افراد مبتلا به دیابت نوع 1 به خصوص کسانی که با فقیر و کنترل قند خون در به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی از جمعیت عمومی است. حتی بیشتر گیج کننده در افراد مبتلا به دیابت نوع 1, بسیاری از عوامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی را خط نیست تا با عوامل خطر شناخته شده در ارتباط با دیابت نوع 2 است.

دکتر میرا Lipes, محقق در بخش Immunobiology در Joslin دیابت مرکز در دانشکده پزشکی هاروارد در حال کار برای بیش از یک دهه به درک دقیقا همان چیزی است که منجر به چنین افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 و چه می توانید درباره آن انجام می شود.

“نارسایی قلبی به طور خاص به تازگی شناخته شده است به عنوان یک عارضه مهم نوع 1 با ثبت ملی-بر اساس مطالعات انجام شده نشان ده برابر افزایش خطر ابتلا به نارسایی قلبی در افراد مبتلا به فقیر کنترل قند خون” می گوید: دکتر Lipes. “علاوه بر این وجود دارد بالاتر مورد مرگ و میر در نوع 1 کمتر از دیابت نوع 2 است که نشان می دهد مکانیسم های مختلف برای نارسایی قلبی ممکن است در دیابت نوع 1.” با توجه به بار نارسایی قلب در ديابت نوع 1 در اوایل شناسایی بیماران در معرض از اهمیت است.

تحقیقات جدید از دکتر Lipes آزمایشگاه در Joslin نشان می دهد که در افراد مبتلا به دیابت نوع 1 بدون شناخته شده بیماری های قلبی و عروقی, حضور آنتی بادی علیه پروتئین های عضله قلب همراه بود با قلبی رزونانس مغناطیسی (CMR) تصویربرداری شواهد از افزایش حجم بطن چپ قلب اصلی پمپاژ مجلسی) افزایش توده عضلانی و کاهش پمپاژ تابع (کسر جهشی) ویژگی های است که همراه با افزایش ریسک شکست در جمعیت عمومی است. این مطالعه جدید منتشر شده در گردش خون.

آنتی بادی به طور معمول تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن و گردش در خون بازی در نقش مهمی در دفاع بدن در برابر عفونت. در خود ایمنی افراد مستعد ابتلا بدن misidentifies خود پروتئین به عنوان تهدیدات و حملات. این چیزی است که اتفاق می افتد در دیابت نوع 1 — سیستم ایمنی بدن فکر می کند که سلول های بتا لوزالمعده اشغالگران هستند و آنها را از بین می برد. در این شرایط آنتی بادی نامیده می شود آنتیبادیهای. بنابراین شاید آن را بیش از حد تعجب آور است که این عارضه دیابت نوع 1 نیز شامل معیوب پاسخ ایمنی بدن در برابر سلول های عضله قلب.

مطالعات قبلی اجرا شده توسط دکتر Lipes’ گروه نشان داده اند که مدل موش به دیابت نوع 1 توسعه کاردیومیوپاتی متسع (تضعیف عضله قلب) و اوایل نارسایی قلبی همراه با حضور آنتی بادی علیه پروتئین های عضله قلب. گروه او همچنین نشان داده است که فقیر کنترل قند خون در بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 — اما نه در کسانی که مبتلا به دیابت نوع 2 — همراه بود با قلبی خود ایمنی. غیر منتظره پیدا شد مشابه قلبی autoantibody سطح در بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 بودند که بزرگسالان جوان و بدون عوارض دیابت و نارسایی قلبی همگروهی با چگس’ کاردیومیوپاتی است که تصور می شود ناشی از التهاب مزمن عضله قلب (“میوکاردیت”) بالا بردن امکان تحت بالينی خود ایمنی-ارتباط قلبی اختلال در دیابت نوع 1 می گوید: “دکتر Lipes.

در این مطالعه Lipes می خواستم برای تعیین اینکه آیا گشادی قلب فنوتیپ دیده می شود در مدل های موش و چگس’ بیماران نیز در حال حاضر در افراد مبتلا به دیابت نوع 1 که تا به حال این گردش آنتیبادیهای. او و تیم خود را با استفاده از داده های جمع آوری شده از شرکت کنندگان درگیر در پست-کنترل دیابت و عوارض دادگاه (DCCT) اپیدمیولوژی دیابت مداخلات و عوارض (EDIC) مطالعه پیگیری و شامل افرادی که به دیابت نوع 1 به طور متوسط 28 سال. به عنوان بخشی از این مطالعه شرکت کنندگان به حال قلب خود را با استفاده از تصویربرداری CMR طلا-استاندارد روش تصویربرداری غیر تهاجمی برای بررسی ساختار قلب و عملکرد است.

“در مطالعه ما اندازه گیری آنتی بادی به عضله قلب پروتئین در نمونه خون گرفته شده از زمان CMR تصویربرداری در 892 EDIC شرکت کنندگان بدون هیچ گونه شناخته شده بیماری های قلبی و عروقی می گوید:” Lipes. “و سپس بررسی کنیم که در آن حضور قلب آنتی بادی همراه بود با CMR شواهدی از سکته قلبی اختلال.”

آنها دریافتند که اگرچه اخیر A1c سطوح مشابه بود شرکت کنندگان با و بدون قلب آنتیبادیهای, حضور قلب آنتیبادیهای شناسایی بیماران مبتلا به بدتر کنترل قند خون در گذشته نشان می دهد که قلب آنتیبادیهای هستند نشانگر طولانی مدت قند خون قرار گرفتن در معرض. علاوه بر این آنها دریافتند که CMR اسکن از مردم با دو یا بیشتر از این آنتیبادیهای نشان داد گشادی قلب. آنها مرتب بیماران به دسته بندی بر اساس تعداد گردش آنتیبادیهای که نشان داد که افراد مبتلا بیشتر از این آنتیبادیهای خاص تا به حال بیشتر تلفظ تغییرات به قلب است. این یافته شد و نه ضعیف پس از تنظیم به صورت سنتی عوامل خطر قلبی-عروقی نشان می دهد این تغییرات در درجه اول با توجه به قلبی خود ایمنی.

آنها می دانستند که از تحقیقات قبلی که قلب می تواند تغییرات ساختاری و عملکردی مربوط به مشکلات متابولیکی دیابت خود را; با این حال این روابط نسبتا متوسط. برای مثال بالاتر هموگلوبین A1C سطح بودند همراه با کمی کوچکتر بطن چپ حجم را که از نظر بالینی قابل توجه است. اما این مطالعه نشان می دهد که بالاتر از سطح هموگلوبین A1C می تواند ماشه اضافی پاسخ ایمنی است که خسارت قلب در یک سال متفاوت و برجسته تر راه است که منجر به بزرگ شدن و بدتر تابع ویژگی های که شناخته شده هستند و در ارتباط با خطر بالای نارسایی قلبی است.

“این امتیاز را به یک رمان فرایند های مربوط به قلب و مرتبط به فقیر کنترل قند خون در دیابت نوع 1 می گوید:” Lipes.

زیرا قلبی آنتی بادی قابل تشخیص در آزمایش ساده خون این تحقیقات باز می شود یک خیابان جدید برای تشخیص پتانسیل برای نارسایی قلبی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 1.

“با توجه به بالا بودن بار از نارسایی قلبی در نوع 1, دیابت, قلبی آنتی بادی ممکن است قادر به شناسایی زود هنگام افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به نارسایی قلبی می گوید:” Lipes. “و البته درک علت نارسایی قلبی مهم است که پس از آن می تواند منجر به هدف روش های درمانی برای بهبود نتایج در این بیماران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de