برای طولانی ترین زمان من خودداری از قرار دادن صورت بر روی گوشی من. یک مورد خرابه نگاه و (گاهی اوقات) پنهان سرگرم کننده رنگ! سپس من کاهش یافته است یک تلفن به اندازه کافی سخت به شکستن آن شیشه و بلافاصله تجدید سمت من. این روزها من خیلی بیشتر احتمال دارد به تاب یک مورد از نه.

موارد یک ایده خوب از آنجا که گوشی های هوشمند گران قیمت هستند. سامسونگ جدیدترین گوشی های گلکسی S20, S20 Plus و S20 فوق العاده شروع در $1 ، 000 و به $1,400. رها کردن یکی از این شیشه اسلب و شما را تا پایان forking بیش از چند صد دلار به آن را تعمیر. چرا خطر هنگامی که نسبتا قیمت مناسب, مورد, می تواند به جلوگیری از فاجعه ؟

من صرف چند هفته بازی در اطراف با یک تعداد انگشت شماری از موارد از بیش از 13 برندها و من چاک دار هر یک از سامسونگ گوشی جدید به همه آنها. در زیر مورد علاقه من هستند. این S20 گوشی های هوشمند را تنها در رفته فروش پس از بررسی این راهنمای دوباره به زودی برای بیشتر گزینه های متنوع (مانند برگ مورد) به عنوان ما هنوز در حال آزمایش و موارد بیشتری در راه است.

توجه داشته باشید: ما در ارتباط به کهکشان S20 فوق العاده توسط default, اما شما می توانید لینک به کهکشان S20 و S20 Plus موارد درست در بالای دکمه.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im