اتوکلاو الکل و نه بهترین گزینه برای ضد عفونی استفاده مجدد از ماسک صورت

یک دانشگاه سینسیناتی محقق است که در مقابل ارائه مشاوره با استفاده از دو به طور گسترده ای در دسترس عقیم سازی روش برای تمیز کردن ظروف یکبار مصرف فولاد ماسک و N95 ماسک برای استفاده مجدد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در تنظیمات پزشکی باعث شده است تا بسیاری از سیستم های سلامت به نظر استریل و استفاده مجدد از ماسک توسعه یافته در ابتدا به عنوان اقلام یکبار مصرف, می گوید: سرگئی Grinshpun, دکترا, مدیر دانشگاه سینسیناتی مرکز مرتبط با سلامت آئروسل مطالعات و استاد در دانشگاه UC در بخش محیط زیست و بهداشت عمومی علوم است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اجازه استفاده مجدد از N95 facepiece ماسک به عنوان یک بحران ظرفیت استراتژی است.

Grinshpun آزمایش دو مارک N95 ماسک همراه با دو نوع فولاد ماسک — یکی با فیلتراسیون بالا و یکی پایین-تصفیه توانایی های — با استفاده از یک اتوکلاو دستگاه است که با این نسخهها کار شبیه به یک اجاق گاز فشار برای استریل موارد توسط بخار با استفاده از حرارت و فشار در طی یک چهارچوب زمانی مشخص است.

“سوال برای ما بود چه اتفاقی خواهد افتاد با عملکرد این N95 ماسک و ماسک های جراحی پس از آنها صرف دقیقه یا بیشتر در اتوکلاو و تا چه حد خواهد گرما یا بخار از بین بردن ساختار فیلتر ساخت اقلام کمتر مفید می گوید:” Grinshpun.

Grinshpun نیز استفاده می شود یکی دیگر از ضد عفونی روش که شاغل خیساندن ماسک و ماسک های جراحی در اتانول 70 درصد درمان به مدت دو ساعت و سپس خشک کردن دستگاه های خود را قبل از استفاده مجدد. الکل است که به راحتی در دسترس در بیمارستان تنظیمات و ابزار مورد استفاده برای عقیم سازی.

آزمايشات انجام شده با ضد عفونی درمان اعمال می شود تا پنج بار برای شبیه سازی reusage که ممکن است رخ دهد در مراکز بهداشتی.

“این تقریبا مهم نیست که چگونه اغلب ما decontaminated محافظ دستگاه — یک بار دو بار یا پنج بار — از آنجا که عمده خسارت وارده به عملکرد فنی اقلام به دنبال آزمون برای اولین بار” توضیح می دهد که Grinshpun. “شما می رویم به از دست دادن عملکرد اگر این ماسک یا ماسک در حال سترون با استفاده از هر کدام از این درمان ها است. البته کمی اثر متفاوت برای دستگاه های مختلف است.”

یافته های این مطالعه در دسترس هستند آنلاین در مجله عفونت بیمارستان. نویسندگان این مطالعه عبارتند از: مایکل Yermakov MD ارشد پژوهش دانشیار در دانشگاه UC در بخش محیط زیست و بهداشت عمومی علوم و مارات Khodoun دکترا پژوهش دانشیار در دانشگاه UC در بخش طب داخلی.

این مطالعه نشان داد که نه استریل در اتوکلاو و نه درمان الکل باعث خسارت قابل مشاهده به فولاد ماسک. 3M 8210 N95 ماسک نازل فیزیکی خسارت پس از اجرای یک اتوکلاو ضد عفونی مانند جزئی فروپاشی نرم و مواد آب بندی در اطراف بینی, گیره و از همه مهمتر از دست دادن بند ارتجاعی ساخته شده است که این حفاظت تنفسی دستگاه قابل استفاده مجدد.

در ضمن تست های باقی مانده 3M 1870 N95 ماسک تولید قابل توجه اما خسارت متوسط و برخی از جدا شدن همراه با جزئی تغییر شکل بینی پس از فوم تک و چند اتوکلاو.

طراحی تجربی این مطالعه شامل تست هر دستگاه محافظ با نصب آن بر روی یک فریم طراحی شده برای استفاده از کل منطقه فیلتراسیون موثر. یک سرعت جریان هوا از طریق سیستم انتخاب شد به تقلید تنفس از مراقبت های بهداشتی کارگران زیر متوسط و شدید حجم کار. برای شبیه سازی آلودگی آزمون دستگاه های محافظ موارد بودند خاکی با پروتئین است.

“هنگامی که چندین عقیم سازی اعمال شد facepieces بودند خاکی قبل از هر اتوکلاو درمان به تقلید از دستگاه استفاده در تهویه محیط آلوده به پروتئین است که ممکن است در ارتباط با انتشار پاتوژن دخول با افراد آلوده” با توجه به مطالعه است. محققان تصمیم به انجام پنج خاک و چرخه عقیم سازی برای شبیه سازی روزانه استفاده مجدد از فیلتر facepiece بیش از یک دوره پنج روز.

Grinshpun همچنین می گوید که N95 ماسک و برخی از ماسک های جراحی تکیه بر الیاف است که باید یک بار الکترواستاتیک که اجازه می دهد تا آنها را به تصرف خود ذرات کوچک و محافظت از پوشنده لباس است. اتوکلاو و درمان الکل تضعیف این بار الکترواستاتیک.

“چه اتفاقی می افتد زمانی که شما موضوع چیزی به الکل حرارت یا بخار?” می پرسد Grinshpun. “این الیاف را از دست بدهند شاید نه به طور کامل اما حداقل برخی از آنها شارژ الکتریکی است. این یک اثر مضر بر عملکرد فیلتر به طوری که این دستگاه های محافظ ممکن است قادر به ضبط آئروسل participles از جمله coronaviruses به عنوان موثر دیگر.”

برای برخی از N95 ماسک مجموعه خود را بهره وری می تواند در زیر قطره گواهینامه سطح 95% برای نافذ ترین اندازه ذرات می گوید: Grinshpun.

او اضافه می کند که عملکرد فولاد ماسک تغییرات به عنوان یک نتیجه از اتوکلاو, آیا ماسک خاکی یا نه با این اثر که بیشتر تلفظ برای دستگاه های که تا به حال فقیر اولیه تصفیه قابلیت های.

او می گوید: به جای استفاده از اتوکلاو و یا اتانول الکل برای ضد عفونی کردن ماسک صورت و N95 ماسک facepieces جایگزین گزینه های مانند نور ماوراء بنفش ممکن است بررسی شود. Grinshpun مطالعه نیست نگاهی به اشعه ماوراء بنفش در درجه اول به دلیل محققان در نظر گرفته شده برای اولین بار به بررسی روش های است که به راحتی در دسترس هستند در بیمارستان.

“ما پیش بینی است که اشعه ماوراء بنفش-بر اساس و احتمالا تکنیک های دیگر ممکن است تقریبا به عنوان کارآمد به عنوان اتوکلاو و اتانول درمان در غیر پاتوژن اما در عین حال نمی خواهد آسیب الیاف محافظ کارآگاهان به طوری که ذرات مجموعه بهره وری نمی خواهد رنج می برند می گوید:” Grinshpun. “مطالعات مشابه می تواند و باید انجام شود با جایگزین روش های ضد عفونی.”

“سوال از نحوه ضد عفونی درمان تاثیر عملکرد و یکپارچگی تنفسی دستگاه های محافظ مهم باقی می ماند تا زمانی که کارکنان بهداشتی درمانی باید برای استفاده مجدد از این دستگاه ها به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی می گوید:” Grinshpun.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر