در مواجهه با یک کودک یا توله سگ—بسیاری از بزرگسالان نمی تواند خود را جلوگیری از انحلال را به کودک صحبت کنید: “که ژله? آن را به شما! بله در آن است!” ما slow down, افزایش زمین ما نزدیک به یک اکتاو و شیر هر واکه برای همه است. و حتی اگر کودک نمی تواند صحبت می کنند و در عین حال ما تقلید نوبت گرفتن از یک مکالمه است.

این “parentese” است که در سراسر فرهنگ ها و نوزادان در معرض بیشتر از آن را در خانه به نظر می رسد به انجام بهتر در دستیابی به زبان اصلی خود. اما این همه در مورد غریزه: یک کاغذ PNAS منتشر شده در این هفته نشان می دهد که والدین می توانند آموزش خود را برای بهبود parentese و که در این آموزش به نوزادان خود را’ زبان افزایش می دهد.

آموزش به کودک صحبت کنید

چرا بیشتر parentese رفتن دست در دست با اکتساب زبان? این یک سوال باز است. ضبط شده از پدر و مادر و کودکان در خانه های خود را نشان می دهد همبستگی—بیشتر parentese وجود دارد بیشتر احتمال دارد که بچه ها به یک کمی پیشرفته تر با توانایی های زبان خود را. اما parentese خود را در واقع کمک به? و اگر چنین است چگونه است ؟ یا وجود عامل دیگری در بازی است که افزایش آنها هر دو ؟

وجود دارد برخی از این دلیل به فکر می کنم parentese خود را به طور فعال مفید است. ساده و اغراق آمیز به زبان می تواند آن را آسان تر برای بچه ها به درک چه می شود گفت. اما آن را نیز می تواند باشد که آن ملودیک, تئاتر, کیفیت گرفتن و نگه داشتن نوزادان, توجه, در حالی که همچنین به آنها فضایی برای تمرین مکالمه با پر حرف در خود “تبدیل می شود.”

یک گروه از محققان در دانشگاه واشنگتن در سیاتل می خواستم ببینم که آیا پدر و مادر می تواند مربی در بهبود خود را parentese و اینکه آیا این تاثیر می گذارد نوزادان خود را’ توسعه زبان. به طوری که آنها دنبال 71 خانواده ها با بچه های جوان در طول یک سال, درخواست پدر و مادر برای ضبط یک آخر هفته کامل از خانواده مکالمات هنگامی که نوزادان 6, 10, 14 و 18 ماه است.

آنها تقسیم خانواده ها به دو گروه ارائه مربیگری به یک گروه اما نه به دیگری. گروه کنترل هنوز هم همه ضبط شده اما مربی گروه در آمد به آزمایشگاه بعد از محققان تا به حال گوش به هر مجموعه ای از ضبط کردم و بازخورد شخصی و اشاره گر.

مربیگری کمک والدین برای شناسایی عادات مفید در خود گفتار مانند درگیر شدن در عقب و جلو تعامل با نوزادان خود را. آنها نیز داده شد پیشنهادات خود را در مورد چه نوع از سن مناسب تعاملات آنها می تواند در طول فعالیت هایی مانند زمان و یا وعده های غذایی.

اولین گام

نتایج امیدوار کننده: پدر و مادر در مربیگری نشان داد استفاده بیشتر از parentese در طول زمان نسبت به گروه کنترل و همچنین درگیر در بیشتر عقب و جلو تعامل با نوزادان خود را. نوزادان خود را vocalized بیشتر, بیش از حد—اگر شما حذف غیر زبانی سر و صدا مانند سرفه و تعداد prelinguistic صداهای مانند پر حرف نوزادان در مربیگری گروه بودند chattier.

و در پایان مطالعه نوزادان در مربیگری گروه را بهتر بر زبان ارزیابی از نوزادان در گروه کنترل ،

محققان بررسی می شود که عواملی مانند پدر و مادر سطح آموزش و پرورش نبودند موثر بر نتایج. آنها مطمئن ساخته شده است که این متعادل در دو گروه در شروع آزمایش و تا به حال نگاه کنید تا ببینید که آیا آن را در ارتباط با کودکان نتایج در پایان. نبود—بچه ها از سراسر طبقه اجتماعی طیف همه به نظر می رسید به افزایش زمانی که پدر و مادر خود را دریافت مربیگری.

اما به عنوان امیدوار کننده به عنوان این تحقیق است که این فقط یک شروع و آن را به برخی از مهم ضعف است. برای یک چیز, با گروه کنترل نمی هر گونه مداخله در حالی که این مربی گروه می دانستند که محققان خواهد بود نزدیک گوش دادن به رفتار خود به آنها بازخورد شخصی. در حالی که آن را دشوار است به نگه دارید تا یک عمل برای یک آخر هفته تمام آن را هنوز هم ممکن است این دانش می تواند تحت تاثیر رفتار خود را در آن ضبط شده است.

و مطالعه نوزادان کثیف دشوار و وقت گیر که واقعا با بالا افت نرخ در میان شرکت کنندگان. این به علاوه منابع محدود معمولا به معنی نمونه های کوچک این مطالعه از این قاعده مستثنی است. که نمی ابطال نتایج, اما این به آن معنا داده خواهد شد پر سر و صدا است که می تواند به این معنی است که نتایج اغراق آمیز هستند. بنابراین مطالعات بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای تایید این نتایج و آنها را بهتر درک.

اوایل توانایی زبان است که در ارتباط با مزایای بعد از آن در زندگی, اما آن را کثیف یک لینک است که بسیاری از مختلف ممکن است توضیحات. بنابراین یک سوال مهم برای تحقیقات آینده برای پاسخ به این است که آیا این منافع باقی بماند و بعد از آن به زندگی کودکان—حتی پس از مربیگری متوقف می شود.

PNAS 2018. DOI: 10.1073/pnas.1921653117 (در مورد دیس).

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de