Asus ROG Zephyrus Duo 15 اولین نگاه: دو بیش از حد بسیاری از صفحه نمایش

با دو صفحه نمایش و سخت افزار قدرتمند این Zephyrus Duo 15 است به نحوی کمتر از مجموع اجزاء آن است.

Asus ROG Zephyrus Duo 15 یک لپ تاپ ساخته شده برای جهان است که دیگر وجود ندارد و شاید هرگز. است که می گویند که لپ تاپ های بازی نیست مهم ما و از بین برد اما یکی از این نما به نوعی احساس می کند مانند یک یادگاری از گذشته سن.

آن را دارای دو صفحه نمایش است. که این دو بخش است. این هم کل “چرا این کار وجود دارد” ، تصور کنید MacBook Pro را لمس نوار, اما اگر آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک صفحه کلید است. اواز یا موسیقی دو نفری ثانویه صفحه نمایش طول می کشد تا نیمی از بخش پایین تر از لپ تاپ است. در غیر این صورت این است که اساسا استاندارد Asus ROG Zephyrus شاسی دیده ایم در غیر Duo Zephyrus 15. همان ابعاد صفحه نمایش همان, همان سخت افزار است. که به معنی آن را خوب و قادر به لپ تاپ. پس چرا آن نیاز به یک صفحه نمایش دوم? آن را نمی کند.

دو صفحه نمایش هر دو به طور یکسان در کرامت

این اولین بار نیست دو صفحه نمایش لپ تاپ از ایسوس. و بر روی کاغذ آن را یک ایده بد برای سازندگان محتوا.

هنگامی که شما در حال کار در نرم افزار Adobe Photoshop و یا اکران یک صفحه نمایش لپ تاپ می تواند احساس تنگ. به همین دلیل شما می بینید بسیاری از حرفه ای های خلاق اتصال MacBook Pros به اندازه مانیتور کامپیوتر. صفحه نمایش فوق العاده املاک و مستغلات خوب است که زمانی که شما در حال دستکاری بسیاری از ویندوز. به طور مشابه, نمایش ثانویه مانند یکی از این دو می تواند مفید باشد زمانی که شما در حال انجام کار فشرده—مانند بازی های ویدئویی livestreaming.

گرفتن وجود دارد هر چند. خوب چند جلب. و این همان است که باعث می شود اپل را لمس نوار ناقص از یک منظر طراحی: آن را فقط نمی بصری به نگاه کردن از صفحه اصلی خود را به اتمام سرگرم کننده-اندازه صفحه نمایش دوم که در صفحه کلید-ارتفاع. آن را مانند تایپ کردن بر روی یک تبلت—شما باید به دنبال حفظ کردن نه به ذکر است این احساس با آب و تاب و ناراحت کننده است.

دوم صفحه نمایش می کند نشستن در زاویه اما من نگه داشته و مایل به مفصل گردنده آن را و فقط باید آن را در کنار صفحه نمایش اصلی در اواز یا موسیقی دو نفری. وجود دارد چیزی در مورد داشتن دو صفحه نمایش سمت-توسط-جانبی است که احساس می کند بیشتر بصری از داشتن آنها انباشته در بالای هر یک از دیگر.

بازی جریان است اظهار داشت: هدف از این دو سر ماشین اما جریان از یک لپ تاپ و یک درد. اگر شما نا آشنا به جریان یک بازی به یک سرویس مانند حرکت یا کشش ناگهانی و یا یوتیوب شما نیاز به در حال اجرا بازی یک وب کم (و اغلب جداگانه میکروفون) و پخش هر دو گیم پلی و خروجی از وب کم و میکروفن. این معمول است برای حرفه ای streamers به استفاده از دو کامپیوتر برای این, اما شما می توانید آن را از یک تک gaming PC اگر آن را به اندازه کافی اسب بخار (و معمولا یک دوم اندازه مانیتور).

شما می توانید جریان بازی از یک لپ تاپ, مشخصات فنی, اما آن را کمتر از ایده آل است. حتی Zephyrus Duo کرک ندارد که فرمول خاص. یک صفحه نمایش دوم و ردیف بالا سخت افزار بهبود جریان-از-a-لپ تاپ, تجربه, اما آن را هنوز هم یک کمی مانند تلاش برای انجام یک روز کامل کار را از تلفن خود را. مطمئن شوید که شما می توانید آن را انجام دهید. اما شما احساس تنگ و محدود.

عدم تطابق

وجود دارد برخی از عجیب و غریب دیگر گزینه های طراحی در اینجا است که Zephyrus اواز یا موسیقی دو نفری که قرار است به راه اندازی در ماه جولای گیج کننده ماشین آلات. دوم صفحه نمایش بالاتر از رزولوشن 4K از صفحه نمایش اصلی (1080p) که باعث می شود برای یک بی دست و پا تجربه کاربر اگر شما مجلل دوم صفحه نمایش به آن حداکثر وضوح. ویندوز مشکل با عدم تطابق با وضوح و اشتباه در مورد که در آن هر یک از صفحه نمایش است که در جسمی نسبت به دیگر پس همه چیز در حال حرکت از یک صفحه نمایش به طرف دیگر می شود روی حیله و تزویر اگر آنها هر دو مجموعه به 1080p.

لپ تاپ شاسی عالی و دوام و زیبایی شناسی و خنک کننده با قابلیت, اما من نه از طرفداران خود را طرح بندی صفحه کلید. به جای صفحه نمایش دوم صفحه کلید تحت فشار قرار دادند به تمام راه را به لبه پایین این لپ تاپ با لای شیار squished در جایی که یک numpad خواهد بود. این یک exclusionist پس از طراحی آن را می سازد Zephyrus دو تقریبا غیر ممکن است به استفاده از اگر شما چپ دست.

نه به ذکر است قرار دادن صفحه کلید باعث می شود برای یک ناراحت کننده تجربه تایپ کردن. اگر شما با قرار دادن Zephyrus در دامان خود را, شما باید به پهلو سلاح های خود را در مقابل بدن شما به نوع به راحتی. آن را عجیب و غریب. سمت چپ کلید شیفت نیز تقسیم در نیمه های فضایی با اسلش. شما حروف را اغلب خود را همراه با سیار اسلش رو به جلو.

اما آنچه در مورد بازی کردن بازی ؟ آن را خوب است. فقط خوب است. ما تست واحد بسته بندی شده بود به آبشش با سخت افزار پایان: Nvidia GeForce RTX 2070 کارت گرافیک اینتل Core i7 پردازنده و 16 گیگابایت رم. این لباس به تحت تاثیر قرار دادن و عملکرد بازی های جامد در سراسر هیئت مدیره. اما موقعیت صفحه کلید ساخته شده است آن را بی دست و پا استفاده کنید مگر اینکه من در وصل صفحه کلید خارجی (و ماوس چرا که لای شیار به اندازه یک تمبر پستی).

تلاش برای انجام کاری جدید با سعی و لپ تاپ درست شکل قابل تحسین است اما Zephyrus Duo نیست کاملا چوب فرود در اینجا. آن را احساس می کند مانند آن را متعلق به زمان های مختلف مانند یک ماشین مفهومی از ’90s. آن را سرد به نظر می رسد, آن را برخی از چیزهای سرد اما این یک نمونه ممتاز ویژه نمایش اول و مهمتر از همه—آن را هرگز به جای روزانه خود راننده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im