رشد بخش کشاورزی منجر به همکاری بی سابقه در جوامع انسانی یک تیم از محققان پیدا کرده است اما آن همچنین منجر به افزایش خشونت بینش ارائه می دهد که درس را برای زمان حال است.

یک مطالعه جدید از امروز در محیط زیست باستان شناسی توسط همکاران از UConn دانشگاه یوتا Troy دانشگاه و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ساکرامنتو به بررسی رشد بخش کشاورزی در شرق آمریکای شمالی 7,500 به 5000 سال پیش و در می یابد که در حالی که اهلی کردن گیاهان پرورش همکاری جدید میان مردم آن نیز شاهد افزایش سازمان یافته خشونت درون گروهی.

“ما علاقه مند در درک که چرا مردم را به تغییر از شکار و جمع آوری به کشاورزی می گوید:” Elic Weitzel یک UConn دانشجوی دکترای انسان شناسی. “سپس من شروع به علاقه مند در آنچه اتفاق افتاده در جامعه پس از آنها ساخته شده است که تغییر و آغاز کشاورزی در یک مقیاس بزرگتر.”

این تیم با استفاده از “ایده آل توزیع رایگان” مدل نگاه به الگوهای چگونه افراد توزیع خود را در یک منطقه به معنی مکان های که در آن مردم آغاز خواهد شد اشغالگر بهترین مکان اول است. تعدادی از عوامل را در یک منطقه مناسب تر مانند دسترسی به آب و غذا و مواد خام و پناهگاه. برای اندازه گیری مناسب تیم نگاه یک شاخص به نام “خالص اولیه بهره وری” است که یک اندازه گیری از انرژی در دسترس و مبتنی بر گیاهان در این منطقه است. در مناطق بالاتر خالص اولیه بهره وری وجود دارد بیشتر مردم هم خوشه — و درگیری بیشتر.

“اگر شما در حال زندگی در یک منطقه مناسب شما می توانید غیر روحانی ادعا و نگه داشتن دیگران از دسترسی به آنچه که شما داشته باشد. که می شود یک تعاونی روند چرا که یک فرد نه به عنوان موثر به عنوان یک کل است که در دفاع از یک سرزمین می گوید:” Weitzel.

یک جمعیت در حال رشد می تواند به کاهش مناسب بودن یک مکان در طول زمان, اما این همیشه به معنای کاهش کیفیت زندگی است. برای مطالعه این تیم همچنین در زمان به در نظر گرفتن مفهوم شناخته شده به عنوان Allee را اصل می گوید که فرد تناسب اندام و یا احتمال بقا و تولید مثل را افزایش می دهد به عنوان تراکم جمعیت را افزایش می دهد با توجه به تعاونی رفتارها. Weitzel توضیح می دهد که چیزی شبیه به یک محصول از گیاهان آنها نشان دادن چیزی با ارزش و ارزش های تعاونی رفتار آشکار می شود.

“انتقال از راه شکار و جمع آوری جامعه به یک جامعه کشاورزی وابسته به همکاری می گوید:” co-نویسنده استفان Carmody از تروی دانشگاه. “توسعه کشاورزی به نظر می رسد تنها باید اتفاق افتاده در نه مکان در سراسر جهان تا شرق شمال امریکا است یک بخش منحصر به فرد از جهان به مطالعه است. کشاورزی یکی از مهم ترین انتقال که در گذشته اتفاق افتاده است. آن را ما تغییر کل وضعیت اقتصادی.”

تحولات از جمله تلاش های مشترک برای برداشت و دفاع, و احتمالا حتی دانه های میان گروه اتفاق می افتد می تواند با فردی همکاری که منجر به بیشتر شانس بقا برای این گروه است.

همانطور که می رود از دست بسیاری را برای سبک تر کار می کنند و Weitzel می گوید تحقیقات در مورد همکاری و رقابت در همان زمان.

“هنگامی که یک منبع مانند اهلی محصولات متراکم است و قابل پیش بینی است که هنگامی که ما در انتظار آن خواهد بود defendable,” او می گوید. “گروه های دیگر ممکن است بخواهید دسترسی به محصول خود را در مورد محصول خود را شکست خورده ، وجود دارد و همکاری وجود دارد جنبه های رقابت. برداشت و دفاع.”

Weitzel توضیح می دهد که این زمان دوره — 7,500 به 5000 سال پیش — نه تنها زمانی که محققان دریافتند افرادی گرد و زندگی مشترک در با کیفیت بالا و مکان آن هم زمانی که آنها را دیدم یک چشم انداز مثبت در درون گروهی خشونت به عنوان نشان داده شده توسط اسکلت نشان دادن اثرات “جایزه گرفتن.”

“البته نشانه هایی از خشونت در طول تاریخ اما جایزه گرفتن یک نوع متفاوت از خشونت” Weitzel می گوید. “ویکتور حذف بخشی از بازنده به عنوان یک سیگنال آنها به دست آورد. آنها در زمان زبر دست و پا و سر — که اولین شواهد به نظر می رسد که اتفاق افتاده است در همان زمان به عنوان مدیریت کارخانه.”

این نشان دهنده Allee اصل را محدود: یک نقطه که در آن تراکم جمعیت منجر به برتری یک عدد مطلوب و مناسب کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه.

“به عنوان ایده آل توزیع رایگان و Allee اثرات پیش بینی در یک نقطه خاص از مزایای همکاری شروع به افول و شما ببینید پراکندگی دوباره. وجود مشوق به اطراف افراد دیگر اما نه بیش از حد بسیاری از مردم دیگر می گوید:” Weitzel.

پس از افزایش جایزه گرفتن خشونت وجود دارد یک دوره از زمان که جمعیت های پراکنده یک بار دیگر اگر چه جمعیت هنوز هم جمع آوری شده. در طول پراکندگی دوره محققان دریافتند کاهش مربوطه در جایزه گرفتن خشونت است.

“ما می بینیم بسیاری از چیزهایی که نگاه مدرن به ما برای مثال نابرابری های اجتماعی و تغییر آب و هوا” Carmody می گوید. “این در حال اساسی فرآیندها و مقیاس مسائل. بسیاری از این مسائل کراوات بازگشت به منشاء کشاورزی است.”

با درک اولیه بشر تعاملات Weitzel می گوید: این دانش می تواند کمک به درک ما در حال حاضر و حتی نفوذ در راه ما در مورد آینده فکر می کنم.

“این یکی از راه های باستان شناسی مربوط به دوره معاصر و آینده جامعه” او می گوید. “مدل سازی رفتار انسان در جامعه و روابط ما میتواند به ما کمک کند غلبه بر زمان اقدام جمعی مشکلات. ما همه بهتر است اگر ما همکاری کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im