نجوم گسترش دامنه آن از آسمانها به انسان

در دهه آینده ستاره شناسان مطمئنا حل برخی از اسرار کیهانی. شاید 2029 دانشمندان می دانید چه “ماده تاریک” واقع است به طوری که آنها می توانید آن را به یک نام بهتر. شاید آنها به شما پیدا کردن چگونه جهان تکامل یافته پس از انفجار بزرگ به طوری که آنها می تواند به توقف جنگ در مورد آن. شاید آنها به شما پیدا کردن یک سیاره است که در واقع مانند زمین و نه فقط در نیمه زمین به اندازه.

برای تصمیم گیری که در آن به تمرکز تلاش های خود را برای 10 سال آینده ستارهشناسان در حال حاضر در حال انجام یک بررسی رسمی به نام “decadal survey.” این نوع نظرسنجی است که شامل ارسال های متعدد-انتخاب Scantrons به دانشمندان; توسط “بررسی” آنها واقعا معنی “مروری بر نظم و انضباط است.” ستاره شناسان در سراسر ایالات متحده—از دون دانش آموزان فارغ التحصیل به شکوه رصدخانه مدیران—ارائه ورودی معمولا در قالب مقالات در مورد آنچه آنها فکر می کنم از نظر علمی مهم به مطالعه و صنایع دستی توصیه در مورد چگونگی این زمینه باید آن را دنبال کنند. مقالات خود را به 13 فرعی (به نام “پانل” از آنجا که ستاره شناسان نمی توانند با استفاده از نرمال کلمات در حالت عادی راه) هر یک اختصاص داده شده به یک موضوع خاص. هنگامی که پانل را جویده این ایده ها بیش از آنها عبور آنها را به همراه یک کمیته که تهیه یک گزارش عمومی.

این گزارش در واقع دیکته نجوم کوتاه مدت مسیر: سازمان های مانند ناسا و بنیاد ملی علوم فعالانه با استفاده از توصیه های کمیته را به تصمیم می گیرید که پروژه به صندوق. “ما باید ساخت هابل?” مثلا یک بار کمی بیشتر از روشنایی ضعیف تابیدن بر اعضای کمیته’ روی صفحه نمایش کامپیوتر. “این decadal بررسی داده نفس زندگی را به برخی از بزرگترین چیزهایی که ما تا کنون انجام شده در نجوم می گوید:” ستاره شناس اعطای ترمبلی از دانشگاه هاروارد و موزه های مرکز اخترفیزیک. اما برای اولین بار در این سال را بررسی خواهد پرسید که ستاره شناسان به تامل چیزی غیر از کیهان: انسان.

در حالی که 12 پانل های مقابله با پژوهش محور موضوعاتی مانند کیهان شناسی کهکشان ها, فیزیک ذرات و “الکترومغناطیسی مشاهدات از فضا” 13th پنل است که در مورد مردم است. به نام “پنل در حالت حرفه ای و اجتماعی اثرات” آن را می پرسد ستاره شناسان به در نظر گرفتن مسائل مربوط به از “جمعیت تنوع و شمول و هوایی محل نیروی کار و توسعه آموزش عمومی و توسعه و مناطق مربوطه از ستاره شناسی و سیاست عمومی” با توجه به صفحه وب از آکادمی ملی علوم که نظارت بر این فرایند است. (بررسی موظف است توسط کنگره است و با حمایت مالی ناسا و بنیاد ملی علوم وزارت انرژی و نیروی هوایی از تحقیقات علمی است.) به عبارت دیگر این پانل را به ستاره شناسان این قدرت به مقابله با مسائل اجتماعی مانند جنس تعصب و عدم تنوع و اثرات کار خود را در جوامع بومی—تمام مشکلاتی که بسیاری از پزشکان معتقدند در این زمینه باید با اختصاص منابع بیشتر به حل.

برای مثال, یکی از ده ها تن از مقالات ارسال شده به انسان پنل است که از یک تیم co-رهبری Kaitlin راسموسن ستاره شناسی دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه نوتردام. آن را با عنوان “Nonbinary کسری: به دنبال به سمت آینده برابری جنسیتی در نجوم است.” در فرانک شرایط آن را میسازد برخی از نابرابری مواجه nonbinary ستاره شناسان و راه های بتن در این زمینه می تواند انجام دهد بهتر است با آنها. Nonbinary می گوید راسموسن “یک اصطلاح جمعی برای همه جنس نه به نمایندگی از این دسته از” زن ” یا ” مرد.'” به عنوان مثال از نابرابری راسموسن می گوید که هنگام ثبت نام برای کنفرانس یا ارائه برنامه های کاربردی کار آنها همیشه به حال به تیک تیک کردن یک جنس اما دیدم هیچ گزینه ای برای خود. آنها احساس نا امید کنار گذاشته و مانند آنها تعلق ندارد.

اما همه چیز شروع به تغییر راسموسن حدود یک سال پیش زمانی که آنها پیوست و توییتر. “من شروع به دیدن که در آنجا بودند دیگر nonbinary دانشمندان” راسموسن می گوید. در اینجا آنها می توانند صحبت می کنند آشکارا در مورد راه هایی که در آن دانشگاه مانع آنها است. یک روز در ماه مه گذشته یک توییتر, دوست, دوست ارین مایر نوشته شده در مورد جنسيت پژوهش در نجوم—که به بررسی چیزهایی مانند تفاوت بین مردان و زنان در مشاغل اجتماعی پویایی است که می پرسد سوال در کنفرانس ها و تلاش برای تنوع بخشیدن به کنفرانس بلندگو لیست. برخی از کسانی که مقالات پژوهشی اشاره کرد که در حالی که نویسندگان اذعان به وجود nonbinary جنسیتی هویت آنها تصمیم به درمان جنسیتی به عنوان یک M/F تقسیم در تحقیقات خود را. این مقاله شامل یک خط به این اثر: “در حالی که ما می دانیم که جنسیت دودویی ما را شامل نمی شود nonbinary مردم در تجزیه و تحلیل ما به دلیل عدم وجود آماری اهمیت است.”

مایر پست شنود گذاشته از یک ورید در میان برخی از nonbinary دانشمندان که احساس سوزش بودن نادیده گرفته شده است. پس از همه, اگر شما یک nonbinary فرد, آن را سخت به خواندن آن خط و احساس نمی مانند شما نیست مهم خود را. “بخشی از من است” این طبیعی است می گوید:” راسموسن که نا امید اما نه شگفت زده تحقیقات زبان مانند این—آنها بزرگ شد در این سیاره ، “جدیدتر بخشی از من می گوید:” این درست نیست. این مضر است. این است که به استثنای من. این است که به استثنای دوستان من است.'”

مایر انتظار نیست به صدای جیر جیر به جذب بسیار توجه کنید. “من صدای جیر جیر من خوابش برد و من از خواب بیدار شدم و تا به حال بیشتر اطلاعیه در توییتر از من تا به حال در زندگی ام دیده می گوید:” مایر. “این یک نور افکن که من واقعا انتظار.” این پست را به دست آورد یک زن و شوهر ده رسانهها و بیش از 150 دوست دارد. بک اشتراوس یک محقق مستقل است که به مطالعه سیاره ای ژئوفیزیک رسیده به مایر در مورد نوشتن یک عمل متقابل.

“سلام دوستان از آن شده است یک زن و شوهر از ساعت & I am marveling در قدرت توییتر” مایر نوشته شده در پاسخ. “در هر صورت اگر کسی علاقه مند است در حال اضافه شدن به یک گروه DM مشروع به بحث در مورد امکان تبدیل این به یک کاغذ سفید لطفا پاسخ به این توییت یا DM من!”

به زودی مایر شد پیام با اشخاص علاقه مند از جمله راسموسن و بحث در مورد پتانسیل کاغذ برای decadal پانل بررسی. مایر پست راسموسن می گوید: “ما به ارمغان آورده از چوب است.”

سه و دیگر نویسندگان در کار نوشتن تا راه های بتن در این زمینه می تواند به بهبود برای nonbinary مردم است. در میان تغییرات آنها پیشنهاد در مقاله خود: درخواست از مردم برای داوطلب خود هویت جنسیتی برای تحقیقات جمعیتی (به جای گفتن پرسیدن یک ickily-نام خودکار برنامه به نام غریب برای پی بردن به آن) پرداخت دانشمندان علوم اجتماعی برای کمک به انجام تحقیقات در نجوم و anonymizing تلسکوپ های پیشنهادی برای به حداقل رساندن تعصب های جنسیتی با قرار دادن تمام متقاضیان ایده در همان جای پا.

نویسندگان عمدتا دانشجویان تحصیلات تکمیلی (برای بسیاری از افراد این است که خود را برای اولین بار منتشر شده کاغذ) اما خود در اوایل زندگی حرفه ای ایده ها و بینش برسد نجوم بالاترین رده—با تشکر از انسان پنل. “فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم خارج وجود دارد مراقبت در مورد این مسائل از من فکر کردم می گوید:” مایر.

انسان پنل را در نظر مسائل فراتر از جنسيت ، یکی از مقالات در مورد چگونه به ایجاد “واقع بینانه آموزش های شغلی” برای ستاره شناسی دانش آموزان, بسیاری از آنها نمی خواهد تبدیل به استادان در سر می برند زمینه است. گروه دیگری ارسال شده ایده هایی برای مبارزه با تعصب ناخودآگاه در مناطق مانند استخدام, استخدام, انتخاب سخنرانان مهمان و بررسی علمی طرح های پیشنهادی بر اساس روش موسسه علوم تلسکوپ فضایی گرفته و تست شده است. محققان دیگر ارائه یک مسیر و منطقی برای حذف GRE که آنها استدلال نیست و با دقت پیش بینی یک دانش آموز موفقیت در تحصیلات تکمیلی اما نشان می دهد “از نظر آماری معنیدار نمره اختلاف در سراسر جنسیت و نژاد و شهروندی ویژه با نمرات پایین تر برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی شبستان آمریکایی ها و زنان در تمام نژادها نسبت به سفید و مردان آمریکایی است.” نویسندگان یک مقاله نشان می دهد که در این زمینه سرمایه گذاری در استخدام نجوم دانشکده در اقلیت خدمت موسسات در حالی که یکی دیگر از توصیه ساخت نجوم مشاغل قابل دسترس بیشتر را به افراد معلول است.

چند تا از مقالات مقابله با جنگ بیش از Maunakea یک کوه مقدس به بومیان هاوایی که در آن ستاره شناسان می خواهید برای ایجاد یک ابزار به نام Thirty Meter Telescope (TMT). برای سال های بومی هاوایی مخالفان است که حوزه به عنوان یک استعمار نفوذ که به درگیری با دانشمندان که می خواهند به حرکت به جلو با ساخت و ساز به هر حال. در 2015, هاوایی دولت در دیوان عالی کشور لغو TMT ساخت و ساز مجوز و سپس بازسازی آن در سال 2018 است. سال گذشته تظاهرات معترضان در پایه سایت برای ماه مسدود کردن ساختمان دسترسی داشته باشید.

مقالات در مورد TMT نیست فقط در مورد ساخت یک تلسکوپ: آنها در مورد مقابله با این واقعیت است که افرادی که مطالعه جهان هستی نمی تواند درست راه آهن زمینیها’ نگرانی. نویسنده همچنین اشاره می کنند که اگر ستاره شناسان واقعا می خواهید یک جامع تر و متنوع نظم و انضباط آنها باید خود را تغییر تعاملات با جوامع که در آن آنها راست بزرگ ابزار است. “ما در حال ارائه یک نقطه شروع برای ستاره شناسان به راه رفتن راه رفتن نه فقط بحث بحث” نویسندگان از یک چنین decadal کاغذ به نام “Reframing فصل های پژوهش از طریق یک Anticolonial لنز” نوشت: در یک ایمیل به سیمی. مقاله خود توصیه می کند اقدامات ستاره شناسی جامعه می تواند مانند دادن بومیان هاوایی یک صندلی در decadal پنل توقف ساخت تلسکوپ تا زمانی که وجود دارد بیشتر به اجماع و نوشتن مجموعه ای از بهترین شیوه راهنمایی برای چگونه به انجام هیچ آسیبی در حالی که انجام خود علم است.

است که واقعا ایده undergirding علاوه بر این انسان پنل. خوب است علاوه بر این کسانی که در بالا اعتقاد دارم. “من فکر می کنم همه ما بسیار خوشحال می گوید:” Caltech ستاره شناس فیونا هریسون که نشسته در سر decadal بررسی کمیته.

در ماه های آینده هر یک از 13 پانل را بیش از منافذ دانشمندان مقالات و ارسال تجزیه و تحلیل خود را به هریسون کمیته که با استفاده از ورودی خود را به نوشتن گزارش نهایی علت در اوایل 2021. اما ما ممکن است همیشه پیدا کردن آنچه که این کمیته می گوید در مورد دانشمندان بسیاری از و متنوع پیشنهادات. در مقایسه با دانشمندان بسیار عمومی ورودی این مذاکرات بسته-درب: چگونه آنها تصمیم گیری در توصیه های خود را و اولویت های, هرگز عمومی می شود. و این چیزی نیست که هر کس در جامعه نجوم خوشحال است در مورد.

“تنها اطلاعات ما در مورد این روند در پایان روز است که گزارش نهایی می گوید:” ستاره شناس دیوید هاگ از دانشگاه نیویورک. در خود انسان پانل کاغذ به نام “بهتر اجماع” هاگ نوشت که در دهه گذشته او دعوت شده بود تا در یکی از تعمق در پانل. پس از آن مقامات دست او عدم افشای توافق که تمدید در ابد و تا پایان جهان و یا حداقل تمدن و تلسکوپ. این نوع از کدورت او معتقد است که نمی خدمت به جامعه ارائه می دهد که تا آن ترین ایده های قلبی و در عین حال هیچ پنجره به چگونه آنها را دریافت. “من احساس می کنم می توانم در خدمت” او می گوید. و او نبود.

هر چه مقامات می گویند در مورد nonbinary مقاله نوشتن آن و دانستن آن را به یک محل در decadal بررسی شده است و قابل توجهی برای نویسندگان آن: “فقط به گفتن به مردم در اطراف ما” هی! ما در زمینه خود را. ما نیز انجام می دهند و علم” می گوید: “اشتراوس.

آنها نیز تشویق هواداران که امضا کرده اند بر روی آن. این مقاله دارای دو صفحه-لیست طولانی از شرکت و امضاء کنندگان و استراوس می گوید آن را دلگرم کننده به شاهد دانش آموزان جوان به دنبال بیش از آن لیست. “‘Oh, oh, that’s so-and-so!'” اشتراوس به یاد می آورد شنوایی آنها می گویند. “‘آنها یک معامله بزرگ است!'”

برای مایر پیدا کردن جامعه از یک صدای جیر جیر از کار اخراج کردن در نا امیدی بود و مهم ترین بخش از مقاله-فرایند نوشتن است. “در حال حاضر من این گروه از مردم که من می توانید به هر زمان که” آنها می گویند. “قبل از نوشتن اين مقاله وجود دارد مانند دو کل nonbinary نجوم افرادی که من صحبت کردم و می دانستم که در مورد.” اعضای جامعه علوم سیاره ای که نسخه خود را از یک decadal بررسی خواسته اند که نویسندگان برای نوشتن یک نسخه برای آنها. و بیشتر در توییتر گروه استراوس می گوید: باید محقق اشتراک گذاری پست شغل و کارآموزی ایده های.

راسموسن احساس امیدوار هم که کار طنین انداز خواهد شد فراتر از توییتر DMs. “پس توصیه های ما هستند بخشی از decadal بررسی. آن را واقعا غرق در این است که آینده” آنها می گویند. “این است که بعد از 10 سال آینده است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر