امروز در مجله Nature Climate Change, محققان در حال انتشار یک سری از مقالات به عنوان یک نوع از postmortem از استرالیا bushfires. این سری است که هر دو تشخیص از آنچه اتفاق افتاده است به عنوان شعله های آتش جاروب در سراسر این قاره و یک تماس به اقدام برای محققان در سراسر جهان: تغییر آب و هوا یک بحران برای مردم جهان طبیعی در بزرگ—و به علم خود.

به ویژه در برخی از تحقیقات در حال ساخت متناوب استدلال: در این فصل را bushfires آنقدر فاجعه بار آنها گرفتار افسران خاموش نگهبان—راه خاموش نگهبان. این مدل نه تنها تا به حال پیش بینی کرد که bushfires این قدر می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر آنها حتی پیش بینی کرد که bushfires این قدر می تواند اتفاق می افتد در بعد از 80 سال.

“این شاید یکی از اولین های واقعا بزرگ مواردی که ما دیده ایم دنیای واقعی انجام کاری قبل از اینکه ما توانسته ایم ظرفیت به مدل آن را به درستی می گوید:” آب و هوا دانشمند بنیامین Sanderson از مرکز ملی تحقیقات جوی در بولدر که cowrote یک قطعه در طبیعت تغییر آب و هوا بسته است. “این رویداد بود بدتر از هر چیزی در هر یک از این مدل در هر نقطه در این قرن است. فقط یکی از این مدل در اواخر قرن شروع به تولید همه چیز این قدر.”

یک مدل می کند بهترین خود را به دقت شبیه سازی چگونه جهان کار می کند با برآورد چگونه تغییرات به ده ها یا حتی صدها نفر از متغیرها می تواند منجر به نتایج مختلف. برای مثال آب و هوا در مدل های شبیه سازی چقدر گرم شدن کره زمین ممکن است از برخی از افزایش در مقدار CO2 در جو است. سیاسی مدل با استفاده از داده ها مانند رای گیری اعداد و تاریخی مشارکت سطوح به پیش بینی یک نامزد شانس برنده شدن. آتش مدل با استفاده از مشاهدات تاریخی به محاسبات مانند: در گذشته این مقدار پوشش گیاهی در این سطح از خشکی منجر به این نوع از bushfire.

در عین حال همانطور که می رود: “همه مدل ها در اشتباه هستند اما برخی از آنها مفید است.” دانشمندان تنها دسترسی به داده بسیار و فقط هیچ راهی وجود دارد به طور کامل نشان دهنده پیچیدگی های دنیای واقعی. مدل سازی آتش نیز بسیار پیچیده به دلیل وجود یک کهکشان از عوامل است که تعیین رفتار یک آتش. یک مدل به حساب آورد به عنوان مثال چگونه جنگل ها ممکن است در حال تحول زمانی که جهان با بیش CO2 در جو ممکن است باعث تحریک بیشتر رشد درخت. آن را به حساب, چگونه جوامع گیاهی ممکن است تغییر; شاید برخی از گونه های رشد فراوان و دیگران بیشتر نادر است. و شما رو به حساب چگونه خشکسالی و بارندگی ممکن است در نتیجه بیشتر یا کمتر برس به سوختگی مرطوب سال تولید مقدار زیادی از پوشش گیاهی است که به دنبال خشکسالی تولید کوههای خشک کردن سوخت.

“آتش سوزی در پایان از یک دنباله بلند از مدل های که باید pieced با هم به سمت راست جواب می گوید:” Sanderson. در حالی که آن را آسان تر به برخی از تغییرات کوچک که ممکن است یک اکوسیستم آن را سخت تر برای مدل نمرات همه آنها را با هم و تولید هنوز نتیجه دقیق. “ما باید بسیار جامع مدل از جنگل ها و راه که درختان را در پاسخ به یک آب و هوای گرمتر است.” “و ما بسیار جامع مدل های آب و هوا و مدل از آتش کوک به مناطق منحصر به فرد. ما در یک مرحله که در آن ما می توانید همه آنها را با هم و اعتماد به نفس در نتیجه.”

مشکل دیگر: در حال اجرا از مدل های این مجموعه نیاز به ابر رایانه. و آن را ارزان نیست که بدان معنی است که دانشمندان نمی کنید برای حفظ آزمون در حال اجرا مدل های خود را به ریز لحن آنها. “طول می کشد تا مقدار بسیار عظیمی از انرژی و محاسبات به اجرای یک شبیه سازی می گوید:” Sanderson. “ما حمایت خودمان را به گوشه ای با آب و هوا علم که در آن مدل های ما هستند بنابراین محاسباتی گران قیمت ما واقعا نمی توانیم برای اجرای آنها بیش از یک بار.”

به عنوان محققان دیگر که کمک به طبیعت تغییر آب و هوا سری اشاره مقیاس بی سابقه ای از این فصل را bushfires و خشک و گرمتر شرایط است که تشدید آنها فراتر از نرمال پارامترهای به هر حال. “گسترده و طولانی مدت در شرایط خشکسالی بیش از دو سال گذشته باعث شده کل شرق استرالیا جنگل منطقه به خشک کردن به سطح چنین است که همه طبیعی آتش می شکند’ (به عنوان مثال مرطوب خندق جنوبی دامنه مرداب) حذف شده اند و در کل چشم انداز می شود یکی متصل سوخت آرایه” نوشت: وسترن سیدنی دانشگاه آتش دانشمند ماتیاس بوئر که به قلم یکی از مقالات منتشر شده امروز در یک ایمیل به سیمی.

یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه نیو ساوت ولز است که در حال حاضر در جریان است به کشف دقیقا چگونه تغییر آب و هوا آسیب دیده در این آتش سوزی اخیر. اما این آب و هوا و آتش دانشمندان برای اطمینان می توان گفت: تغییر آب و هوا است که ساخت خشکسالی شدید تر و شایع تر و کوچکتر در مقیاس های زمانی عطف استرالیا مناظر به آتش زنه. به سادگی قرار داده و خشک کن و داغتر windier آب و هوا باعث آتش سوزی بدتر و خشک, باد داغ می تواند به خشک نگهداشتن یک چشم انداز و تبدیل آن به خالص bushfire سوخت.

این مجموع crispier شرایط منجر به حتی بیشتر مخرب آتش بود که دقیقا مورد این سال است. استرالیا چشم انداز است که توسط “معتدل پهن برگ و مخلوط” جنگل خود را تحت سلطه درختان اکالیپتوس. به دنبال در 20 سال گذشته از داده های ماهواره ای متوسط سالانه درصد از این جنگل ها که سوخته در گذشته آتش سوزی شد 1 درصد است. آتش این فصل است که رقم 21 درصد است.

همه از آن است که اضافه کردن به مشکل دیگری برای دانشمندان: بررسی تغییر آب و هوا به طور کلی و یا اثر آن بر bushfires به طور خاص در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است. دانشگاه کوئینزلند حفاظت دانشمند جیمز واتسون به عنوان مثال مطالعات پرندگان در غرب کوئینزلند. “در حال حاضر آن را فقط پذیرفته شده است که ما نمی توانیم انجام کار میدانی در تابستان دیگر وجود دارد خارج وجود دارد,” او می گوید. “این بیش از حد داغ آن را بیش از حد خطرناک است, شما نمی توانید فقط از نظر جسمی آن را انجام دهد. پانزده سال پیش ما انجام داده اند می تواند آن را به راحتی.”

واتسون و لورن Rickards که شرکت منجر سلطنتی ملبورن موسسه تکنولوژی تغییر آب و هوا و انعطاف پذیری برنامه های تحقیقاتی نوشت: در طبیعت تغییر آب و هوا در مورد چگونه دانشمندان استرالیایی در حال دست و پنجه نرم کردن با هر دو تغییر آب و هوا و همراه superfires. اکوسیستم تحت نظارت دراز مدت را به زمین سوخته و bushfires نابود شده و از امکانات و وسایل نقلیه انتقادی به پژوهش است. دیگر شدید آب و هوا به ارمغان آورده است این حمله از بالا, واتسون و Rickards توجه داشته باشید: در ماه گذشته یک “زمین شناسی طوفان یا رگبار تگرگ” آسیب دیده 65 گلخانه در کانبرا از بین بردن سال با ارزش از آزمایش. برخی از کسانی که devastatingly به اندازه کافی آزمایش محصولات’ انعطاف پذیری برای تغییر آب و هوا.

“همانطور که ما فکر می کنم در مورد چگونه اثرات تغییر آب و هوا هستند ricocheting از طریق جامعه ما در حال شروع به درک که این اثرات در حال ricocheting از طریق پروژه های تحقیقاتی و از طریق موسسات تحقیقاتی می گوید:” Rickards. و او اضافه می کند وجود دارد “این نیاز فوری برای محققان برای جلوگیری از تظاهر که ما از دور شاهد تغییر آب و هوا است که به نحوی جدا شده و یا واکسینه ناظران و می دانیم که ما تحت تاثیر قرار.”

علم مدرن صرف قرن exhaustively فهرست نویسی جهان است که ما فکر می کنیم می دانستند بود نسبتا سازگار—فصل آمده و به گونه مهاجرت خاص استرالیا جنگل می سوزد یک بار در هر چند دهه. اما دانشمندان در حال حاضر در جهان است که هر دو بیشتر خطرناک تر و پر هرج و مرج. “تحقیقات خود را در حال رفتن به شدت مختل اگر شما در واقع نمی شناخت خطرات ناشی از افراطی آب و هوا حوادث توسط بلند مدت تغییر در تحقیقات خود سایت فشارهای که تحقیقات خود را برای شرکت کنندگان زیر می گوید:” Rickards.

ما در این جهان به یک گلخانه یکی که قریب به اتفاق این قدرت پیش بینی از هر دو انسان و کامپیوتر است. و استرالیا conflagrations هستند اما یک طعم و مزه از حوادث آمده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im