وجود دارد ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان یک سیاره زمین مانند برای هر پنج خورشید-مانند ستاره در کهکشان راه شیری با توجه به تخمین های جدید توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا ستاره شناسان با استفاده از داده های ناسا کپلر ماموریت.

در نظر گرفته شود زمین یک سیاره باید سنگی تقریبا زمین به اندازه و در مدار خورشید-مانند (G-type) ستاره. آن را نیز به مدار زمین در مناطق قابل سکونت از ستاره خود — طیف وسیعی از فواصل دور از یک ستاره است که در آن سنگی سیاره می تواند میزبان مایع آب و بالقوه زندگی بر روی سطح آن.

“محاسبات من جای یک حد بالایی از 0.18 سیارات مشابه زمین در هر گرم از نوع ستاره می گوید:” UBC محقق میشل Kunimoto co-نویسنده این مطالعه جدید که در مجله نجوم. “برآورد چگونه مشترک انواع مختلف از سیارات در اطراف ستاره های مختلف ارائه می کنند مهم محدودیت در سیاره شکل گیری و تکامل نظریه ها و کمک به بهینه سازی در آینده ماموریت های اختصاص داده شده به پیدا کردن سیارات فراخورشیدی است.”

با توجه به UBC ستاره شناس Picatz متیوز: “ما در کهکشان راه شیری است به عنوان بسیاری از 400 میلیارد ستاره و هفت درصد از آنها در حال گرم-نوع. این بدان معناست که کمتر از شش میلیارد ستاره ممکن است سیارات مشابه زمین در کهکشان ما است.”

برآورد قبلی فراوانی سیارات مشابه زمین محدوده از حدود 0.02 به طور بالقوه قابل سکونت سیارات در خورشید مانند ستاره به بیش از یک در آفتاب مانند ستاره است.

به طور معمول, سیاره های شبیه زمین بیشتر احتمال دارد به از دست رفته توسط یک سیاره جستجو از انواع دیگر آنها آنقدر کوچک و مدار تا کنون از ستاره های خود را. که بدان معنی است که یک سیاره کاتالوگ نشان دهنده تنها یک زیر مجموعه کوچک از سیارات هستند که در واقع در مدار اطراف ستاره ها جستجو کرد. Kunimoto با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان ‘رو به جلو مدلسازی’ برای غلبه بر این چالش است.

“من شروع کردم با شبیه سازی کامل جمعیت از سیارات فراخورشیدی در اطراف ستاره کپلر جستجو” او توضیح داد. “من مشخص شده هر سیاره به عنوان ‘شناسایی’ یا ‘از دست رفته’ بسته به اینکه چگونه به احتمال زیاد آن را سیاره من الگوریتم جستجوی خواهد آنها را پیدا کرده اند. سپس من در مقایسه با شناسایی سیارات به من واقعی کاتالوگ سیارات. اگر شبیه سازی تولید یک بازی نزدیک و سپس جمعیت اولیه به احتمال زیاد یک نمایندگی خوب از جمعیت واقعی از سیاره در مدار این ستاره ها.”

Kunimoto پژوهش همچنین ریختن نور بیشتری بر روی یکی از برجسته ترین سوالات در exoplanet علم امروز: ‘شعاع فاصله’ از سیارات است. شعاع فاصله نشان می دهد که آن را غیر معمول است برای سیاره با مداری دوره های کمتر از 100 روز به یک اندازه بین 1.5 و دو بار که از زمین است. او در بر داشت که شعاع فاصله وجود دارد بیش از حد باریک طیف وسیعی از دوره مداری از آنچه قبلا تصور. او مشاهده نتایج می توانید با ارائه محدودیت در سیاره تکامل مدل که توضیح شعاع فاصله ویژگی.

قبلا Kunimoto جستجو آرشیوی داده ها از 200,000 ستاره ناسا کپلر ماموریت. او کشف 17 سیاره جدید خارج از منظومه خورشیدی یا سیارات فراخورشیدی در علاوه بر این به دوره نقاهت بعد هزاران نفر در حال حاضر شناخته شده سیاره است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی