نوزادان در محبوب کم, روش سوارکاری با صندلی به معرض هشدار دهنده سطح سمی آلاینده های هوا

پدر و مادر که با استفاده از محبوب کم, روش سوارکاری با صندلی می تواند در معرض نوزادان خود را به سطح هشدار دهنده از آلودگی هوا می یابد یک مطالعه جدید از دانشگاه Surrey.

در یک مقاله منتشر شده توسط محیط زیست بین المللیکارشناسان از ساری جهانی مرکز برای هوای پاک پژوهش (GCARE) بررسی میزان مضر آلاینده های هوا نوزادان به طور بالقوه استنشاق در حالی که در یک کالسکه با پدر و مادر خود و یا مراقبین.

مطالعه نگاه سه pushchair انواع — تک صندلی رو به جاده تک pushchair رو به بزرگسالان و دو صندلی رو به جاده — و ارزیابی تفاوت در غلظت آلاینده ها در مقایسه با کسانی که تجربه شده توسط بزرگسالان است. این GCARE تیم نیز مورد بررسی اینکه آیا pushchair را پوشش می دهد تغییر قرار گرفتن در معرض سطوح.

تیم شبیه سازی 89 مدرسه رها کردن و انتخاب کنید تا سفر در گیلدفورد, سوری, پیاده روی بیش از 2 کیلومتر بین بار از 8 صبح تا 10 صبح و 3 بعدازظهر به 5pm.

به طور قابل توجهی این تیم دریافتند که به طور متوسط صرف نظر از نوع pushchair نوزادان می تواند تنفس 44 درصد بیشتر آلاینده های مضر از پدر و مادر خود را در طول دو روز صبح و بعد از ظهر مدرسه اجرا می شود.

این GCARE تیم همچنین دریافتند که یک کودک در پایین دو pushchair رو تا 72 درصد بالاتر از قرار گرفتن در معرض آلاینده ها نسبت به یک کودک در بالای صندلی.

این تیم از ساری در بر داشت بارقه امید در قالب pushchair را پوشش می دهد, کشف که آنها کاهش می یابد غلظت کوچک-اندازه ذرات به میزان 39 درصد است.

استاد Prashant کومار مدیر موسس GCARE در دانشگاه سوری گفت: “برای پدر و مادر هیچ چیز مهم تر از سلامت فرزندان ما و این است که چرا ما در دانشگاه سوری در ادامه به ساخت در این تحقیقات به درک تاثیر آلودگی هوا بر نوزادان سفر در صندلی.

“تحقیقات ما نشان می دهد که گزینه های مانند نوع pushchair استفاده می کنید می تواند تاثیر بر میزان آلودگی کودک خود مواجه زمانی که شما در حال اجرا یک نمونه ماموریت. اما به علت برخی از خوش بینی به عنوان مطالعه ما تایید می کند که pushchair را پوشش می دهد و بردن حشره ارتفاعات به نظر می رسد به محافظت کودکان از یک مقدار قابل ملاحظه آلودگی تحت شرایط خاصی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه سوری. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>