پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite

زندگی زندانی افراد معمولا از جامعه پنهان است. در زندان Infinite, آنها در حال رفتن ویروسی.

در کوین اسمیت محبوب ترین Infinite تصویری, او نشان می دهد موقت آبگرمکن او ساخته شده است در زندان است. روایت بیش از Eminem آهنگ “گودزیلا” اسمیت توضیح می دهد که چگونه او منحرف سیم برق از یک نور ثابت به یک سطل فلزی آویزان از قلاب بر روی دیوار. “قبل از من ساخته شده آن را به کار انتشار این است که چگونه من ساخته شده با آب داغ!” عنوان خوانده شده. در این ویدئو با برچسب #prisonlife.

“من نوشته شده ویدئو فقط برای نشان دادن به مردم نبوغ از زندانیان می گوید:” اسمیت منتشر شده از فلوریدای جنوبی خلیج Correctional Facility در ماه آوریل پس از گذراندن هفت سال حبس خود را به دروغ جعل هویت یک افسر اجرای قانون. در Infinite, این کلیپ مشاهده شده است تقریبا یک میلیون بار.

Infinite برتری در اتصال کاربران بر اساس هویت خود و به عنوان یک نتیجه وجود دارد گوشه ای از این برنامه برای تقریبا همه از پلیس Infinite و دکتر Infinite, به, لزبین, Infinite و نوجوانانی که گله خود را در مورد پدر و مادر سخت. با بیش از 2 میلیون نفر در زندان های قفل شده و یا زندان در ایالات متحده شاید آن را باید به عنوان یک شگفتی آمده است که وجود یک زندان Infinite بیش از حد. وجود زندانیان استفاده از تلفن های همراه قاچاق به اشتراک گذاری فیلم رقص و خنده دار skits و همچنین پخش اطلاعات در مورد شرایط در امکانات خود را. زندگی زندانی افراد اغلب عمدا از اما در Infinite میان تاریخی فشار برای عدالت کیفری اصلاح آنها در حال رفتن ویروسی.

مانند بسیاری از Infinite ژانرهای هوی وجود دارد مقدار زیادی از لب همگام سازی و استادانه درست شده هماهنگ رقص روال در زندان Infinite. اما محبوب ترین ویدئوها اغلب به تصویر کشیدن زندگی روزمره: زندانیان به تورهای سلول های خود را نشان می دهد چگونه آنها را طبخ و فیلم گربه های ولگرد که معطل خارج از منع ویندوز. یک کلیپ شامل یک گروه از زندانیان توضیح داد که چگونه آنها ساخته شده bootleg شارژر تلفن مشاهده شده است بیش از 10 میلیون بار بر روی پلت فرم. در فیلم دیگری با تقریبا 9 میلیون انداز یک زندانی الگوهای رفتاری مورد مشکلات دوجنسی بودن در یک محیط که در آن ماچو مردانگی هنجار است. برخی از زندان Infinite حساب انباشته اند و صدها نفر از هزاران نفر از پیروان بسیاری از آنها تلو تلو خوردن بر روی ویدئوها از طریق Infinite توصیه الگوریتم. (Infinite فراهم نیست نظر برای این داستان.)

اخیرا نگرانی در مورد گرفتن بیمار به طور منظم به موضوع بحث به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی تادیبی امکانات در سراسر کشور است. بزرگترین خوشه شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده در حال حاضر همه در داخل زندان و یا زندان به گفته نیویورک تایمز داده است. در ماه آوریل پس از رپر Tekashi 6ix9ine از زندان آزاد شد بیش از ترس او ممکن است قرارداد Covid-19 همان زندانی که فیلم برداری اش تصویری در ادامه Infinite برای ابراز خشم این است که دیگر غیر مشهور زندانی بودند نیز آزاد است. “وجود دارد تن از مردم در زندان فدرال که در حال قفل شده است, که در حال رفتن برای مردن اگر [Covid-19] به این زندان که آن را در حال حاضر” آنها گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از مردم در مرکز خود باید شرایط موجود مانند سرطان و بیماری قلبی است. “اگر شما فکر می کنم که خراب کرد درست مثل این فیلم و به اشتراک گذاری آن را به طوری که امیدوارم کسی که اهمیت می توانید آن را ببینید.” در طول همه گیر دیگر زندانیان متحده از جمله آلاباما و اوهایو را با استفاده از تلفن همراه برای تماس با رسانه های خبری بالا بردن آگاهی در مورد مسائل مانند داشتن کافی نیست صابون در دسترس دست خود را بشویید.

از سلول انفرادی به ازدحام بیش از حد و خشونت بی رحم شرایط داخل زندان شده اند موضوع را مدتها قبل از بیماری همه گیر. جمعیت پشت میله های زندان در آمریکا نامتناسب ساخته شده از سیاه و هیسپانیک مردم و به طور کلی به منزله یکی از مهمترین جدا شده و گروه های به حاشیه رانده شده در جامعه آمریکا است. گروه های آزادی های مدنی مانند آیتالله سیستانی و دیده بان حقوق بشر بارها و بارها به نام فدرال و دولت های محلی برای اصلاح زندانیان و کاهش جمعیت زندانی به طور کلی.

قاچاق تلفن های همراه یکی از معدود راههای برای زندانیان به تماس توجه به مشکلات از داخل است. در اوایل این ماه یک Infinite کاربر که نشان داد که آنها یک زندانی در یک زندان می سی سی پی ارسال شده تصویری از آب گرفتگی یک سلول واحد و گفت: آنها تا به حال شده است قادر به به روز به عنوان یک نتیجه از آسیب. مانند بسیاری از اعضای از زندان Infinite آنها ذکر شده خود را نقد برنامه رسیدگی و خواسته بینندگان به ارسال پول اگر آنها می تواند. در ماه ژانویه زندانیان از می سی سی پی نیز استفاده می شود تلفن های همراه قاچاق به صحبت کردن در مورد شایع قالب و موش مشکلات در یک زندان و همچنین در مورد زندانیان که نیاز به توجه پزشکی است.

“هنگامی که مردم در زندان را با توجه به این شرایط مانند Infinite با تلفن های همراه خود را, آنها واقعا خطر زیادی می گوید:” نازگل Ghandnoosh یک تحلیلگر ارشد پژوهش در صدور حکم پروژه غیر انتفاعی دفاع از عدالت کیفری اصلاحات. در سال 2010 پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما با امضای یک قانون جرم استفاده و یا در اختیار داشتن دستگاه های تلفن همراه توسط زندانیان فدرال و اجازه هر کسی که گرفتار قاچاق یکی محکوم به یک سال در زندان است. در حالی که تلفن های همراه هنوز هم نشو و نما در پشت میله ها اغلب در آورده و توسط سپاه پاسداران و یا قاچاق بیش از نرده های زندانیان می تواند به شدت مجازات اگر آنها با یک. Ghandnoosh می گوید که آنها ممکن است به رد آزادی مشروط و یا جملات خود را ممکن است طولانی و اگر آنها در معرض زندان و مشکلات زندانیان می تواند تلافی از سپاه پاسداران است.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها استدلال کرده اند که سخت مجازات لازم است چرا که تلفن های همراه سوخت خشونت در زندانها و اجازه می دهد زندانیان به منظور تسهیل جنایات در حالی که آنها زندانی. در یک فاکس نیوز op-ed در سال گذشته منتشر شده سناتور تام پنبه (R-AR) استدلال کرد که “تلفن های همراه به سرعت تبدیل به زندانيان خطرناک ترین اتصال به جهان خارج است.”

در حالی که درست آن جنایات شده اند و هماهنگ با استفاده از تلفن های همراه قاچاق عدالت کیفری طرفداران اصلاحات و قبلا زندانی مردم می گویند بسیاری از زندانیان با استفاده از دستگاه به صورت بی ضرر اهداف است. “من با استفاده از تلفن به طور عمده برای آموزش خودم. من دانلود PDF کتاب بر روی میکرو کارت SD و انتقال آنها بر روی یک زندان GED کامپیوتر و خواندن تمام طول روز می گوید:” اسمیت سابق زندانی در فلوریدا. او می گوید: او نگه داشته و دستگاه را در یک سوراخ حفر شده به دیوار پنهان در پشت یک قطعه از نوار پوشش داده شده با رنگ.

عدنان خان مدیر اجرایی Re:فروشگاه عدالت کیفری عدالت اصلاحات سازمان او شروع به کمک در حالی که در زندان می گوید که او اغلب با استفاده از گوشی های قاچاق به جستجو برای اطلاعات اولیه آنلاین. “وجود دارد که در آن به طور معمول من از همبندان و من سعی خواهد کرد به استدلال می کنند حقایق در مورد چیزی به ما می گویند شما می دانید چه, گوگل, آن,” او می گوید. “گوگل مانند یک راز هدیه به ما.” خان محکوم به 25 سال به زندگی پس از او به غارت ماری جوانا فروشنده زمانی که او 18 ساله بود که با همکاری conspirator چاقو به مرگ. حکم او بعدها لغو شد و پس از کالیفرنیا تغییر یک دولت قانونی است که تا به حال افراد مجاز که شرکت در جرم است که منجر به مرگ به اتهام قتل, حتی اگر آنها نمی کشتن هر کسی خود را.

بیشتر از همه کان می گوید او و دیگر زندانیان استفاده از تلفن های همراه برای برقراری ارتباط با خانواده خود را. در حالی که زندانیان به طور کلی مجاز به تماس با اعضای خانواده از طریق تصویب به معنی طرفداران می گویند آنها اغلب ناکافی است. تماس های تلفنی معمولا نگهداری کوتاه مدت حدود 15 دقیقه است. نامه ها را باید به نمایش در آمد و می تواند هفته ها یا حتی ماه می رسند. خدمات ایمیل که شارژ عزیزان برای هر پیام به آنها ارسال به یک زندانی را می توان گران. در بالا از آن همه زندان ها قرار دارد اغلب در مناطق دور ساختن آن دشوار برای اعضای خانواده به دیدار با هر گونه نظم. “این نوع از محدودیت های است که قانونگذاران و مقامات زندان ایجاد کرده اند که با فشار مردم برای استفاده از کالای قاچاق تلفن های همراه می گوید:” Ghandnoosh.

روز Khan کردم قاچاق تلفن در زندان او می گوید: او یکی از همبندان صرف شب گریه به آنها وصل با اعضای خانواده. خود را از همبندان تا به حال به صحبت برخی از بستگان او در سال است. “در چند ساعت او در واقع خود را برادر او در واقع مادر خود و او فقط گریه,,” او می گوید. دستگاه مجاز خان به مکالمات طولانی با مادر خود که باز برای اولین بار در مورد او مرتب از ازدواج با پدر خود. “بهترین توانبخشی چیزی که من تا کنون دیده شده است تلفن همراه—که نه مبالغه” او می گوید.

تلفن های همراه “افسار مردم به جهان خارج” می گوید: Heather Ann Thompson, یک مورخ در دانشگاه میشیگان که برنده جایزه پولیتزر کتاب خون در آب بازگو زندان آتیکا قیام 1971 و از بدرفتاری با زندانیان. “آنها اجازه می دهد مردم را به انجام مشق شب خود را با کودکان آنها اجازه می دهد آنها را برای حفظ اوراق قرضه خواهد کرد که نگه داشتن آنها قرار دارد و پوشیده و تغذیه زمانی که آنها بازگشت به خانه.”

جرم حبس نمی کند و تنها بر زندانیان خود آن نیز تاثیر می گذارد جوامع خود—و کسانی که مردم نیز نشان داده شده در Infinite. سامانتا گودمن دارای تقریبا 50 ، 000 پیروان بر روی پلت فرم که در آن او با اشاره به خودش به عنوان یک #prisonwife. “مهم ترین چیز برای من این است که فقط بالا بردن آگاهی در مورد زندان خانواده های کلی,” او می گوید. شوهرش ساموئل گودمن محکومیت 10 سال زندان محکوم در نیویورک برای حمله و سرقت در میان سایر اتهامات (سامانتا می گوید که او در مبارزه با اعتیاد زمانی که او مرتکب جرم). “من نه از اینجا فریاد که همسرم بی گناه است و باید آزاد; من به سادگی پرسیدن که او را نگه می دارد خود به حقوق اساسی بشر و کرامت دست نخورده,” او می گوید.

زن و شوهر باید همدیگر را از دوران کودکی سامانتا می گوید و در Infinite او ویدئوها poking سرگرم کننده در چالش حفظ رابطه خود جذب بیش از یک میلیون بازدید. برخی از محبوب ترین پست های ضبط جزئیات دنیوی زندگی خود را مانند چه نوع از مواد غذایی او را مجاز به آوردن ساموئل یا ولاگ از زمانی که او به دیدار او. “من احساس می کنم این مهم است برای به اشتراک گذاشتن همه چیز در مورد مواد غذایی یا سیگار به دلیل آن humanizes آنها. آنها نه فقط بدن گرم با اعداد می گوید:” سامانتا.

در حالی که او دریافت بسیاری از تشویق و پشتیبانی سامانتا میگه نیز وجود دارد مقدار زیادی از نظر کسی که به او بگویید که او باید شرمنده از ازدواج او و یا کسانی که به اشتباه فرض کنیم که ساموئل سیاه و سفید است. “او سفید است. اما این نشان می دهد که نژاد پرستی است که هنوز هم بسیار زنده و مردم فوق العاده نادان” او می گوید. سامانتا بي پروا به شلیک به منتقدان و در این فرآیند کمک می کند تا destigmatize تجارب میلیون ها نفر از آمریکایی ها با عزیزان پشت میله های زندان.

حتی اکثر نشاط ویدئوها در زندان Infinite خدمت مهمی هدف سیاسی می گوید تامپسون. تشکلات مردم اغلب رنگ به عنوان وحشیانه خائنانی او می گوید: اما زندان Infinite بر روزمره خود بشریت. “به این دلیل است که مردم برای پیدا کردن که بسیار تکان دهنده است اما جالب است چرا که ما فروخته شده است و این غلط لایحه کالا که مردم پشت میله های حیوانات,” او می گوید. “این نشان می دهد که آنها کسی با کسی پدر کسی بچه. و آنها در واقع گاهی اوقات خنده, با وجود خشونت تمام اطراف آنها را.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im