تجربه بزرگترین جداسازی یک انسان همیشه می تواند می دانم: تنهایی از فضای صدها کیلومتر بالاتر از بشریت است. یک فضانورد ناسا برای 18 سال Massimino حدود یک ماه مجموع پناه در محل—یا دقیق تر پناه در فضاروی دو ماموریت جداگانه در فضا, شاتل, پوشیدن کت و شلوار و پله به اتر برای تعمیر تلسکوپ هابل و مصرف در بزرگترین نظر یک انسان همیشه می تواند می دانم.

اما این انزوا با این وجود. “مانند بسیاری از شما من پناه در محل در حال حاضر می گوید:” Massimino که در حال حاضر به عقب بر روی زمین است. “من در داخل خانه من و این نوع مانند که داخل یک سفینه فضایی دوباره.” ما زمینیها ممکن است لوکس از جاذبه ها و فروشگاه های مواد غذایی و هوای تازه, اما شما ممکن است احساس بیشتر شبیه به یک فضانورد در حال حاضر از شما می دانید. و آن را از Massimino: شما بیشتر در کنترل خود انزوا از شما می دانید ،

اول از همه او توصیه رسیدن به “ماموریت کنترل” می شود و کنترل ماموریت برای شخص دیگری. به عبارت دیگر اجازه دهید دیگران می دانم که اگر شما نیاز به کمک دارید و در دسترس خواهد بود برای کمک به آنها را به عنوان به خوبی. در یک راهپیمایی فضایی برای تعمیر هابل تلسکوپ فضایی Massimino به یاد می آورد او به پایان رسید تا رقص برهنه کردن یک پیچ در علم ابزار در حالی که تلاش برای حذف یک دسته. “من فکر کردم آن را بازی بیش از,” او می گوید. “من احساس ما در حال رفتن هرگز برای حل این. من این وحشتناک مشکل است و ما در حال رفتن هرگز برای پیدا کردن اگر وجود دارد زندگی در هر نقطه دیگری در جهان است و هر کس را سرزنش من است.” اما Massimino در زمان مشکل خود را به کنترل ماموریت پایین بر روی زمین و آنها پیشنهاد … بلانت راه حل: فقط به رسیدگی خوب تکان شدید و سخت. و در واقع آن را خاموش جامعی. مشکل حل شد.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

“رسیدن به توان فرد است که مردم می توانند برای کمک تماس بگیرید,” Massimino می گوید. “بود ماموریت خود را کنترل کنید. و فراموش نکنید که خود را کنترل ماموریت است وجود دارد برای کمک به شما به عنوان به خوبی.” اگر فضانوردان می توانید به ایمیل عزیزان خود را از فضا (واقع سرگرم کننده: Massimino برای اولین بار به صدای جیر جیر از فضا) شما قطعا می توانید تماس بگیرید و مادر بزرگ.

همچنین مانند فضانوردان شما نیاز به ورزش در حال حاضر—بد. در فضا ایستگاه فضایی نمی دهد فضانوردان فرصت برای کار ماهیچه های خود را به طوری که آنها با استفاده از ویژه تردمیل وزن و ماشین آلات. اگر شما گیر در خانه خود را, شما نیاز به ورزش خود را به نگه داشتن بدن و ذهن به منظور. و در حالی که شما در خارج وجود دارد را در مناظر. (شش فوت دور از هر انسان دیگر البته.) آن را نمی تواند نسبت به این دیدگاه از مدار است, اما آن را به شما لرزش شما را از mundanity به دنبال در همان دیوارها و مبلمان در تمام طول روز.

برای راهنمایی بیشتر از Massimino در مورد چگونه به بهترین استفاده را از انزوا از جمله اهمیت به دنبال معنی دار حواس او را پرت (با تأکيد بر معنی دار) چک کردن ویدئو ما در بالا.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی