‘ضرب و شتم صابر’ یک VR تمرین برای افرادی که دوست ندارند در ورزش

تعداد بسیار کمی از مردم می دانند که آنچه آن را مانند به در واقعی مبارزه با شمشیر. در عین حال به لطف جنگ ستارگان دو جلد از بیل را بکشو بارهای دیگر از فرهنگ پاپ تیغه دوئل آن را آسان برای هر کسی که برای احساس مانند آنها می دانند که چگونه به مبارزه. آن را آسان به تصور این لحظات پایدار همیشگی فضل هر دو مبارزان اقدام در هماهنگی کامل با بدن خود را. در این پیش بینی لحظه وجود دارد و عرق و خون اما نیز وجود دارد یک غیر محسوس احساس قدرت و احساس چیزی عمیق بودن گوشی با هر جنبش.

آن را سخت به می دانم که اگر هر گونه واقعی هنر رزمی یا شمشیربازی مدرسه به من اجازه عمل کردن که فانتزی. اما ضرب و شتم صابر کند.

منتشر شده در سال گذشته با ضرب و شتم بازی ها بعد از چند ماه در اوایل دسترسی در بخار ضرب و شتم صابر یکی از محبوب ترین عناوین در هر واقعیت مجازی پلت فرم است که با آن سازگار است. هر توصیه و لیست ویژگی های آن را برنده یک تن از تمجید از جمله توسعه دهندگان بازی انتخاب جایزه SXSW Gaming Awards و تاس جوایز. که گفت: فرض آن است jarringly ساده است: در یک محیط VR, بلوک, به اندازه سر شما پرواز همراه سه بعدی سری از آهنگ های. شما کنترل این که آیا شما در یک هدست Oculus یا Vive و یا با استفاده از پلی استیشن VR حرکت کنترل دسته lightsabers. به ضرب و شتم از موسیقی خود را به شما قطع بلوک با یکی از خود را lightsabers. هر بلوک دارای یک رنگ مربوط به یکی از خود را lightsabers و به شما می گوید چه جهت شما نیاز به برش از.

که در آن است. این رقص رقص انقلاب یا Guitar Hero منتقل به واقعیت مجازی و ترجمه شده به یک بصری خیالی به معنای تعامل است. اما آن را نیز هیپنوتیزم چندان دقیق و بسیار سازگار به سطح مهارت بازیکن است که اکثر مردم به راحتی می توانید آن را انتخاب کنید تا آن را درک و احساس هیجان از آن است. قرار دادن یک ریتم بازی در VR نظری است که بسیاری از سازندگان داشته اند اما ضرب و شتم صابر اولین بازی ساخته شده با لهستانی و سبک لازم را که ایده احساس می کنم بیشتر از مجموع سن آن-قطعات قدیمی. اولیه انتخاب موسیقی محدود است اما توسعه دهندگان منتشر کرده اند بسته های توسعه و لطف گسترده هواداران صحنه شما می توانید با بیش از هزاران آهنگ های نقشه برداری توسط پرشور طرفداران. آن را ممکن است به از دست دادن روز به این سوراخ خرگوش.

اما این چیزی است که باعث می شود ضرب و شتم صابر منحصر به فرد است. ضرب و شتم صابر خاص است که چگونه آن را می سازد من احساس می کنم در مورد در حال حرکت است.

اجازه بدهید توضیح دهم: من ضرب و شتم صابرو Oculus تلاش است که من آن را برای یک هدف خاص. این شگرد به خودم به ورزش است. من نه به عنوان سالم یا به عنوان تلفن همراه به عنوان من می خواهم به و من تلاش کرده ام تمام زندگی من برای پیدا کردن راه هایی برای ورزش است که احساس می کنید به اندازه کافی خوب به بخشی از یک پایدار معمول است. من می دانستم که تجربیات من در VR کرده بود احساس خوب و در بر داشت که من در حال حرکت در اطراف آن فضاهای جالب توجه است. بازی کوتاه نانامی به بازی بیشتر شدید VR بازی شده است به طور مشابه, رضایت, بنابراین من نمیفهمد من می خواهم یک مقدار زیادی از چیزی شبیه به ضرب و شتم صابربود که ظاهرا هر دو اعتیاد آور و شدید.

که یکی از وعده های VR با توجه به طرفداران و تولید کنندگان مناسب است ؟ آن را وسیله ای مانند نینتندو قبل از آن به هر دو بازی و ورزش است. هنگامی که تحقیق من انتخاب من مرجع تخصصی مشتاق ضرب و شتم صابر بازیکنان VR علاقه مندان سایت و یک کل دسته از عرق سفید-شخص VR YouTubers نبوت است که نه تنها ضرب و شتم صابر عالی بود تمرین با برخی از طرفداران حتی گفت که به آنها کمک کرد تا از دست دادن وزن و به شکل.

من تنها شده است در من ضرب و شتم صابر معمول برای یک زن و شوهر از هفته, بنابراین من نمی توانم بگویم با هر گونه اعتماد به نفس یا نه کسانی که ادعای کارآمدی درست هستند. اما من می تواند برای برخی می گویند که ضرب و شتم صابر یک تمرین است. این یک تمرین در راه است که من تجربه کرده ام هرگز قبل از تمرین. می آید در امواج کوتاه لحظات الهام بخش است که تبدیل شدن به کمتر و کوتاه تر پیدا کنم خودم بهتر در بازی. در این لحظه من احساس می کنم چیزی در مورد خودم که من نمی تواند به یاد داشته باشید همیشه تجربه قبل از. من احساس برازنده. من احساس می کنم نور است. دست من حرکت سریع آتش الگوهای برش بلوک لحظه ای که آنها می آیند به من برسد. من فقط … حرکت می کند. من قطع, من دوج تناوبی موانع. من در بافت پیچیده روال جنبش خواهد بود که رقص و اگر من آنها را بدون هدست در. من احساس می کنم هماهنگ کامل از برخی از قدرت نامرئی و فقط کمی تهاجمی کینه توزی که من کار من راه را از طریق بلوک پس از بلوک. من احساس می کنم در کوتاه مانند تخیل من نسخه یک شمشیر-مبارزه با قهرمان.

این چیزی است که ضرب و شتم صابر را برای من انجام داد و به همین دلیل من می خواهم به آن بازی حتی اگر من نیز کار تا عرق: آن را به من یک نوع قدرت فانتزی من تا به حال هرگز قبل از. بازی ها شده اند و من احساس قدرت و درگیر تمام زندگی من. اما این یکی نیست فقط من احساس قدرتمند است. آن ساخته شده آن را احساس قدرتمند به حرکت می کند. ساخته شده من احساس می کنم بیشتر از من خسته گوشت. شاید شخصی من تصور نسخه از جنبش نیست بنابراین دور از حقیقت است ،


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر