برای جلوگیری از گسترش بیماری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش صفحه نمایش تلفن و کیبورد و همچنین داخل کاتتر و تنفس لوله که منبع اصلی بهداشت و درمان-ارتباط عفونت (HCAIs).

شناخته شده ترین HCAIs ناشی از Clostridioides difficile (C. difficile), methicillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA) و Escherichia coli (E. coli). آنها معمولا رخ می دهد در طول بیمار درمان دارویی و یا جراحی و یا از بازدید از مراکز بهداشتی و مطرح یک تهدید جدی سلامت در ساخت آنها از اولویت های کلیدی برای بیمه خدمات درمانی به آدرس*.

پژوهش منتشر شده امروز در ارتباطات طبیعتاست برای نشان دادن یک نور فعال ضد میکروبی پوشش با موفقیت کشتن باکتری ها در پایین و شدت نور محیط (300 لوکس) مانند که در بخش و اتاق انتظار. قبلا پوشش های مشابه نیاز به نور شدید (3,000 لوکس) بود که در سالن های عامل را فعال خود را به قتل خواص.

جدید ضد باکتری پوشش ساخته شده از ریز خوشه های شیمیایی اصلاح شده طلا جاسازی شده در یک پلیمر با بلور بنفش — رنگ با ضد باکتری و ضد قارچ خواص.

اول نویسنده دکتر گوارش Byoung Hwang (UCL شیمی) گفت: “رنگ مانند کریستال بنفش وعده های نامزدها برای کشتن باکتری ها و نگه داشتن سطوح استریل به عنوان آنها به طور گسترده ای استفاده می شود برای ضد عفونی کردن زخم. هنگامی که در معرض نور آنها ایجاد گونه های اکسیژن فعال که به نوبه خود در کشتن باکتری ها با آسیب رساندن به خود محافظ غشاء و DNA. این تکثير زمانی که آنها جفت شده با فلزات مانند نقره و طلا و اکسید روی.”

“پوشش های دیگر باید به طور موثر به کشته شدن باکتری ها اما تنها پس از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نور است که برای انسان خطرناک و یا نور بسیار شدید منابع که بسیار عملی است. ما شگفت زده برای دیدن چقدر موثر ما در پوشش است و در قتل هر دو S. aureus و E. coli در محیط نور و آن را امیدوار کننده برای استفاده در انواع بهداشت محیط” اضافه شده پروفسور ایوان Parkin (UCL شیمی) نویسنده ارشد و دین از UCL ریاضی & علوم فیزیکی.

این تیم از داروخانه مهندسان شیمی و میکروبیولوژی ایجاد پوشش ضد باکتری با استفاده از روش مقیاس پذیر و تست چگونه به خوبی آن را کشته S. aureus و E. coli در برابر کنترل پوشش و تحت شرایط نوری مختلف.

نمونه سطوح تحت درمان با هر دو ضد باکتری پوشش و یا یک کنترل پوشش قبل از تلقيح با 100000 colony forming units (CFU) در هر میلی لیتر یا S. aureus و E. coli. رشد باکتری ها مورد بررسی قرار گرفت تاریک و نور سفید شرایط بین 200 — 429 لوکس.

آنها دریافتند که در نور محیط کنترل پوشش کریستال بنفش در یک پلیمر به تنهایی نمی کشتن یا باکتری است. اما در همان شرایط نوری باکتری پوشش منجر به 3.3 ورود به سیستم کاهش در رشد استافيلوکوکوس اورئوس پس از شش ساعت و 2.8 ورود به سیستم کاهش در رشد E. coli پس از 24 ساعت.

E. coli بود و مقاوم در برابر باکتری پوشش از استافيلوکوکوس اورئوس به عنوان آن را در زمان طولانی تر برای رسیدن به یک کاهش قابل توجه در تعداد قابل دوام باکتری ها بر روی سطح. این است که احتمالا به دلیل E. coli دارای یک دیواره سلولی با دو ساختار غشا در حالی که استافيلوکوکوس اورئوس تنها دارای یک غشاء مانع” توضیح داده شده مطالعه همکاری نویسنده Dr Elaine الان (UCL ایستمن دندانپزشکی موسسه).

این تیم به طور غیر منتظره ای کشف شده است که پوشش باکتری با تولید هیدروژن پراکسید — نسبتا خفیف معرف مورد استفاده در لنز پاک کن راه حل. آن را با این نسخهها کار با مواد شیمیایی حمله به غشای سلولی و در نتیجه زمان بیشتری برای کار بر روی باکتری ها با لایه های بیشتری از حفاظت.

“طلا خوشه در پوشش ما هستند کلید برای تولید هیدروژن پراکسید از طریق عمل از نور و رطوبت. با توجه به این خوشه شامل تنها 25 اتم طلا بسیار کمی از این فلز گرانبها مورد نیاز است نسبت به پوشش های مشابه ساخت پوشش ما جذاب برای استفاده گسترده تر” اظهار نظر نویسنده ارشد استاد Asterios Gavriilidis (UCL مهندسی شیمی).

این پژوهش از بودجه مهندسی و شورای تحقیقات علوم فیزیکی از طریق فن آوری جریان و جوی پیشرفته برای بهداشت و درمان مواد تولیدی (MAFuMa) پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im