برق و مهندسین کامپیوتر در دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه تگزاس-آستین را توسعه داده اند یک avalanche photodiode که زمانی ثبت عملکرد و پتانسیل برای تبدیل نسل بعدی night-vision تصویربرداری و نور تشخیص و اعم (LiDAR) گیرنده. برای LiDAR تیم کم سر و صدا, دو-میکرومتر avalanche photodiode را قادر می سازد تا با قدرت بالاتر بهره برداری است که چشم و امن است.

کارشناسی مقاله “کم سر و صدا بالا-متوسط AlInAsSb/GaSb بهمن photodiodes 2-ميکرومتر برنامه های کاربردی” منتشر شد مارس 18 سال 2020 در طبیعت فوتونیکماهانه مجله از بهترین تحقیقات از تمام مناطق نور نسل دستکاری و تشخیص است.

این دستیابی به موفقیت می آید از یک همکاری بلند مدت بین جو C. کمپبل لوسین Carr سوم استاد مهندسی برق و کامپیوتر در برابر اشعه های مضر UVA و ست R. بانک کالن اعتماد استاد در UT-Austin. Andrew H. جونز یک سال 2020 دکتری فارغ التحصیل توصیه کمپبل و Stephen D. مارس یک دانشجوی دکتری در بانک گروه تحقیقاتی کمک به تحقیقات. این تیم کار تامین شده بود دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان و ارتش پژوهش ،

این تیم با استفاده از رمان های نوری و الکتریکی فنی دیجیتال آلیاژ ایجاد شده در بانک آزمایشگاهی پیشرفته نیمه هادی Epitaxy. بانک شاغل molecular beam epitaxy به رشد آلیاژ تشکیل شده از آلومینیوم ایندیم آرسنیک و آنتیموان است. آلیاژ ترکیبی از طول موج بلند و حساسيت فوق العاده و صدای کم و انعطاف پذیری طراحی مورد نیاز است که برای رسیدن به پایین تیره, جریان, است که در دسترس نیست با موجود کم سر و صدا avalanche photodiode مواد و فن آوری.

“توانایی ما برای کنترل کریستال روند رشد را به تک اتم در مقیاس ما را قادر به سنتز کریستال که ممنوع در طبیعت و همچنین طراحی آنها به طور همزمان دارای ترکیب ایده آل از اساسی خواص مواد لازم برای کارآمد photodetection” بانک گفت.

این تیم avalanche photodiode است راه حل ایده آل برای جمع و جور با حساسیت بالا LiDAR گیرنده. بسیاری از LiDAR برنامه های کاربردی مانند رباتیک خودمختار وسایل نقلیه گسترده منطقه نظارت و زمین نقشه برداری نیاز به رزولوشن بالا سنسور است که می تواند تشخیص تا حد زیادی ضعیف سیگنال های نوری منعکس شده از اجسام دور. ایمنی چشم محدود کرده است که تصویب این نسل بعدی سیستم LiDAR, اما, چون لازم بالاتر قدرت لیزر به شمار افزایش خطر آسیب چشم.

“2-میکرومتر پنجره ایده آل است برای LiDAR سیستم به دلیل آن را در نظر گرفته است چشم-امن و گسترش این تشخیص برسد.” کمپبل گفت:. “من می توانید تصور ما avalanche photodiode تأثیر متعدد فن آوری های کلیدی است که بهره مندی از حساسیت بالا آشکارسازهای.”

این کار در حال انتقال به IQE برای ریخته گری خدمات و لاکهید مارتین برای توسعه photodiode آرایه با بازخوانی مدارات. آینده کار در این دو دانشگاه را تمرکز بر دستیابی به کم سر و صدا برداری در نزدیکی اتاق دماهای گسترش عامل طول موج بیشتر به مادون قرمز و هل دادن حساسیت به تک فوتون سطح.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ویرجینیا دانشکده مهندسی و علوم کاربردی. Original نوشته شده توسط: کارن واکر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de