خفاش ‘سوپر ایمنی ممکن است توضیح دهید که چگونه خفاش ها حمل coronaviruses مطالعه می یابد

یک دانشگاه ساسکاچوان (USask) تیم تحقیقاتی کشف کرده است چگونه خفاش ها می تواند به سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronavirus بدون بیمار شدن — تحقیقات است که می تواند نور را در چگونه coronaviruses پرش به انسان و سایر حیوانات است.

Coronaviruses مانند MERS, سندرم حاد تنفسی (سارس) و اخیرا COVID19 باعث SARS-CoV-2 ویروس فکر هستند که منشأ در خفاش ها. در حالی که این ویروس می تواند باعث جدی و اغلب کشنده بیماری در افراد به دلایل قبلا به خوبی درک خفاش ها به نظر می رسد آسیبی نرساند.

“خفاش ها نمی خلاص شدن از شر این ویروس و در عین حال مریض نیست. ما می خواستیم به درک چرا MERS virus نیست تعطیل خفاش پاسخ ایمنی بدن به عنوان نشانی از آن را در انسان گفت:” USask میکروبیولوژیست Vikram Misra.

در تحقیقات فقط منتشر شده در علمی, گزارش هایاین تیم نشان داده است برای اولین بار است که سلول ها را از یک حشره-خوردن قهوه ای خفاش می تواند مداوم مبتلا به کوروناویروس MERS برای ماه, با توجه به مهم سازگاری از هر دو بت و ویروس کار با هم.

“به جای کشتن خفاش سلول ها به عنوان ویروس با سلول های انسانی به کوروناویروس MERS وارد یک رابطه بلند مدت با میزبان که توسط خفاش منحصر به فرد “سوپر” سیستم ایمنی بدن” گفت: Misra, مربوط, نویسنده در این مقاله است. “SARS-CoV-2 است که به فکر کار در راه همان است.”

Misra می گوید این تیم کار نشان می دهد که تنش در خفاش ها-مانند مرطوب بازارهای بیماری های دیگر و احتمالا از دست دادن زیستگاه — ممکن است یک نقش در coronavirus ریختن بیش از گونه های دیگر است.

“هنگامی که یک خفاش تجارب استرس به سیستم ایمنی بدن خود را, آن را مختل می سازد این سیستم ایمنی-ویروس تعادل و اجازه می دهد تا ویروس به تکثیر,” او گفت:.

تحقیقات انجام شده در USask را واکسن و بیماری عفونی سازمان — بین المللی واکسن مرکز (VIDO-InterVac) یکی از بزرگترین مهار سطح 3 طرح پژوهشی توسط یک تیم از محققان از USask غربی دانشکده دامپزشکی و VIDO-InterVac.

“ما می بینیم که coronavirus MERS می تواند بسیار به سرعت وفق دهند به یک طاقچه خاص و اگر چه ما نه به طور کامل درک آنچه در جریان است این نشان می دهد که چگونه coronaviruses قادر به پرش از گونه ای به گونه خیلی زحمت گفت:” VIDO-InterVac دانشمند داریل Falzarano که co-led خفاش مطالعه توسعه اول درمان بالقوه برای MERS-CoV و پیشرو VIDO-InterVac تلاش به منظور توسعه یک واکسن علیه COVID-19.

تا کنون SARS-CoV-2 ویروس آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و هفت درصد از کسانی که آلوده می شوند. در مقابل MERS virus آلوده تقریبا 2500 نفر در سال 2012, اما, یک کشته در هر سه افراد آلوده. هیچ واکسن یا SARS-CoV-2 یا MERS. در حالی که شتر هستند شناخته شده است متوسط میزبان MERS-CoV, خفاش ها مشکوک به آبا و اجدادی میزبان.

Coronaviruses به سرعت در حال انطباق با گونه های آنها آلوده Misra گفت: اما کمی شناخته شده است در فعل و انفعالات مولکولی از این ویروس ها با خود بت میزبان. یک سال 2017 USask-چراغ مطالعه نشان داد که بت coronaviruses می تواند باقی بماند در خود بت میزبان برای حداقل چهار ماه از خواب زمستانی.

هنگامی که در معرض MERS virus bat سلول های انطباق — نه توسط تولید التهاب باعث از پروتئین است که نشانه بیمار شدن بلکه با حفظ طبیعی ضد ویروسی پاسخ یک تابع است که تعطیل در دیگر گونه ها از جمله انسان است. به طور همزمان MERS virus همچنین سازگار به بت سلول های میزبان بسیار به سرعت در حال جهش یک ژن خاص است.

عامل این سازگاری در نتیجه ویروس های باقی مانده در دراز مدت در خفاش اما در حال ارائه بی ضرر تا زمانی که چیزی — مانند بیماری و یا دیگر عوامل استرس زا — ناراحتی این ظریف تعادل است.

بعدی این تیم تبدیل خواهد شد تمرکز خود را به درک چگونه خفاش عهده MERS virus سازگار به عفونت و تکرار در camelid (یک گروه از حتی پنجه هستند که شامل شتر) و سلول های انسان است.

“این اطلاعات ممکن است به بحرانی برای پیش بینی آینده, خفاش ویروس است که باعث می شود یک بیماری همه گیر” گفت: Misra.

منجر محققان بر روی کاغذ بودند Misra سابق دانشجویان دکترا Arinjay بانرجی و Sonu Subudhi که در حال حاضر در دانشگاه مک مستر و بیمارستان عمومی ماساچوست بود. دیگر اعضای تیم شامل محققان Noreen Rapin و Jocelyne Lew و همچنین تابستان, دانشجو, Richa Jain.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de