تحقیقات بت حیاتی برای جلوگیری از همه گیر بعدی

فعلی SARS-CoV-2 همه گیر است و به احتمال زیاد اتصال به خفاش ها و شیوع بیماری های ویروسی احتمالا بیش از حد خواهد شد مگر اینکه دانشمندان به سرعت می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هزاران نفر از ویروس ها انجام شده توسط یکی از متنوع ترین پستانداران در این سیاره است.

شواهد در حال حاضر لینک های مختلف گونه های خفاش به انسان شیوع سارس, MERS, برخی از ویروس ابولا به عنوان به خوبی به عنوان Marbug, Hendra, Sosuga و ویروس Nipah. فراتر از این اتصالات بسیار کمی وجود دارد که شناخته شده و یک مقاله اخیر در طبیعت بررسی میکروبیولوژی تماس برای تحقیقات بیشتر به خفاش ها’ مولکولی زیست شناسی و بوم شناسی, برای کمک به پیش بینی و امیدوارم جلوگیری از, بعد از همه گیر.

“بیشتر محققان به نظر بیشتر ما در بر داشت که بسیاری از این ظهور پاتوژن در یک نقطه و یا دیگر سرچشمه در خفاش ها” گفت: Michael Letko سرب نویسنده و استادیار مولکولی ویروس شناسی در شستن دانشگاه ایالتی Paul G. Allen مدرسه جهانی بهداشت حیوانات. “در طول زمان ما را انباشته مقدار زیادی از اطلاعات در مورد برخی از گونه خفاش و برخی از ویروس ها آنها ادامه می دهند اما هنوز هم وجود دارد این خودنمایی حفره ها در دانش ما.”

با بیش از 1400 گونه خفاش نمایندگی بسیار متنوع پستانداران سفارش دوم تنها به جوندگان است که هم شناخته شده ویروسی میزبان. بر خلاف موش و موش خفاش بزرگ نیست حیوانات آزمایشگاهی. به سادگی با نگه داشتن حیوانات پرواز در آزمایشگاه دشوار است. همچنین بسیاری از پستانداران سلولی برای توسعه تحقیقات در آمد از حیوانات دیگر است و نمی توان به مطالعه ویروس ها یافت می شود در خفاش ها.

این دانش شکاف خطرناک است به عنوان زمان همه گیر را نشان می دهد. خفاش ها یافت می شوند و تقریبا در همه جا نگاه دانشمندان و با گسترش انسان تجاوز در زیستگاه خود عفونت ویروسی است که تقریبا اجتناب ناپذیر Letko گفت.

“ما در حال آمدن به تماس بیشتر با گونه های جانوری در اطراف ما به طور کلی و پس از آن ما پیدا کردن این گونه ها در حال لود شده با ویروس ها,” او گفت:. “این COVID-19 pandemic مایه تاسف است, اما آن را تعجب آور نیست. ما رول تاس برای 20 سال هیچ کاری برای کاهش تماس با این حیوانات. آن را بیشتر و یا کمتر از یک ماده از زمان قبل از اینکه چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد.”

در این مقاله Letko و نویسندگان از جمله WSU-استاديار استفانی Seifert و وینسنت مونستر از کوه های راکی آزمایشگاه طرح راه هایی برای کاهش شانس بعدی همه گیر با افزایش تحقیقات به خفاش ها در کوچکترین سطح مولکولی و گسترده تر در سطح کلان از محیط زیست است.

در حالی که بسیاری از عوامل بیماری زا شناسایی شده اند نویسندگان اشاره می کنند نیاز به حرکت فراتر از کشف و استفاده از آخرین فن آوری های ژنتیکی برای درک بهتر ویروس ها منتقل می شود. این دانش می تواند به افزایش توانایی برای توسعه دارو به سرعت پس از یک پاتوژن یافت شده است — و یا حتی بهتر از ایجاد واکسن برای محافظت در برابر ویروس کامل گروه قبل از آنها پدیدار شود.

Letko در حال حاضر گرفته شده یک گام در این جهت است. قبل از بحران کنونی او ساخته شده است یک پلت فرم با استفاده از مصنوعی coronavirus ذرات به آزمون که به احتمال زیاد برای آلوده کردن سلول های انسان است. هنگامی که زمان همه گیر آغاز شد Letko آزمایش SARS-Cov-2 ژنوم به عنوان به زودی به عنوان دنباله ای در دسترس بود و به سرعت شناسایی و به احتمال زیاد گیرنده در سلول های انسان است. که مطالعه منتشر شده در طبیعت میکروبیولوژی در فوریه. 24 یکی از اولین ارائه عملکردی داده های آزمایشگاهی بر روی ویروس جدید محققان با ارائه اطلاعات لازم و ابزار برای کمک به تعیین که داروهای موجود کار می کنند ممکن است در برابر SARS-Cov-2 و شروع به توسعه در امکانات جدید و همچنین آزمون جنبه های مختلف SARS-CoV-2 اثر بخشی واکسن.

Letko است راه اندازی آزمایشگاه خود را در WSU به ادامه این کار ارائه غربالگری اولیه از خفاش به عهده ویروس ها برای کمک به شناسایی کسانی که به احتمال زیاد به انتقال به انسان است.

فراتر از آزمایشگاه Letko و همکارانش اشاره به نیاز به درک بهتر از بت محیط زیست است که می تواند منجر به راه حل های که نسبتا ساده برای پیاده سازی. محققان با استناد به نمونه هایی مانند تلاش برای واکسینه کردن اسب در استرالیا برای جلوگیری از Hendra ویروس است که پخش شد از خفاش میوه به اسب و سپس به طور بالقوه برای انسان است. یکی دیگر از مداخله در بنگلادش درگیر به سادگی با قرار دادن درب در خرما شیره ظروف برای نگه داشتن خفاش ها و جلوگیری از بشر شیوع ویروس Nipah.

“گاهی اوقات شما نمی نیاز به واکسن و یا مواد مخدر. این فقط یک تغییر رفتاری است که کمک می کند تا کاهش و کاهش تماس بین مردم و حیوانات” Letko گفت. “اینها برخی از انواع مداخلات است که ما می توانیم هنگامی که ما شروع به درک آنچه که این ویروس در واقع انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر