر جریان بحث و پرسش از مخاطبان است. توسط پیام خصوصی یکی دیگر از پشت صحنه, آنها قادر به بحث در مورد چگونه یک جلسه رفتن و تنظیمات را در زمان واقعی است. “برای مثال ما تا به حال یک روزنامه نگار که ما فکر کمک کمی بیش از حد,” او می گوید. مدیران پاسخ با استفاده از پیام خصوصی برای تشویق دیگران به صحبت می کنند و آنها ساخته شده است یک تصمیم متقابل به سوال طراحی شده به منظور جلب نظر دیگر کمتر آوازی اعضا. “این سخت است برای انجام در فرد چون هر کس تا [مرحله] و شما نمی توانید یک backchannel گفتگو.”

در طول مخاطب سوال دوره مدیران سایت باز نمی شود تا مجازی طبقه برای هر کسی که به صحبت می کنند. در عوض, آنها خواسته مخاطبان به نوع سوالات خود و “یک ارتش کوچک از مردم خواندن چت ویندوز” اولویت ترین روشنگری سوالات. “این نه فقط یک نفر که زد تا به میکروفون و پس از بحث و طول می کشد تا تمام اعتبار” آلتمن می گوید.

Prosser تا به حال تجربه مشابه با شیمی بحث و اشاره کرد که از آنجا که مدیران می تواند صفحه نمایش پرسش از مخاطبان او نمی صورت “nonquestion سوال شما گاهی اوقات در جلسات.”

دانشمندان اذعان دارند که همایش مجازی نمی تواند به طور کامل تکرار تجربه کنفرانس که به طور معمول شامل بداهتا جلسات در راهروها و اجتماعی دیگر دریافت-togethers. “انسان یک موجود اجتماعی” یادداشت جنیفر کوان بالینی همکار در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. “ما در حال استفاده بودن قادر به دیدن زبان بدن قادر به رابط با کسی در فرد است.” بنابراین جلسات مجازی ممکن است از دست دادن برخی از درخواست تجدید نظر خود را پس از اقامت در خانه مورد نیاز شل او می گوید:.

حتی پس از کوان می بیند در حال رشد برای حمایت از فرصت های آنلاین. او سازمان مجازی در جلسه این ماه برای نشست سالانه پزشک دانشمندان انجمن یکی از بزرگ ترین کنفرانس برای رفتن مجازی. نزدیک به 500 شرکت کنندگان کوک به او جلسه که ویژه فرانسیس کالینز—مدیر متحده موسسه ملی سلامت به عنوان سخنران مهمان و متمرکز بر راه برای حمایت از اوایل زندگی حرفه ای دانشمندان در میان آشفتگی ناشی از شیوع کروناویروس. کوان می گوید: موفقیت جامعه او را به ملاقات با “موجب شده است بحث از [میزبانی] اضافی مجازی جلسات در آینده است.”

برای برخی از جوامع COVID-19 بحران نیست خیلی آغاز بحث در مورد مجازی همایش به عنوان شتاب آنها. آخرین پاییز, علوم اعصاب شناختی, جامعه حاکم هیئت مدیره شروع به اندیشیدن در چگونه برای آینده جلسات بیشتری در دسترس و مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست. “بسیاری از عضویت ما در حال شروع به پرسیدن در مورد ما رد پای کربن می گوید:” جورج Mangun مدیر مرکز ذهن و مغز در دانشگاه UC Davis که نشسته بر جامعه حاکم هیئت مدیره. نوشته اصلی اعضای هیئت مدیره مورد بحث برگزاری بخشی از 2021 جلسه تقریبا. اما زمانی که این بیماری همه گیر آمار آنها تنظیم استراتژی خود را و در حال حاضر برنامه ریزی برای برگزاری کل 2020 جلسه حاضر است. اگر این کنفرانس موفق این سال Mangun یادداشت آن را بیشتر تحکیم جامعه را به سوی جلسات مجازی.

آلتمن موافق است. “این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, جامعه علمی در حال رفتن به بسیار به سرعت به انتظار این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de