به عنوان همه گیر پوند دانشگاه های ایالات متحده حمایت دولت فدرال کمک می کند تا خود را در آزمایشگاه شناور ماندن

در دانشگاه میشیگان محققان بازگشت به آزمایشگاه خود را در دماهای زیر گرفته شده جدید ایمنی و بهداشت روش.

UM عکاسی

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در این بهار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف آموزش عالی ایالات متحده بسیاری از کالج رئیس جمهور شروع به هشدار دادن از وخیم مالی تاثیر منجمد اقتصاد ایالات متحده در موسسات خود را.

مخلوط خود را از منابع درآمد تا حد زیادی تعیین چه مقدار از آنها ممکن است صدمه دیده است. دانشگاه که کار خود را در بیمارستان صادر shrillest هشدار—با برخی از پیش بینی زیان نیم میلیارد دلار و بیشتر از تعلیق موقت از اعمال جراحی الکتیو و اضافه شدن هزینه درمان COVID-19 بيمار. نهادهای عمومی است که دریافت مقدار قابل توجهی از بودجه دولت گفت: آنها نیروبخش برای دو رقمی کاهش از قانونگذاران بزرگ روبرو ضرر و زیان در مالیات بر درآمد. کسانی که با اوقاف با اشاره به بازار سهام را شیب دار شیرجه رفتن در مه به عنوان یک شکست اگر چه سهام را از صحنه بازیابی قوی. در هر صورت آن زنگ زنگ بودند همراه با کشت و کاهش هزینه های طراحی شده برای نرم کردن ضربه مالی از این بیماری همه گیر.

در میان دریایی از جوهر قرمز اما یک جریان درآمد باقی مانده است سالم: پول دانشگاه دریافت از دیگران—به خصوص دولت فدرال به انجام تحقیقات است. که واقعیت بيشترین در هر گونه تلاش برای پیش بینی تاثیر COVID-19 ایالات متحده در تحقیقات دانشگاهی.

دولت فدرال است که تا کنون بزرگترین حامی از آنچه که به نام حمایت و پژوهش و ارائه حدود 53 درصد یا 42 میلیارد از $79 میلیارد دلار از تحقیقات انجام شده در دانشگاههای آمریکا در سال 2018 است. که بیش از دو برابر آنچه در موسسات خود قرار داده تا با باقی مانده از آینده صنعت, مبانی و دولت های ایالتی و محلی.

علاوه بر حمایت دولت فدرال برای تحقیقات علمی به نظر می رسد به احتمال زیاد به رشد در طول بیماری همه گیر. بهار در این کنگره شامل اضافی $3.6 میلیارد دلار برای تحقیقات مرتبط با COVID-19 در یک رشته اقتصادی امداد بسته و برخی از این پول در جریان را به آزمایشگاه های دانشگاه. یک فرصت خوب وجود دارد که در آینده بسته همچنین شامل بودجه اضافی برای پژوهش است.

که پیش آگهی است و قرار است در پژوهش دانشگاه مدیران مانند کریس کرامر در موقعیت دلخواهی در طول مداوم بودجه جلسات با سایر ارشد علمی افسران. “این روزها من تنها کسی است که می شود می گویند که حتی با میله خطا هیچ یک از پیش بینی اعداد در قرمز هستند می گوید:” کرامر که مسئول نظارت بر دانشگاه مینه سوتا $870 میلیون نمونه از تحقیقات حمایت مالی.

“گرفتن کار انجام می شود”

یکی از دلایل کرامر می توان خوش بین است که دولت آمریکا بر خلاف بسیاری از بخش های اقتصاد باقی مانده است باز در طول بیماری همه گیر. و ماشین آلات آن را برای اعطای کمک مالی شده است و با حداقل آسیب دیده حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده افزایش یافته است به 1.8 میلیون نفر و مرگ و میر را در صدر 107,000.

“ما به 100% مجازی نظیر نقد و بررسی [از اعطای پیشنهادات] عملا یک شبه و آن را رفته قابل ملاحظه ای به خوبی می گوید:” مایکل Lauer مدیر دفتر Extramural تحقیقات در موسسه ملی بهداشت (NIH). NIH فراهم می کند و حدود دو سوم از تمام بودجه فدرال برای تحقیقات علمی به طوری که دولت از آن عملیات مهم و حیاتی برای جامعه است. و با وجود این واقعیت است که تقریبا همه NIH کارکنان مشغول به کار شده اند از خانه از اواسط ماه مارس Lauer می گوید: “ما در حال گرفتن کار انجام می شود بدون مشکلات عمده است.”

کرامر می توانید با شهادت به آن است. “من فقط ما سه ماهه سوم اعداد و آنها در حال برگزاری خوب,” او می گوید: در مورد دانشگاه کلی تحقیق نمونه کارها که در سراسر کشور رتبه های بالای 20 توسط اندازه و برای آن NIH است بزرگترین منبع. “در واقع ما در واقع با 2 میلیون دلار جلوتر از سال گذشته است.”

اضافه کردن به اخبار خوب برای محققان دانشگاهی این واقعیت است که اگر چه برخی از 40 میلیون کارگران ایالات متحده را برای ثبت نرخ بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر دانشمندان با حمایت کمک های مالی فدرال همچنان به رسم خود را پرداخت حتی خود دانشگاه ها توقیف. در ماه مارس کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه (OMB) به موسسات اجازه ادامه به اتهام حقوق خود را به کمک های مالی فدرال در طول تعطیلی. (تا مطمئن شوید همه گیر است هنوز هم فشرده امور مالی شخصی بسیاری از اعضای هیات علمی که نهادهای منجمد حقوق و در برخی موارد به حالت تعلیق کمک ها به حساب بازنشستگی.)

دانشگاه مدیران امیدوارم که OMB سیاست که در حال حاضر منقضی می شود در 17 ژوئن تمدید خواهد شد. و آنها را تحسین دولت در به رسمیت شناختن چگونه تحقیقاتی است که در واقع انجام شده است. کمک هزینه فدرال را پوشش می دهد بسیار بیشتر از هزینه فقط در حال اجرا آزمایش و یا زمینه جمع آوری اطلاعات آنها توجه داشته باشید. و بسیاری از دریافت می توانید در ادامه به قرعه کشی پرداخت برای انجام آن بسیاری از فعالیت های دیگر—مانند نوشتن و مرور مقالات و تحلیل داده ها و نظارت بر دانش آموزان و دانشجویان مقطع فوق دکترا—حتی اگر آنها در خانه هستند.

COVID-19 نشده رها او را از هر یک از این وظایف می گوید دومینیک دیورند یک استاد مهندسی عصبی در مورد غربی رزرو دانشگاه. مانند بسیاری از استادان دیورند به عنوان توابع عملا صاحب یک کسب و کار کوچک با مسئولیت برای استخدام افراد, جلسه, حقوق و دستمزد و حفظ موجودی. او نیز باید جلب رضایت مشتری در این مورد آژانس فدرال است که بودجه پژوهشی خود را.

“به صداقت تاثیر [از همه گیر] در تحقیقات من نبوده است که قابل توجه می گوید:” دیورند که آزمایشگاه دریافت کرده است, هسته ای پشتیبانی از NIH برای چند دهه. “چیزهایی هست که ما شده اند قادر به انجام کار مطمئن, اما زمانی که شما در حال پیشرفت در اعطای NIH می گوید این خوب است.” (افشای کامل: دیورند است به این خبرنگار خواهر.)

پشت بینی

بسته به منبع مالی و طبیعت کار تحقیقات دانشگاهی می تواند کمک به حمایت مالی از دیگر فعالیت های دانشگاه—و یا اضافی نیاز سرمایه سازمانی. سالانه گزارش های مالی آشکار نیست تفاوت های آن. اما در عریان مدرسه خود را در مالی روح در پاسخ به COVID-19 رئیس جمهور از دانشگاه جانز هاپکینز به برگ ریزان برخی از نور را در چه چیزهایی کار در یک موسسه که منجر ملت در مبلغ آن را صرف تحقیقات حمایت مالی برخی $2.5 میلیارد دلار در سال است.

در 21 مارس نامه ای به دانشگاه جانز هاپکینز جامعه رونالد فیشر نوشت که درآمد پیش بینی شده است به شیب با 175 میلیون دلار برای سال مالی پایان 30 ژوئن است و در سال آینده کمبود می تواند مجموع 475 میلیون دلار. اما این تاثیر در تحقیقات خواهد بود نسبتا کوچک و تجزیه و تحلیل خود را نشان می دهد.

بیش از نیمی از پیش بینی کاهش درآمد بیش از 15 ماه می آید از دست دادن تا 300 میلیون دلار درآمد در شبکه های وسیع خود را از بیمارستان ها و درمانگاه های Daniels نوشت. اما ضربه ای که احساس خواهد شد به طور عمده توسط پزشکان که انجام این روش. در مقابل او توضیح داد که دانشگاه خود را انتظار دارد که در نهایت برای بازپرداخت هزینه اضافی مراقبت از COVID-19 بيمار.

فردی اعضای هیات علمی را نیز احساس خرج کردن. دانشگاه انتظار دارد به صرفه جویی 100 میلیون دلار توسط تعلیق سهم بازنشستگی برای 1 سال, او می نویسد و دیگری 20 میلیون دلار توسط انجماد حقوق.

1-سال استخدام یخ است که انتظار می رود برای ذخیره اضافی $40 میلیون, او نوشت. اما یخ معنا نیست که وجود دارد نمی توان xxx آماتور در پردیس ؛ دیماه رقابت میان برترین موسسات تحقیقاتی برای جذب استعداد و بودجه همه اما تضمین می کند که وجود خواهد داشت استثنا.

“دانشگاه باید خروج از این بحران قوی تر و مهم استراتژیک دانشکده استخدام بسیار مهم است به این منظور” یک سخنگوی دانشگاه می گوید. “ما انتظار داریم که مدارس ما را … ایجاد سرمایه گذاری های لازم به اکسل و حتی در یک محدود بودجه محیط زیست است.”

کسانی که استخدام های, اغلب همراه با چند دلار راه اندازی بسته به طور معمول پرداخت می شود از آنچه Daniels گفت: یک عامل مازاد از 1% تا 2% در بودجه سالانه که در این سال است در $6.5 میلیارد دلار است. COVID-19 پاک است که مازاد گفت: خروج مدیران با کار پیدا کردن منابع دیگر برای چنین سرمایه گذاری در استعداد.

نقش موقوفات

یکی از این منابع می تواند این نهاد را وقف. اما به دلیل گاهی اوقات اندازه بسیار زیاد و پنهان کاری را احاطه کرده است که چگونه پول است موفق و صرف موقوفات یکی از بحث انگیزترین قطعات را از دانشگاه بودجه.

به عنوان یک قاعده موسسات خصوصی نشستن بسیار بزرگتر اوقاف نسبت به دانشگاه های دولتی. دانشگاه هاروارد برج بیش از بقیه از آموزش عالی ایالات متحده در حدود 40 میلیارد دلار اگر چه ده ها تن از موسسات اوقاف که بالای 1 میلیارد دلار. دانشگاه جانز هاپکینز می افتد در ردیف بالا در بیش از 6 میلیارد دلار.

اگر چه دانیلز به نام انسان دوستی “یک بنای ما کلی عکس های مالی,” او گفت: وقف منابع تنها حدود 4 درصد از دانشگاه سالانه بودجه عملیاتی یا 200 میلیون دلار در سال است. (مقایسه دانشگاه هاروارد دانشکده علوم و هنر که در خانه های بسیاری از آن علوم طبیعی دیپارتمنت اما نه آن پزشکی و کاربردي برنامه دریافت نیمی از آن سالانه 1.5 میلیارد دلار بودجه عملیاتی از وقف.)

نوشته اصلی دانشگاه جانز هاپکینز تا به حال پیش بینی شده دریافت اضافی 5 میلیون دلار از درآمد موقوفه در این سال Daniels اشاره کرد. اما بازار سهام را غوطه در ماه مارس کاهش موقوفه به ارزش 350 میلیون دلار از اواسط ماه آوریل گفت: در نتیجه پیش بینی 5 میلیون دلار کاهش در سال جاری پرداخت.

نهادهای دیگر شده اند به مراتب کمتر شفاف در توصیف وضعیت مالی خود را بسیار کمتر تحقیق چگونه ممکن است تحت تاثیر قرار. برای مثال دانشگاه هاروارد اجرایی شهردار کتی لایلاندی پیش بینی شده در ماه گذشته است که به طور کلی دانشگاه درآمد در سال آینده خواهد بود $750 میلیون از برآورد اولیه. کسانی که ضرر و زیان او نوشت: در نامه ای به دانشگاه هاروارد جامعه “نیاز به سخت صرفه جویی در هزینه اقدامات است.” اما دانشگاه را فراهم کرده است نه جزئیات.

یک عدم قطعیت مواجه تحقیقات دانشگاه است COVID-19 و تاثیر آن بر آنچه که به نام هزینه های غیر مستقیم. که دسته شامل منابع و امکانات و کارکنان اداری مورد نیاز برای انجام تحقیقات و مطابق با قوانین فدرال.

تقریبا یک سوم از هر فدرال کمک هزینه تحقیقاتی رفتن به دانشگاه صرف reimbursing نهاد برای چنین هزینه های.

در دانشگاه جانز هاپکینز Daniels گفت: دانشگاه انتظار دارد که به از دست دادن 55 میلیون دلار در بهار امسال در هزینه های غیر مستقیم بازیابی. آن دانشمندان مشغول به کار در غیر COVID-19 مربوط به تحقیقات را متوقف خرید حیوانات آزمایشگاهی و مواد مثلا به دانشگاه نیست صورتحساب دولت برای آنها. در همان زمان این دانشگاه هنوز برای پرداخت چنین هزینه های ثابت به عنوان صورتحساب ابزار.

اما کسانی که ضرر و زیان خواهد شد تنها به طور موقت پشت اذعان کرد. به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز بازگشایی آن در آزمایشگاه او نوشت: “ما بازپرداخت را بهبود می یابند.”

عرق کردن جزئیات

اگر چه بسیاری از موسسات هنوز هم بدانند چه ترم پاییز را نگاه خواهم برای دانشجویان بسیاری در حال حاضر شروع به بازگشایی آزمایشگاه خود را البته بسیار دقیق تنظیم پروتکل های دسترسی به و استفاده از فضای آزمایشگاه. ماهیت تحقیقات علمی کمک کرده است, پژوهش, مدیران می گویند. “دانشمندان آشنا با نگه داشتن همه چیز پاک پروتکل های زیر و عامل با خیال راحت می گوید:” دیوید کونوور معاون ارشد رئیس جمهور برای پژوهش در دانشگاه اورگان است که به تازگی شروع مرحله به مرحله بازگشایی دانشگاه خود را.

در 21 مارس دانشگاه میشیگان (UM) که رتبه دوم به دانشگاه جانز هاپکینز در اندازه آن حمایت تحقيق, نمونه کارها, بازگشایی هشت ساختمان در چهار فاز است. هدف آن است که به تمام 50 از آن تحقیقات ساختمان و مسکن برخی از 5000 آزمایشگاه و در حال اجرا در اوایل ماه جولای. هر جزء از دانشگاه درگیر شده است در این برنامه ریزی می گوید: ربکا کانینگهام UM معاون رئیس جمهور برای تحقیق. اما این بدان معنا نیست که هر عضو هیات علمی است که در هیئت مدیره.

“وجود دارد یک bimodal, توزیع,” او می گوید. “برخی از آنها پایمال کردن درب و دیگران باید نگرانی های جدی. آنها می خواهند به انجام تحقیقات و آنها می خواهید به امن است.”

برای پرداختن به چنین نگرانی کانینگهام و پنج دیگر مدیران ارشد در دانشگاه تحقیقاتی هفته گذشته ارائه راهنمایی برای موسسات در بازگشایی با خیال راحت. خود پیشنهاد چک لیست شامل انجام چک های بهداشتی در ورودی های کنترل دسترسی, کاهش تراکم تجدید نظر در برنامه کار و نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن عمیق و همچنین به عنوان تماس با ردیابی و quarantining وقتی کسی تست مثبت برای coronavirus.

در UM کانینگهام و تیم او بر این باورند با توجه به جزئیات ضروری برای موفقیت است. نتایج حاصل از اولین موج از آزمایشگاه دهانه برای مثال شامل جمع آوری داده ها در زمان انتظار برای ورود به ساختمان ها (به طور متوسط از 3 دقیقه) و تعدادی از دانشمندان که تست مثبت (صفر از اولین گروه 667).

“این یک راه جدید برای کار,” او می گوید: “می خواهم با خرید مواد غذایی. اما مردم درک کنند که لازم است.”

یک درخواست برای کمک فدرال

حتی به عنوان برخی از دانشگاه ها بازگشایی آزمایشگاه مدیران و تحقیقات مقامات آژانس می گویند میلیاردها بیشتر در فدرال دلار مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن دانشگاهی علم و سالم پس از همه گیر فروکش. یک مشکل آنها می گویند که پول در حال حاضر استفاده می شود به حفظ علمی نیروی کار نیست تولید کامل خروجی پیش بینی زمانی که کمک هزینه اهدا شد.

شهادت ماه آخر قبل بهداشت و درمان مجلس سنا پنل NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: وی از بهره وری از دست رفته—برآورد 10 میلیارد دلار به عنوان پول است که به سادگی “ناپدید” از آژانس بودجه. پرسید که چگونه NIH وارد است که شکل Lauer گفت که او فرض دریافت کار کرده بود فقط 25% از آنها انتظار می رود بهره وری برای 3 ماه اول از این بیماری همه گیر (آوریل تا مارس) و این که بهره وری خود را به 50 ٪ افزایش بهره وری بیش از 2 ماه آینده (ژوئن و جولای) به عنوان آزمایشگاه های خود را بازگشایی شده است.

لابی برای علم و دانشگاه گروه وارد کرده اند در همین تعداد با استفاده از فرمول های مختلف. آنها استدلال می کنند که هر گونه پس انداز توسط دریافت در طول 4 ماه اول همه گیر—از لغو عرضه سفارشات و سفر به عنوان مثال—پاک خواهد شد با هزینه های اضافی از خاموش کردن و راه اندازی مجدد تحقیقات.

برای جبران ضرر و زیان هایی—و خیلی بیشتر—یک 330-عضو ائتلاف به نام Ad Hoc برای تحقیقات پزشکی کنگره خواسته در 27 آوریل به اضافه کردن 31 میلیارد دلار در مکمل بودجه اضطراری برای NIH بودجه برای سال مالی منتهی به 30 سپتامبر. تحلیلگران می گویند برخی از این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مکمل های موجود و کمک های مالی به طوری که محققان را در وقت های اضافی و منابع آنها نیاز به تکمیل پروژه های خود را. بسیاری از سازمان ها نیز درخواست قانونگذاران برای تصویب $46 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به دانشگاه برای جبران از دست شهریه و هزینه های دیگر ایجاد شده توسط COVID-19.

مسئولان دانشگاه امیدواریم این نقش برجسته خود را دانشمندان در حال بازی در مبارزه با این بیماری همه گیر کمک خواهد کرد تا قانونگذاران را متقاعد به ارائه کمک های اولیه. “هنگامی که پژوهش دانشگاه تا کنون بیشتر در این خبر؟” کرامر می پرسد. “ما در مقابل صفحات در هر روز است.”

کمک به خود

ممکن است هفته قبل از کنگره حل و فصل در آینده همه گیر بازیابی بسته است. در عین حال برخی از موسسات در حال حاضر شروع به کاهش اولیه خود را رقم سرسام آور زیان.

در 24 مارس برای مثال UM رئیس جمهور علامت Schlissel هشدار داد کمبود در حال اجرا در هر نقطه از $400 میلیون به 1 میلیارد دلار به عنوان در دانشگاه جانز هاپکینز مقدار از آن از اختلال گسترده آن سیستم پزشکی. اما 1 ماه بعد Schlissel گفت: UM جامعه تسمه سفت حرکت او اجرا شده در این بهار از جمله حقوق و دستمزد و استخدام انجماد و تعلیق ساخت و ساز جدید به احتمال زیاد پوشش “محدوده پایین تر از پیش بینی کمبود” در آخرین سناریو.

این $370 میلیون که مدرسه 12 میلیارد دلار وقف کمک به هزینه های عملیاتی “آنها به ما کمک زیادی,” او اذعان کرد حتی اگر بازار سهام است که هنوز هم در زیر آن مه اوج. که rosier چشم انداز می آید با وجود آنچه Schlissel هشدار داده بود به احتمال زیاد به یک کاهش قابل توجهی در کمک به دولت به عنوان یک نتیجه از 3 میلیارد دلار در دولت بودجه.

اندازه خالص بسیاری از تحقیقات ایالات متحده دانشگاه ها ممکن است کمک به عایق کردن آنها از بدترین اثرات اقتصادی همه گیر, با توجه به سه نفر از رهبران مدرسه که شرکت در 27 مارس تاون هال در آموزش عالی و همه گیر بود که به میزبانی آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است.

“ما می تواند کاملا خوب چون ما banked ذخایر” گفت: دانشگاه را میچ Daniels که دعوت همه 45,000 پوردو دانش آموزان به صرف وقت خود را در ترم پاییز در محوطه دانشگاه. اندازه آن نیز باعث می شود Purdue یک بخش ضروری از منطقه اقتصاد دانیلز می گوید و همچنین به عنوان بزرگترین کارفرما در شهر است.

اما وجود دارد هزاران نفر از موسسات که اصلا چنین ذخایر—یا چنین نفوذ اقتصادی هشدار داد. “بسیاری از کوچکتر مدارس روبرو هستند چالش های بزرگ,” او گفت:, “و من می ترسم که ما در حال رفتن به دیدن جدی shakeout.”

مایکل کلاغ رئيس جمهور از دانشگاه ایالتی آریزونا به تازگی خود را توصیف کرد 65,000-دانشجو موسسه به عنوان یک “کشتی جنگی” بود که شخم جلوتر با وجود “40 فوت امواج” و حتی stormier دریا در افق. کلاغ فکر می کند کلید موفقیت را به دروغ در همکاری بین موسسات است که سهم بخش به عنوان به خوبی به عنوان teaming تا با شرکت های که می تواند کمک به دانشگاه های کار موثرتر است.

اما حتی بزرگترین دانشگاه با بزرگترین تحقیقات بودجه نمی تواند خود را ادامه موفقیت برای اعطا گفت: Ana-Mari Cauce رئیس دانشگاه واشنگتن یکی دیگر از پنج بازیگر تحقیقات علمی. آنها همچنین باید به یاد داشته باشید که چرا آنها وجود داشته باشد.

“اگر ما می خواهیم برای بزرگتر سرمایه گذاری عمومی ما باید برای قرار دادن ما ماموریت جلو و مرکز” Cauce گفت. “بسیاری از ما در حال حاضر در حال انجام است. و کسانی که نمی نمی به خوبی انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im