تحقیقات جدید منتشر شده در بریتانیا زیست محیطی جامعه مجله محیط زیست می یابد که خاکستر سرخشکیدگی بسیار کمتر شدید در جدا, شرایط خاکستر است که اغلب در بر داشت در مانند جنگل با خاکستر کم تراکم یا سایبان های در فضای باز مانند هجز نشان می دهد در دراز مدت تاثیر این بیماری در اروپا و خاکستر درختان خواهد بود محدود تر از آنچه قبلا تصور.

این پژوهش در یک نگاه 22km2 منطقه در شمال شرقی فرانسه که در آن خاکستر سرخشکیدگی برای اولین بار مشاهده شده در سال 2010. اگر چه محیط زیست تا به حال تاثیر کمی در اولیه گسترش این بیماری محققان دریافتند که پس از ده سال به این بیماری باقی مانده خفیف در بسیاری از مکان ها.

“ما دریافتیم که این بیماری در حال گسترش به تقریبا همه خاکستر در حال حاضر در این مطالعه چشم انداز در عرض دو سال. با این وجود در بسیاری از مناطق خاکستر درختان باقی مانده است نسبتا سالم” گفت: نویسنده سرب از مطالعه Dr Benoit Marçais فرانسه موسسه ملی برای بخش کشاورزی و مواد غذایی و محیط زیست (INRAE).

“این دیدگاه که تنها مقاوم ترین بخشی از خاکستر جمعیت فقط چند درصد از افراد زنده خواهد ماند خاکستر سرخشکیدگی همه گیر است در اشتباه است. ما می بینیم که در بسیاری از محیط های نه مطلوب به خاکستر سرخشکیدگی نسبت خاکستر است که باقی می ماند heathy است و نزدیک به 80-95% از 5% و اگر چه این بیماری ممکن است به صورت محلی بسیار شدید است.” اضافه شده Dr Marçais.

و به عنوان بیشتر از هم جدا شده خاکستر درختان و یا کسانی که در باز کردن سایبان تمایل به بالاتر تاج درجه حرارت از کسانی که در سایه جنگل. این است که کمتر مطلوب برای توسعه قارچی پاتوژن است که باعث خاکستر سرخشکیدگی, Hymenoscyphus fraxineus.

بالا درجه حرارت در تابستان حتی در آب و هوای معتدل مانند شمال شرقی فرانسه بیشتر می تواند کمک به کاهش شدت بیماری است. تغییر آب و هوا انتظار می رود که برای افزایش فرکانس از تابستان درجه حرارت بالاتر از 35 درجه سانتیگراد است که این بیماری نمی تواند زنده ماندن در.

کاهش تراکم تهدید گونه های درخت با ترویج تنوع در جنگل می ایستد و می تواند یک استراتژی ارزشمند در محدود کردن آسیب پذیری به مهاجم عوامل بیماری زا مانند خاکستر سرخشکیدگی. با این تهاجم عوامل بیماری زا بیشتر اتفاق می افتد غالبا مخلوط جنگل می ایستد ممکن است ارائه حفاظت بدون نیاز به هدف خاص پاتوژن.

خاکستر سرخشکیدگی در آسیا سرچشمه و گزارش شد در لهستان در دهه 1990 و سپس آن رسیده فرانسه در سال 2008 و انگلستان چهار سال بعد. این اسپورهای قارچی آلوده برگ در تابستان قبل از حرکت به بنیادی باعث شلیک مرگ و مير تاج سرخشکیدگی. قارچ زنده می ماند و زمستان در برگ در جنگل بستر قبل از اسپورهای منتشر می شوند و دوباره در تابستان. این باعث می شود متراکم می ایستد از خاکستر درختان با چترهای بسته به شدت مستعد ابتلا به قارچ.

برای درک تاثیر چشم انداز به شدت از خاکستر سرخشکیدگی محققان انجام یک چشم انداز بررسی یک 22km2 منطقه اطراف روستای Champenoux در شمال شرقی فرانسه در مدت کوتاهی پس از این بیماری وارد با بیشتر نظرسنجی وقوع سالانه است. با استفاده از 25m توطئه در اطراف منطقه مورد مطالعه محققان ثبت حضور درختان خاکستر و خاکستر سرخشکیدگی با نمونه های آزمایش برای Hymenoscyphus fraxineus.

Dr Marçais اخطار می دهد که این تحقیق در مورد آب و هوایی زمینه شمال شرقی فرانسه. “ما نشان می دهد که کم تاثیر خاکستر سرخشکیدگی درختان جدا شده و یا در هجز است که تا حدی مرتبط با تاج بالا درجه حرارت در طول موج گرما. در بیشتر اقیانوسی مانند آب و هوای شمالی و غربی فرانسه یا بریتانیا این ممکن است به عنوان برجسته.”

محققان به دنبال بررسی بیشتر اثرات آب و هوا: “ما در حال کار بر روی چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار خاکستر سرخشکیدگی خطر است. ما در حال حاضر نشان داده است که در جنوب شرقی فرانسه خاکستر سرخشکیدگی خواهد شد که تاثیر بسیار کمی به دلیل درجه حرارت بالا در تابستان.” گفت: Dr Marçais.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بریتانیا زیست محیطی جامعه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de