رسما به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. پس از گرفتن steamrolled در یک سری امور خارجه مقدماتی توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن سناتور ورمونت و سابق جبهه-دونده پذیرش این واقعیت است که این مسابقه به طور موثر ، “من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده” ساندرز گفت: در livestream به بیش از 100 ، 000 تماشاچیان.

فرمت دیجیتال از اعلام ساندرز به تنهایی صحبت کردن به دوربین بدون کثیری از حامیان جوان که ممکن است در غیر این صورت باید با حضور خود وداع سخنرانی—نتیجه بود مداوم Covid-19 بیماری همه گیر. اما آن را نیز مناسب را در راه خود را. ساندرز شده است و ساخت همان سیاست استدلال برای نیم قرن اما او در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 و 2020 در میان بسیاری از فن آوری های نوآورانه در تاریخ است. او ممکن است به طور کامل تحویل “انقلاب سیاسی” او اغلب وعده داده شده اما این بدان معنا نیست که او نمی انقلابی در سیاست است.

“در بسیاری از راه برنی ساندرز اجرا در سال 2016 و کمتر در 2020, سمان این واقعیت است که شورشیان نامزدها در حال اجرا قوی چالش به institutionally اعتبار داوطلبان می توانند با استفاده از اینترنت به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند می گوید:” دانیل Kreiss یک استاد ارتباطات سیاسی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. (تمایز: سال 2020 ساندرز بود کمتر از یک شورشی.) “به ترجمه انرژی و شور و شوق به بسیار واقعی بسیار مشخص و بسیار قدرتمند انتخاباتی منابع است.”

سندرز اولین بار نیست شورشیان نامزد برای ایجاد خلاقیت استفاده از فن آوری دیجیتال ، Howard Dean استفاده ناهار در سال 2004. باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 به شنود گذاشته باشند در حال ظهور ابزار برای رسیدن به بی سابقه ایمیل توسعه. اما کسانی که در سنین پیش در تکنولوژی سال است. تا آنجا که هر شخصیت سیاسی ساندرز نشان داد که چگونه سیاست می تواند در سن, YouTube, Instagram و گوشی های هوشمند.

که دلاوری شروع می شود و با رسانه های اجتماعی. ابتدا با اجرا خود را در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ساندرز متکی است عظیم Facebook زیر و هدفمند Facebook ads به ساخت یک لیست ایمیل. این تکنیک که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی دیگر از سابق خارجی نیز اعزام به اثر دراماتیک—مجاز ساندرز به منظور بالا بردن یک جنگ قفسه سینه بیش از رقبای خود را در حالی که spurning جمع آوری اعانه و ثروتمند اهدا کنندگان. (در سخنرانی امروز, Sanders, تشکر هواداران برای ساخت 10 میلیون سهم در میانگین اهدای $18.50.) او در سال 2020 کمپین fastidiously بصورت زنده از حضور سراسر Facebook, Twitter, YouTube و—در اشاره به نامزد تجدید نظر در میان رای دهندگان جوان—Twitch که همچنین میزبانی خود سخنرانی امتیاز. یک ساندرز رالی ممکن است رسم چند هزار نفر در فرد اما می تواند به صدها نفر از هزاران نفر آنلاین. این کمپین گفت: واشنگتن پست در ماه مارس که از 57 میلیون Facebook Live انداز دموکراتیک اولیه نامزدها بیش از سال گذشته ساندرز کمپین اختصاص 54 میلیون.

“باهوش ترین چیزی که ساندرز کمپین بود به سرمایه گذاری در ساختمان متعلق به رسانه زیرساخت های خود را برای رسیدن به حامیان خود که در آن آنها فکر می کردند که می گوید:” کایل تارپ معاون رئیس جمهور از ارتباطات در مخفف دموکراتیک خلق ارتباطات دیجیتال سازمان است. “آنها محاسبه می شود خیلی زود است که رسانه ها نمی خواهد آنها را به لرزش عادلانه و به طوری که آنها ساخته شده خود به خود.” او می افزاید: “من فکر می کنم livestreaming از کمپین حوادث در حال رفتن به تبدیل شدن به یک عمده بهترین عمل است.”

اما در حالی که ساندرز حضور رسانه های اجتماعی بدست بیشترین توجه خود را در آغوش توزیع سازماندهی—با استفاده از تکنولوژی به کمک طلب کردن و مدیریت یک ارتش از داوطلبان—ممکن است حتی بیشتر با نفوذ در دراز مدت است. “من فکر می کنم کسانی که تقریبا بیشتر خسته کننده ابزار برای سازماندهی هستند ساندرز میراث و تبدیل به واقعا مهم و اساسی برای مبارزات انتخاباتی می گوید:” جسیکا بالدوین-فیلیپی یک فوردهام استاد که مطالعات استفاده از ارتباطات دیجیتال در سیاست است.

دیجیتال ارتش

کسانی که نوآوری های آغاز شده در سال 2015 در اولین ساندرز انتخابات ریاست جمهوری است. آنها متولد شدند مثل همیشه از ضرورت است.

“ما تا به حال 100 ، 000 نفر ثبت نام به داوطلب در یک روز می گوید:” کنت پنینگتون دیجیتال مدیر برای اولین ساندرز مبارزات انتخاباتی. پنینگتون مبارزه برای اجازه استخدام یک سازمان: زاک Exley جانباز سیاست مترقی. آن را نمی هموار برای اولین بار در. “او از من خواست, خوب, در حال حاضر من نیاز به استخدام یک تیم از سازمان که کمک خواهد کرد که همه این داوطلبان به کار می کنند.” پنینگتون می گوید. “من گفت:” شما را درک نمی کنند—من فقط یک بودجه برای شماو من تا به حال برای قرار دادن من در این خط به استخدام شما.’ و او را ترک در یک روز است.'”

Exley به خاطر همه چیز کمی متفاوت است. “من تقریبا ترک,” او می گوید. “من صحبت شده بود این همه گه برای سال ها و دهه ها و حتی در مورد چگونه اینترنت, تکنولوژی, عاقلانه استفاده می شود می تواند در توانمند سازی تعداد زیادی از داوطلبان برای انجام کارهای بزرگ است. و بنابراین من در آمد و با یک نگرش مثبت روز بعد و به کار می کنند.”

اولین چالش شد دنیوی: پاسخ به ایمیل ریختن به کمپین حساب.

“ما تا به حال به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از ایمیل های آینده—حتی اغراق آمیز میلیون ها نفر—و آن را فقط به این پرونده می گوید:” Exley. “از جمله هزاران بسیاری از ارائه می دهد و به کمک مقدار زیادی از پول است.” قادر به پرداخت هزینه یک, میز کمک, Exley قرار دادن کلمه به کمپین لیست ایمیل های اعلام یک کنفرانس تلفنی برای هر کسی که می خواست به زمین. به زودی Exley تا به حال یک تیم که بیش از جمع شدن. او آنها را با شل کردن کانال و رمز عبور به کمپین حساب ایمیل و اجازه دهید آنها را به کار.

“من به نوعی شوکه کرد که این ایده می گوید:” پنینگتون. “اما آن را تبدیل به بهترین ایده در تمام دوران است. آن را برای ما انجام می دهند که با بیشتر از چیزهای که. به جای داشتن کارکنان میزبان تلفن بانک, ما در حال رفتن به آن را به طوری که هر کس می تواند میزبان تلفن بانک. به جای کارکنان میزبانی بوم هر کس می تواند میزبان یک کرباس.” هر زمان مبارزات انتخاباتی به دنبال یک اسکریپت مشابه: رسیدن به هواداران میزبان یک کنفرانس تلفنی با کسانی که علاقه مند به کمک در یک پروژه جدید و پس از آن باید آنها را سازماندهی در شل.

اخلاق توزیع سازماندهی آمد به نفوذ همه چیز ساندرز را در سراسر دو کمپین—و تحت تاثیر سیاست راه انجام شده است به خصوص در سمت چپ. کمپین میدان برن برنامه ایجاد شده توسط داوطلبان در اوایل سال 2016 پیش بینی ظهور به اصطلاح رابطهای سازماندهی برنامه های مانند تیم و Outvote اجازه می دهد که مبارزات انتخاباتی داوطلبان به کرباس موجود خود را با دوستان و خانواده در شبکه های. بسیج یک وقایع پلت فرم راه اندازی در سال 2017 و در حال حاضر مورد استفاده تقریبا هر دموکراتیک مبارزات کمک می کند تا حامیان پیدا کردن فرصت های داوطلب و میزبان خود را. و مبارزات انتخاباتی یکی از اولین به طور جدی در آغوش نظیر به نظیر ارسال پیامک در حال حاضر تقریبا در همه جا روش.

برای روشن حتی ساندرز فارغ التحصیلان ادعا نمی باید ابداع سیاست است. “این فقط سازماندهی—این زمینه سازماندهی می گوید:” پنینگتون. “این ایده از زمینه سازماندهی همیشه شما استخدام یک کارمند که بیش از حد کارآمد در برون سپاری کار خود را به داوطلبان و آنها برون سپاری کار خود را به حتی بیشتر داوطلبان و شما داوطلبان داوطلبان استخدام داوطلبان استخدام. من فقط فکر می کنم برخی از مردمی که مشغول به کار در کمپین 2016 نمیفهمد واقعا خوب دیجیتال, راه برای انجام این کار است.”

“ما این را دیدم بسیار در سال 2016 و دوباره در سال 2020: آنها را فراموش نمی کند در مورد-مسائل مدرسه می گوید:” دانیل Kreiss. “آنها تا به حال در زمین حضور که واقعا سوخت بود که دیجیتال ظرفیت سازماندهی.” اما که نمی توانست ممکن است اگر این کمپین پیام نمی الهام بخش بسیاری از مردم برای کمک به در وهله اول. “من فکر می کنم آنها واقعا هوشمند در سرمایه گذاری در مهم ترین دارایی بود که نامزد خود را.”

چه می آید بعدی

البته ساندرز نیست در واقع به نفع خود. او ناگهانی شکست به بایدن پس از انجام ابتدایی متحده و عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده یک یادآوری است که انتخابات در مورد خیلی بیشتر از کمپین تاکتیک های دیجیتال و یا در غیر این صورت. بایدن که همه حساب در حال اجرا بود یک اسکلتی عملیات بهره مند از سنگین نام به رسمیت شناختن ارتباط خود را با باراک اوباما و تاثیر گذار تاییدیه. شاید مهم تر از همه بود موج مثبت رسانه ای توجه او را جلب کرد او پس از پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه.

“داستان که شکل در اینجا این است که برای تمام رسانه های دیجیتال ابزار خارج وجود دارد, تمام, جمع آوری اعانه و سازماندهی شما می توانید همه که مهم—اما چیزی که مهم تر از ما همیشه فکر می کنم این است که گر چه هنر شکل دادن مؤثر دستکاری رسانه ها روایت می گوید:” دیوید Karpf استاد از رسانه ها و امور عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

این امر می تواند یک اشتباه به نوشتن ساندرز تاکتیکی انقلاب ، به عنوان مشاهده شده است بارها از خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی راه اندازی خود را از گمنامی به آینده رفو نزدیک به برنده نامزدی پی در پی در مسابقات. و در حالی که او کوتاه آمد هر دو بار او yanked حزب ایدئولوژیک مرکز ثقل به شدت چپ. آن را تا حد زیادی به لطف او است که بایدن بدون شک اجرا در پیشرفته ترین پلت فرم در دهه. در اطلاعیه ساندرز گفت که او خواهد ماند و در انتخابات ادامه به متراکم کردن نمایندگان به منظور حمل وزن به همان اندازه که ممکن است در کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است.

و در حالی که مبارزات انتخاباتی تاکتیک ممکن است غرق عوامل دیگر در سطح ریاست جمهوری که کمتر واقعی بیشتر شما را پایین انتخابات. در پایین مشخصات نژادها که در آن شناخت نام پوشش رسانه ای و بودجه همه سخت تر به آمده با استفاده از ساندرز به سبک دیجیتال تکنیک های بسیار مردها به حرکت سوزن. که به ویژه در حال حاضر که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است تمام مبارزات به دیجیتال برای آینده قابل پیش بینی.

بنابراین ما در مورد به دست آوردن یک درک بهتر از چگونگی قدرتمند دیجیتال کمپین نوآوری واقعا هستند. ساندرز-سبک تصویری مطالب و livestreaming را تقویت کرده است و comers مانند اسکندریه Ocasio-کورتز و بتو o’rourke, اما آن را نمی ممکن است حرکت سوزن برای اکثریت قریب به اتفاق سیاستمداران که فاقد خود جاذبه. نه هر کس قادر خواهد بود برای اجرای یک ساندرز-سبک مبارزات انتخاباتی اما بیشتر مردم سعی خواهد کرد.

“چندی پیش بود که مردم در نظر گرفته شود این ایده های رادیکال و حاشیه” ساندرز گفت: در اطلاعیه خود امروز با اشاره به اهداف سیاست مانند یک 15 دلار حداقل دستمزد و کمک درسی رایگان آموزش عالی است. “امروز آنها جریان اصلی ایده ها است.” مشاهده امر تقریبا به عنوان به خوبی به تکنیک های که کمک ساندرز فشار آن ایده ها به جریان اصلی در وهله اول.

او بعید است که برای توقف آن تلاش کنند. “در حالی که این کمپین در حال آمدن است به پایان جنبش ما نیست,” او گفت: امروز. “لطفا برای ماندن در این مبارزه با من. اجازه دهید ما به جلو بروید با هم. مبارزه همچنان ادامه دارد.” ساندرز هنوز هم چیزهایی برای گفتن—و با عظیم که لیست ایمیل و آماده زیرساخت های دیجیتال, او می تواند مطمئن شوید که پیروان او در ادامه به دریافت پیام.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه مختصری از آمار و چگونه Covid-19 می تواند آن را تغییر دهید
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند یک خطر بهداشت عمومی
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de