Beautyberry عصاره برگ بازیابی مواد مخدر قدرت برای مبارزه با ‘superbug’

دانشمندان کشف یک ترکیب موجود در برگ های مشترک درختچه آمریکا beautyberry که افزایش یک آنتی بیوتیک فعالیت در برابر آنتی بیوتیک مقاوم در برابر staph باکتری است. آزمایش های آزمایشگاهی نشان داد که این گیاه در ترکیب با این نسخهها کار در ترکیب با اگزاسيلين به ضربت بزمین کوبیدن مقاومت به دارو methicillin-resistant Staphylococcus aureus یا MRSA.

انجمن شیمی آمریکا را Infectious Diseases منتشر شده پیدا کردن چراغ توسط دانشمندان در دانشگاه اموری و دانشگاه نوتردام.

آمریکا beautyberry یا Callicarpa آمریکااست که بومی جنوب ایالات متحده است. پرکار این درختچه نیز محبوب زینتی در محوطه سازی. آن را شناخته شده برای زرق و برق دار خوشه های روشن و بنفش توت که شروع به کامل شدن در تابستان و یک منبع غذایی مهم برای بسیاری از گونه های پرندگان است.

“ما تصمیم به بررسی خواص شیمیایی آمریکا beautyberry چون مهم گیاه دارویی برای بومی آمریکایی می گوید:” کاساندرا Quave co-نویسنده ارشد این مطالعه و استادیار در دانشگاه اموری مرکز برای مطالعه سلامت انسان و اموری دانشکده پزشکی بخش پوست. Quave نیز یک عضو از اموری مقاومت آنتی بيوتيکی مرکز و یک رهبر در زمینه پزشکی ethnobotany مطالعه چگونه مردم بومی ترکیب گیاهان در شیوه درمانی برای کشف قول نامزدها برای داروهای جدید.

میکا Dettweiler های اخیر اموری تحصیلات تکمیلی و کارکنان عضو Quave آزمایشگاه برای اولین بار نویسنده این مطالعه است. مسیحی Melander استاد شیمی در نوتردام, مشترک, نویسنده ارشد.

این آلاباما چاکتو نهر Koasati, سمینول و دیگر قبایل بومی آمریکا با اتکا بر آمریکا beautyberry های مختلف برای اهداف دارویی. برگ ها و دیگر قسمت های گیاه پخته شد برای استفاده در عرق حمام برای درمان مالاریا تب و روماتیسم. این جوشانده ریشه ساخته شد به درمان سرگیجه stomachaches و احتباس ادرار در حالی که از پوست و ساقه و ریشه ساخته شده بودند و به دروغ برای خارش پوست.

تحقیقات قبلی دریافتند که عصاره از برگ beautyberry جلوگیری از پشه و کنه. و قبل از مطالعه توسط Quave و همکارانش دریافتند که عصاره از برگ مهار رشد باکتری است که باعث آکنه می شود. برای این مطالعه محققان با تمرکز بر تست عصاره جمع آوری شده از برگ برای کارآمدی علیه MRSA.

“حتی یک بافت گیاه می تواند شامل صدها منحصر به فرد مولکول” Quave می گوید. “این یک فرایند پر زحمت به نظر شیمیایی آنها را از هم جدا و سپس آزمون و آزمون مجدد تا زمانی که شما پیدا کردن یکی که موثر است.”

محققان شناسایی یک ترکیب از برگ که کمی مهار رشد MRSA. ترکیب متعلق به گروهی از مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان clerodane diterpenoids که برخی از آنها مورد استفاده توسط گیاهان به دفع شکارچیان.

پس از ترکیب تنها به میزان متوسطی مهار MRSA محققان سعی کردم آن را در ترکیب با آنتی بيوتيک های بتالاکتام.

“آنتی بيوتيک های بتالاکتام برخی از امن ترین و کم سمی است که در حال حاضر در دسترس در آنتی بیوتیک آرسنال” Quave می گوید. “متاسفانه MRSA مقاومت را توسعه داده به آنها.”

تست های آزمایشگاهی نشان داد که beautyberry برگ مرکب synergizes با بتالاکتام آنتی بیوتیک اگزاسيلين به دست کشیدن پایین MRSA مقاومت به مواد مخدر است.

گام بعدی این است که برای تست ترکیبی از beautyberry عصاره برگ و اگزاسيلين به عنوان یک روش درمانی در مدل های حیوانی. اگر این نتایج اثبات موثر علیه عفونت های MRSA محققان خواهد سنتز گیاه ترکیب در آزمایشگاه و نیشگون گرفتن و کشیدن ساختار شیمیایی آن را امتحان کنید به بیشتر افزایش اثر بخشی آن به عنوان یک درمان ترکیبی با اگزاسيلين.

“ما نیاز به نگه داشتن پر کردن مواد مخدر-کشف خط لوله با راه حل های نوآورانه از جمله پتانسیل ترکیب درمان به آدرس مداوم و رو به رشد مشکل از آنتی بیوتیک مقاومت” Quave می گوید.

هر سال در ایالات متحده حداقل 2.8 میلیون نفر به یک آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عفونت و بیش از 35 ، 000 نفر می میرند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“حتی در میان COVID-19 ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد این موضوع از آنتی بیوتیک مقاومت” Quave می گوید. او اشاره می کند که بسیاری از COVID-19 بیماران دریافت کننده آنتی بیوتیک ها برای مقابله با عفونت های ثانویه در آورده با خود تضعیف شرایط افزایش نگرانی در مورد یک بعد افزایش مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اموری علوم سلامت. Original نوشته شده توسط کارول کلارک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر