اجتماعی فاصله نیاز به بازنگری طرح از محل های کار است. نسل جدیدی از روبات می تواند کمک به نگه داشتن کارخانه ها و انبارها در حال اجرا است.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش از طریق ژاپن در ماه مارس کارگران در یک انبار در سوگیتو که فرآیندهای میلیون ها نفر از محصولات مراقبت شخصی هر روز تاخت و تاز کردن توسط یک افزایش در تقاضا برای ماسک و دستکش و صابون و ضد عفونی کننده دست.

برای جلوگیری از کارگران از گسترش ویروس کشنده شرکت است که در عمل این مرکز PalTac معرفی حرارت چک ماسک و منظم decontaminations. در هفته های آینده این برنامه یک راه حل رادیکال تر—استخدام روبات های بیشتر.

“ما باید به در نظر گرفتن بیشتر در اتوماسیون استفاده بیشتر از رباتیک در جهت مردم را به فاصله از هم جدا” می گوید: Shohei ماتسوموتو معاون مدیر کل شرکت R&D را بدست آورد. “وجود دارد در حال رفتن به فرصت کمتری برای انسان به لمس آیتم.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Coronavirus همه گیر است و هزینه میلیون ها شغل. در حال حاضر آن ممکن است تبدیل کار در راه های دیگر. به عنوان تولید کنندگان و تجارت الکترونیک شرکت ها در تلاش برای انطباق اجتماعی فاصله منظم تمیز کردن و بالقوه کمبود کارگران به دلیل قرنطينه برخی ممکن است سرمایه گذاری در روبات.

PalTac در حال حاضر با استفاده از روبات ها از ما شرکت RightHand رباتیک به انتخاب اشیاء از مخازن و جمع آوری سفارشات. ماتسوموتو می گوید باید آن را ممکن است برای گسترش استفاده از این ربات ها با به روز رسانی نرم افزار اجازه می دهد آنها را به رسمیت شناختن و درک یک شی جدید و یا بازیابی آیتم های جدید از انواع سطل. بسیاری از رباتهای صنعتی از جمله کسانی که در کارخانه ماشین را ساعت به برنامه نمی تواند به راحتی نقل مکان کرد و کورکورانه به دنبال دستورات دقیق. انعطاف پذیری ارائه شده توسط این جدیدتر رباتیک سیستم باعث می شود آن را ممکن است برای نقل و آنها را به سرعت.

نه هر کارخانه یا انبار خواهد بود قادر به استفاده از روبات ها است. در برخی از راه coronavirus بحران تنها برجسته چگونه محدود ترین محل کار روبات ها هنوز هم هستند. آنها به طور معمول فاقد توانایی حس پاسخگویی و انطباق با دنیای واقعی پس انسان هنوز هم بسیار مهم و حتی در بسیاری اتوماتیک امکانات.

اما بازگشت به کار ممکن است سرعت بخشیدن به تصویب انعطاف بیشتری ابر متصل مشترک روبات با پایه سنجش قابلیت های. که ممکن است منجر به اتوماسیون بیشتر از کار شامل چیدن و بسته بندی و حمل و نقل محصولات و قطعات.

روبات ها در ژاپن PalTac انتخاب موارد از مخازن برای جمع آوری سفارشات.

حسن نیت ارائه میدهد از Righthand رباتیک/PalTac

“اگر شما به فضا از مردم در سراسر تسهیلات خود را متفاوت از شما استفاده می شود برای تولید و یا حتی چیدن و سپس شما نمی تواند نگه داشتن به طور خودکار در همان مکان می گوید:” Melonee عاقلانه مدیر عامل شرکت واکشی رباتیک که باعث می شود چرخ روبات قادر به گذر گاه آیتم های اطراف کارخانه ها و انبارها.

واکشی در حال کار با ما تجارت الکترونیک شرکت به reprogram آن روبات ها برای انطباق با مبهوت شیفت با کارگران کمتر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. همچنین کار بر روی نسخه از آن روبات است که می تواند مستقل ضد عفونی کردن محل های کار است.

روبات ها فقط یک ابزار برای تطبیق با شرایط طبیعی جدید است. کارفرمایان به احتمال زیاد خواهد شد همچنین اتخاذ دقیق اقدامات بهداشتی و متوسط پست های بازرسی. برخی ممکن است در نظر گرفتن راه های جدید برای به اجرا درآوردن اجتماعی دورى از جمله دوربین های مدار بسته و یا مچبند برای اندازه گیری مجاورت.

اما افزایش استفاده از اتوماسیون ممکن است بیشتر اثر ماندگار. آن را ممکن است به سرعت تصویب روبات ها در بحرانی جدید در زمینه کار مثلا. این هفته Tyson Foods مجبور شد به چندین گوشت بسته بندی گیاهان کارگران پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. گوشت فرآوری گیاهان تمایل به عدم مقدار اتوماسیون اما تایسون شروع به سرمایه گذاری در روبات ها در سال گذشته به حساب کمبود نیروی کار. شرکت نمی کند, پاسخ به سوالات در مورد وضعیت فعلی.

بیشتر ربات های هوشمند شده اند و لبه به مناطق جدید از کار دستی در سال های اخیر به عنوان مثال از بین بردن جعبه از پالت و یا گذر گاه اجزای بين خطوط تولید. پیشرفت های اخیر در AI وعده به اجازه ماشین را بیش از وظایف است که نیاز به بیشتر مهارت کتابچه راهنمای کاربر. بخش خدمات شرکت در حال استقرار امنیت هتل و تحویل روبات.

افزایش ربات کارگران را متناسب با گسترده تر اقتصادی و استراتژیک روند. علامت Muro ارشد سیاست مدیر در موسسه بروکینگز می گوید: شرکت ها ممکن است نگاه به اتوماسیون به بهبود بهره وری به عنوان درآمد حاصل از انقباض به دلیل بیماری همه گیر. او اشاره می کند که تقاضا برای اتوماسیون در افزایش قبلی رکود.

اقتصادی اختلال ناشی از کروناویروس است “بزرگترین اقتصاد کلان آزمایش تا کنون اجرا می گوید:” ویلی Shih یک استاد در دانشکده کسب و کار هاروارد که مطالعات ساخت. “و به عنوان شما فکر می کنم در مورد حرکت همه چیز در اطراف من فکر می کنم مردم را به نگاه در اتوماسیون.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی