آنها تبدیل به نماد یاد از گسترش بیماری همه گیر. به عنوان جهان در تلاش برای شامل Covid-19 coronavirus بیماری, رسانه های اجتماعی و سایت های خبری باید آب گرفتگی با ورود مردم به پوشیدن ماسک محافظ در حالی که آنها در مورد زندگی روزانه خود را با ساخت خیابان های شهر و مراکز خرید نگاه کنید بیشتر شبیه به بیمارستان است. ماسک کمبود در حال حاضر تحت تاثیر برخی از کشورها و تامین کنندگان در حال کار اضافه کاری به نگه دارید تا با تقاضا است. در آمازون قیمت این دستگاه ها به شدت افزایش یافته است در هفته های اخیر و این شرکت هشدار داده است فروشندگان به افزایش آنها را به گزاف سطح—و یا در خطر ابتلا به لگد کردن سایت.

آمازون هشدار داده است تجار در مورد ماسک های صورت که “مطابق” با آن سیاست های قیمت گذاری با توجه به یک ایمیل ارائه شده به سیمی. یک مشاور که با این نسخهها کار با آمازون فروشنده گفت که لیست برای آسیا ماسک صورت حذف شده بود از سایت. موضوع “کروناویروس و قیمت سنگ آهن در بازار” نیز بوده است به شدت مورد بحث در میان کاربران آمازون رسمی فروش فروم در طول هفته گذشته. آمازون پاسخ نمی دهند به دو درخواست برای نظر.

در روز سه شنبه, رویترز گزارش داد که مقامات در ایتالیا تا کنون بزرگترین شیوع این بیماری در اروپا باز شد رسیدگی به “مجنون” قیمت آنلاین لوازم پزشکی, هر چند بدون نام بردن از هر سایت. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد آمریکایی ها شنبه که شیوع به احتمال زیاد به گسترش و ایالات متحده آمریکا به آژانس در حال حاضر نمی توصیه عمومی استفاده از ماسک های صورت—کارشناسان می گویند صحیح شستن دست است که اغلب مهم تر برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

بالا بهترین فروشنده در آمازون پزشکی “ماسک صورت” دسته یک بسته 100 generic آبی ماسک یکبار مصرف, رفتن برای $15 تقریبا چهار برابر آنچه که هزینه آن تنها چند هفته پیش, با توجه به داده ها از Keepa یک شرکت است که آهنگ قیمت در آمازون است. گران تر هستند و به اصطلاح N95 ماسک که بر خلاف برخی از کشورها ضعیف اتصالات نگه داشتن ماسک کوچک ذرات هوابرد هستند و اغلب مورد استفاده برای محافظت در برابر انتقال هوابرد. قیمت یک جعبه از 20 ذرات ماسک ساخته شده توسط 3M و فروش مستقل تجار تقریبا چهار برابر شده و از 17 دلار به 70 دلار پس از پایان ماه ژانویه است. یک بسته 20 ماسک ساخته شده توسط شرکت Honeywell یکی دیگر از عمده تامین کننده و نیز فروخته شده توسط اشخاص ثالث است quintupled از $12.40 به $64. نمایندگان از هر دو 3M و Honeywell گفت: آنها مطرح شده لیست قیمت محصولات خود را, اما نمی توانید کنترل کنید چقدر اشخاص ثالث مسئول است.

آمازون نیاز به فروشندگان رعایت آن قیمت گذاری عادلانه سیاست ممنوع است که لیست آیتم ها به صورت قابل توجهی بیشتر از “آخرین قیمت های ارائه شده یا آمازون.” این شرکت گفت: حداقل چند ماسک فروشندگان در اوایل این ماه آنها تا به حال نقض قانون با توجه به اد روزنبرگ مشاور که نیز اجرا می شود یک گروه پشتیبانی برای فروشندگان آمازون. “اگر شما قیمت gouge—شارژ بیش از حد برای این ماسک آنها گاهی اوقات شما را,” او می گوید.

جیمز تامسون سابق آمازون کارمند و شریک در خرید پسر کارشناسان یک شرکت است که مشورت با آمازون تجار می گوید این شرکت اغلب اجرا آن عادلانه قیمت گذاری سیاست در طول فصل تعطیلات به خصوص با فروشندگان ارائه اسباب بازی های محبوب. “اگر فروشندگان تغییر قیمت های خود را بیش از حد و یا بدتر هنوز, تغییر لیست قیمت بر روی اقلام خود را به طوری که آنها می تواند حرکت کند تا فروش خود را قیمت آمازون اعلامیه و ممکن است دخالت,” او می گوید.

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم آمازون ؟ ایمیل نویسنده در louise_matsakis@wired.com. سیگنال: 347-966-3806. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop. شما همچنین می توانید ایمیل ما مواد در 520 سوم خیابان سوئیت 350, سان فرانسیسکو, CA 94107.

خریداران باید شکایت در مورد افزایش سرسام آور قیمت ها برای لوازم در آمازون در دیگر شرایط اضطراری. به عنوان طوفان ایرما نزدیک فلوریدا در سال 2017, برای مثال افزایش قیمت بطری آب باعث اعتراض آنلاین. آمازون گفت: آمریکا در زمان “ما به طور فعال نظارت بر وب سایت ما و از بین بردن ارائه می دهد در بطری آب است که قابل ملاحظه ای تجاوز اخیر میانگین قیمت فروش است. قیمت به طور گسترده ای نوسان در ماه گذشته. قیمت پایین تر ارائه می دهد به سرعت فروش را ترک قیمت بالاتر ارائه می دهد از فروشندگان شخص ثالث.”

در ایالات متحده بسیاری از ایالت ها قوانین منع مردم از افزایش قیمت نیازهای اساسی در طول یک حالت اضطراری است. برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند که این قوانین می تواند عواقب ناخواسته برای مثال incentivizing مردم به ذخیره کردن منابع با نگه داشتن قیمت مصنوعی پایین. دولت فدرال اعلام کرد که Covid-19 ارائه اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 31, پس تصمیم مشابه توسط سازمان بهداشت جهانی در سطح بین المللی. بیش از 77,000 مردم تایید شده اند به این بیماری مبتلا و بیش از 2600 درگذشت.

“این سخت است برای آمازون زیرا آنها نمی خواهید مشتریان خود را به استفاده از گرفته شده است, می گوید:” روزنبرگ. “اما نیز وجود دارد که عرضه و تقاضا و فروشندگان باید قادر به شارژ بیشتر اگر آنها پرداخت بیشتر و تقاضا بالا است.”

راه آمازون اعمال کنترل بر مستقل تجار تبدیل به یک موضوع حساس برای این غول خرده فروشی بیش از سال گذشته به آن مواجه سری از نصب آنتی تراست تحقیقات در اطراف جهان است. به عنوان بخشی از آن پروب کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده نیز در مصاحبه یک گروه از فروشندگان آمازون برای تعیین اینکه آیا این شرکت با استفاده از قدرت خود را به صدمه زدن به رقابت.

تامین کنندگان باید تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا برای ماسک صورت در بخشی به دلیل چین, کانون شیوع کروناویروس است که در آن بسیاری از آنها تولید شده است. تنها 5 درصد از فولاد ماسک صورت خریداری شده در آمریکا در هر سال ساخته شده وجود دارد و با توجه به یک برآورد—بقیه عمدتا از چین آمده و همچنین مکزیک. البته این نیز در مورد بسیاری از اقلام فروخته شده در آمازون است. بازار برای ماسک صورت فقط یکی از شاخص چگونه Covid-19 اخلال در زنجیره تامین در سراسر جهان است. در اوایل این ماه آمازون هشدار داد همه فروشندگان آنها ممکن است نیاز به لغو سفارش و یا به طور موقت قرار داده و حساب خود را در “تعطیلات وضعیت” با توجه به شیوع کروناویروس.

آمازون نیز تلاش برای پلیس آن بازار برای ماسک صورت در راه های دیگر. در علاوه بر این به مبارزه با افزایش قیمت این شرکت حذف لیست محصولات ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد ویروس و Covid-19 بیماری باعث می شود با توجه به CNBC. برخی از بررسی های صورت ماسک متهم تجار از فروش تقلبی یا ماسک در جعبه هایی که قبلا افتتاح شد. در اوایل این ماه بهتر اداره کسب و کار منتشر شد هشدار در مورد شیوع, هشدار به مصرف کنندگان برخی سایت ها ممکن است “پول خود را و ارسال شما کم کیفیت یا تقلبی ماسک.” به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش این مسائل به احتمال زیاد تنها به حاد تر در آمازون و در سراسر وب.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im