Covid-19 رسما اعلام شد یک بیماری همه گیر پنج شنبه و سهام رسما وارد بازار فروش در حال سقوط بیش از 20 درصد از اوج خود در ماه گذشته. دو نقاط عطف مرتبط هستند. حتی در بهترین زمان بازار چنگال تنظیم نه فقط برای صدا از فعالیت های اقتصادی اما برای احساسات عمومی در مورد آینده است. امروز که احساسات آشفته و وحشتزده فرار. دلایلی وجود دارد نگران و به توجه و دلایل و همچنین به تخفیف افراطی ترین حرکت می کند.

قیمت سهام بازتاب انتظارات از آینده سود و سرمایه گذاران این ویروس تقلیل فعالیت های اقتصادی و کاهش سود. تا حدی از کاهش واضح تر واکنش طبیعی خواهد بود به فروش می رسانند. در سمت تلنگر, بازار تقریبا قطعا دوباره بجای اول برگشتن قبل از جهان تثبیت شد. که اتفاق افتاده در سال 2009 زمانی که بازارهای خود رسیده نادر در اوایل ماه مارس قبل از بهبود اقتصاد جهانی شد ، و آن اتفاق افتاد در ماه اکتبر سال 2002 قبل از فعالیت های اقتصادی برداشت تا پس از حباب تکنولوژی و 9/11 رکود است. و بازار به نظر می رسد نه به مقاطعه در هر محرک اقتصادی دولت در قالب کاهش مالیات و یا هزینه های جدید که به احتمال زیاد خواهد شد در آینده.

در بازارهای در حال گفتن ما به بند به صورت شدید اقتصادی انقباض در همه جا با پاسخ توسط دولت ها در سراسر جهان است. که ممکن است و وخیم اما با توجه به تجربه گذشته آن است که به احتمال زیاد نیست.

شروع هفته گذشته به عنوان ویروس از طریق اروپا و آمریکا بازارهای جهانی جذب می شود که این دیگر یک چین سندرم است. هر اقتصادی فرض است که به نظر می رسید معتبر از یک ماه پیش در حال حاضر مجددا و هیچ کدام در حال تجدید نظر به سمت بالا. نتیجه این شده است یک سطح نوسانات و گاه به گاه از وحشت در بازارهای مالی دیده نمی شود پس از سال 2011 است. در روز دوشنبه ارزش سهام کاهش یافت و تقریبا 8 درصد; در روز سه شنبه افزایش یافت که 4 درصد قبل از غواصی در روز چهارشنبه دوباره. نرخ بهره کاهش یافت و سرمایه گذاران به فرار به درک پناهگاه های ایمنی; قرضه دولتی آمریکا نزدیک صفر علاقه خود را از پایین ترین سطوح تا قبل از دوره نقاهت تا حدودی.

مگا-tech شرکت ها در امان نیست. شرکت هایی که رهبری بازار—Apple, مایکروسافت, آمازون, گوگل—باید هر یک از ریختن نزدیک به 20 درصد از ارزش خود را از, اخیر قله, از طریق پنج شنبه. برخی از شرکت نیمه هادی از دست داده اند و 30 درصد یا بیشتر بالا پرواز شرکت های نرم افزاری مانند Salesforce و ServiceNow دیده عمده کاهش می یابد. این اختلال در زنجیره تامین برای تراشه های کامپیوتری قطعات و رسید کالا اعم از اپل به خودروهای در حال حاضر تنها بودن احساس می شود. اپل چند هفته پیش اعلام کرد که آن را نمی خواهد دیدار آن پیش بینی ها برای سه ماهه جاری به دلیل زنجیره تامین اختلال در چین که در آن گوشی های مونتاژ; بود که قبل از گسترش ویروس به شدت به اروپا و آمریکا بالا بردن شبح کاهش تقاضا و همچنین کاهش عرضه است. شرکت های مسافرتی شانس دارند حتی بدتر است. JetBlue خود کناره سالانه هوا; United Airlines گفت که رزرو به پایین 70 درصد; Expedia و Bookings.com دیده می شود سریع انقباض. هواپیمایی سهام بیش از 40 درصد از اوج خود در ماه فوریه ،

مگر اینکه شما در حال کار در صنعت خدمات مالی و یا لذت بردن از به طور فعال در تجارت درآمد بازنشستگی خود را, آن را اغلب عاقلانه به چشم پوشی از بازار gyrations. این یکی از آن زمان است. بازارهای مالی در حال گفتن ما چیزی است که ما باید به آن توجه: اقتصادی مسیر است که معقول به نظر می رسید و حتی چند هفته پیش در حال رفتن به مسیر ماه نه هواپیمایی و نه به صورت اختیاری خرده فروشان نه برای صنعتی شرکت یا کسب و کارهای کوچک و نه برای شرکت های فن آوری است که روان همه چیز.

این سوال بدون جواب است چگونه اختلالات آخرین و چقدر عمیق آنها بروید. موج کنفرانس شرکت cancelations سفر محدودیت دستورات به کار از خانه و تقریبا قطع از شرکت های بزرگ جهانی فعالیت خواهد دقیق هزینه واقعی در کسب و کار پایین خط. با بیشتر از تعطیلی مدرسه و محدودیت در همایش بزرگ امواج از این اثرات را گسترش خواهد داد. چرا که هزینه های مصرف کنندگان درایوهای بسیار زیادی از فعالیت های اقتصادی است و در مورد به سرعت به طرز چشمگیری. اضافه کردن به این سقوط قیمت نفت ناشی از کاهش تقاضا به همراه عربستان و روسیه دشمنی بیش از تولید است. که استرس بازار اوراق قرضه است که قرض داده شرکت تریلیون دلار در انتظارات از کسب و کار و خطر به طور معمول هنگامی که دوره ما در حال ورود است نه در همه معمول است.

Unhelpfully اضافه شده به مخلوط در حال بزرگنمایی اثرات تکنولوژی امروز سوخت بازار. کامپیوتر-کارگردانی الگوریتم های کار در میلی ثانیه در حال حاضر حساب برای نیمی از تمام معاملات توسط برخی برآوردها; تهاجمی تر برآورد نشان می دهد که این رقم می تواند نزدیک به 75 درصد است. این برنامه خوراک از نوسانات. از این رو بزرگ بالا و پایین نوسان است.

البته بازار سقوط کرد و افزایش یافت و قبل از ماشین آلات در زمان بیش از. اما یک فرد نمی تواند وارد 1,000 معاملات یک دقیقه. در دوره زمانی که قیمت و انتظارات در حال ناگهان reset—در طول یک فاجعه طبیعی یک جنگ یک حمله تروریستی و یا به عنوان ما در حال حاضر یک بیماری همه گیر—ایجاد بازارهای بیشتر بوسیله اسباب گردنده و تقویت عدم قطعیت است.

در سمت تلنگر, ویروس است که هدف قرار دادن ما در یک زمان هنگامی که بسیاری از شرکت ها به خوبی با حروف بزرگ و اقتصاد جهانی شده است chugging. وجود دارد بسیاری از نقاط نرم و مناطق مشکل اعم از عدم وجود هر گونه معنی دار کوسن برای ما دستمزد بگیران به سیستم مراقبت های بهداشتی unequipped به صورت یک بیماری همه گیر. اما تصور کنید اگر این ویروس تا به حال آمار در سال 2010 فقط به عنوان آن شروع به صعود از بحران مالی است. در مقابل بازار به تازگی شده اند بسیار قوی است. اگر بورس های جهانی سقوط حدود 10 درصد بیشتر خواهد شد و بازگشت به جایی که آنها در دسامبر سال 2018 است. که شیب سقوط, اما نه طاقت فرسا در طول تاریخ یکی است. چه چیزی بیشتر بازار در حال حاضر بسیار کاربردی و نسبتا انعطاف پذیر است. آنها بی وقفه انعطاف پذیر, اما آنها فوق العاده شکننده یا نه.

بار مانند این بسیار نادر است. در واقع این است که به احتمال زیاد چشمگیر و اجازه دهید امید مفرد لحظه در تاریخ جهانی به عنوان فعالیت های در سراسر جهان نزدیک به توقف. یا نه این است که مشروع در واکنش به این بیماری آن است که این واکنش است. این امر می تواند احمقانه به تخفیف خطرات, اما آن را نیز می تواند عاقلانه انتظار می رود که تمام سناریو بدترین حالت خواهد بود. این بیماری همه گیر نمی ماند مگر اینکه همه چیز وحشت و ترس از حکومت. بازارهای در حال barometers و اغلب گمراه کننده اما در اوج لحظات آنها می گویند چیزی در مورد امیدها و ترس های آینده. و چون بازار معمولا ادغام بدترین حالت لحظه ای وجود دارد برخی از نشانه ای از بازارهای با ثبات خواهد بود که اولین نشانه ای که ما در حال نزدیک شدن به پایان این بحران جهانی از ابتدا.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • همه خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده توسط ما می دانیم آن را به Alls
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im