به عنوان یک مالک حیوان خانگی شما احتمالا می تواند از فکر می کنم ده ها راه خود را خزدار دوستان باعث می شود زندگی خود را لذت بخش تر و معنی دار است. هنگامی که شما در حال snuggling خود را اندازه pup بر روی نیمکت و یا تماشای گربه خود را گرم و نرم در داخل یک جعبه مقوایی آن را آسان ببینید که چرا مردم در نظر حیوانات خانگی به اعضای خانواده.

با توجه حیوانات’ نقش برجسته در زندگی ما آنها را در خانه ترک در حالی که ما به مردم همه چیز را می توان سخت است. اما حیوان خانگی دوربین—دوربین های متصل به طور خاص طراحی شده برای نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از دوستان خزدار خود را—را به انسان غیبت از خانه کمتر استرس زا برای هر دو طرف. اگر شما در نظر گرفته ایم یک حیوان خانگی دوربین وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون که وجود دارد کاملا چند گزینه های خوب در بازار است.

به روز رسانی برای ماه فوریه سال 2020: ما اضافه Petcube گزش 2 بازی 2 و به روز رسانی برخی از قیمت گذاری.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (تخفیف).

دوربین های امنیتی و یا حیوان خانگی دوربین ؟

قبل از وارد شدن به جزئیات بیشتر در مورد دوربین های خاص و مهم برای روشن شدن تفاوت بین حیوان خانگی دوربین های دیجیتال و خود را اجرا کنید-از آسیاب دوربین های امنیتی.

با وجود این واقعیت است که بسیاری از دوربین های امنیتی ممکن است اجازه می دهد تا شما را به تماشای حیوان خانگی خود را در حالی که شما دور از خانه, دوربین نیست در واقع انجام هر کاری برای بهبود رابطه خود را با حیوان خانگی خود را و یا در غیر این صورت نیازهای خود را در حالی که شما رفته است. حیوان خانگی, دوربین, در, مقابل, باید ویژگی های طراحی به طور خاص برای صاحب حیوان خانگی. آنها توزیع می تواند رفتار و یا اجازه می دهد تا شما را به ارتباط برقرار کردن با سگ یا گربه خود را با استفاده از صدای خود و یا یک نوع از چت تصویری. آنها می تواند کمک به نشانی مسائل مشترک مانند اضطراب جدایی و خستگی است که می تواند منجر به تخریب مبلمان انواع دیگر از صدمه به اموال و یا استرس های بی مورد.

هنوز هم شما داشته باشیم باید از چه حیوان خانگی دوربین شما خرید چرا که مانند سایر خانه های هوشمند دستگاهی است که متصل به Wi-Fi وجود دارد احتمال آن می تواند هک و سازش حریم خصوصی شما.

در اینجا بهترین حیوان خانگی دوربین ها ما توصیه می کنند.

Furbo سگ دوربین
Furbo
عکس: Furbo

انواع بسیار متنوعی از امکانات ارائه شده توسط Furbo سگ دوربین باعث می شود آن را بالا حیوان خانگی در این لیست است.

الکسا-فعال Furbo دوربین (9/10 سیمی توصیه می کند) یکی از تنها حیوان خانگی کم توسعه یافته به طور خاص برای سگ. آن سگ-ویژگی های خاص عبارتند از: زمان واقعی پارس هشدار می فرستد که یک هشدار از طریق فشار به گوشی خود را هنگامی که سگ خود را صحبت می کند. شما می توانید تنظیم حساسیت هشدار که همچنین فیلتر کردن صداهای دیگر برای جلوگیری از غیر ضروری فعال سازی. سگ پوست به عنوان یک شکل از ارتباطات و بسیاری از صاحبان می تواند تمایز بین انواع بارکس اما Furbo سگ دوربین پارس هشدار اجازه می دهد تا شما را به می دانم که زمانی که سگ خود را مضطرب است و بدون نیاز به نظارت مستمر.

این Furbo همچنین اجازه می دهد تا شما بازی شیر یا خط به رفتار سگ خود را به بازی با و یا پاداش حیوان خانگی خود را هنگامی که شما دور است. قبل از درمان بیرون می آید دوربین ساطع می کند با یک کلیک-کلیک کنید مانند آموزش صدای کلیک. این اجازه می دهد تا شما را به ادامه آموزش سگ خود را حتی زمانی که شما در خارج از شهر و شما می توانید همچنان به تاکید بر تقویت مثبت و اجازه دادن به سگ خود را می دانم که اگر آن را می شنود بر چیزی جالب نیست دور.

این Furbo دارای آموزش های اضافی ویژگی های: به عنوان مثال آن را به یک نور است که رنگ زرد هنگامی که دستگاه در حالت خواب است یا آبی اگر شما در حال استفاده از آن است. سگ می تواند دیدن نور آبی, بنابراین شما می تواند به لحاظ نظری آموزش سگ خود را به گرفتن عکس های سلفی اگر سگ شما دقیق تر از معدن (آدرین) و یا شما بیشتر با انگیزه است.

برای اضافی $7 هزینه ماهانه شما همچنین می توانید فعال کردن اختیاری سگ پرستار بچه خدمات است که می افزاید: ویژگی های فعالیت, هشدار بنابراین شما می توانید فریاد زدن در سگ خود را به مبل یا بگویید Furbo برای قرار دادن با هم یک سگ خاطرات 60-دومین قطعه از حیوان خانگی خود را بعد. سگ پرستار بچه نیز شامل مونوکسید کربن و دود هشدار در حالی که Furbo AI فراست می تواند شناسایی غریبه در خانه خود در حالی که فیلتر کردن افراد شناخته شده و یا حرکت اشیاء بی جان. شما می توانید با سرهم بندی کردن تنظیمات حساسیت در این برنامه مطمئن شوید که شما تنها دریافت مناسب ترین سگ های مربوط به به روز رسانی در طول روز است. یک دوربین است که اجازه می دهد تا سگ خود را به عکس های سلفی یک سگ مادر (یا پدر) رویای واقعی آمده است.—Kayla متیوز و آدرین به طوری

Furbo سگ دوربین هزینه $185 از Furbo و آمازون است.

Petcube گزش 2 Smart حیوان خانگی دوربین
petcube dog camera that releases treats
عکس: Petcube

من (آدرین) نیز تست شده آخرین سگ درمان دوربین از Petcube با 10 سال heeler. نیش 2 خوب است به دنبال جعبه مستطیل شکل با پایه آلومینیوم و پلاستیک سیاه درمان bin. بر خلاف Furbo آن می آید با یک کیت نصب به طوری که شما می توانید آن را به صورت امن به دیوار. آن را نمی کشد تا فضای مبارزه در آشپزخانه شما, شما لازم نیست به صرف یک حرم به سگ خود را در گوشه ای از اتاق نشیمن شما و سگ خود را نمی توانید به آن دست کشیدن بیش از اگر آنها را تبدیل به بیش از حد شاداب.

این Furbo است جذاب تر و بیشتر سگ-ویژگی های خاص اما گزش 2 یکپارچه خود را بیشتر یکپارچه به زندگی ما. برای مثال آن می تواند به جای متناوب 1.5 پوند رفتار در یک بار—بیش از اندازه کافی برای سگ من به او وعده های غذایی به طور کامل توسط حیوان خانگی cam—و در بسیار گسترده تر از انواع. بر خلاف Furbo از گزش 2 می تواند به جای katchers که تا 1 اینچ در قطر و از آن می آید با درج است که به شما اجازه کنترل که چگونه بسیاری از پرتاب در یک بار.

در حالی که سگ من نیست بسیار آوازی (شاید من کار از خانه تا به چیزی برای انجام با آن) نیش 2 همچنین دارای یک جای تعجب گسترده 4-میکروفون آرایه و بلندگو نوار است که بدان معنی است که آن را برای تلفن های موبایل بسیار بهتر و واضح تر از این Furbo در هر دو به پایان می رسد. به نمایشگاه سگ من در حال حاضر به حال برخی از تجربه با Furbo زمان من سعی گزش 2 با او, اما او می تواند بشنود گزش 2 صدای سنج ایجاد کردن حتی از حیاط خلوت. زمانی که فرزندان من و من نشسته در خارج از مهد کودک خود را, من می توانم ببینم او را به اجرا در درب سگ به صدای بوقلمون در اوردن تا زمانی که رفتار ما انداخت و آنها را به او.

نیش 2 همچنین دارای بسیاری از همان ویژگی های نرم افزار به عنوان Furbo; به عنوان مثال, آن را در الکسا-فعال و آسان برای استفاده اختصاصی برنامه است که اجازه می دهد تا شما ضامن هوشمند هشدار. در حالی که Furbo سگ پرستار بچه است 7 دلار در هر ماه Petcube مراقبت ارائه می دهد مختلف اشتراک ردیف. آنها به من پیشنهاد یک ماه رایگان از یک اشتراک حق بیمه است که شامل توانایی برای اضافه کردن دوربین های مختلف و دانلود فیلم. اما Petcube مطلوب اشتراک $4 در هر ماه—با قابل سلب است که شما مجبور به پرداخت برای سال در پیش است.

هنوز هم که قابل ملاحظه ای ارزان تر از Furbo طرح و ارائه می دهد بسیاری از همان, هوش مصنوعی, هوشمند, هشدار, ویدیو کلیپ و سه روز از ویدئو تاریخ. نیش 2 حیوان خانگی مورد علاقه من برای صاحبان سگ و اگر قیمت بیش از حد غنی برای خون خود را, شما همچنین می توانید پیدا کردن و هنوز هم نسل های قبلی. حتی پس از من حق اشتراک زد من هنوز هم در بر داشت گزش 2 را زنده جریان و درمان-حول کافی باشد برای بررسی در سگ من برای یک آخر هفته دور.—آدرین خیلی

Petcube گزش 2 سگ دوربین هزینه 250 دلار از تخت حمام و فراتر از آن.

Petcube بازی 2 حیوان خانگی دوربین
Image may contain Electronics Phone Mobile Phone Cell Phone and Hardware
عکس: آمازون

Petcube نیز ارائه می دهد یک بازی 2 دوربین است که با هدف به سمت زن سبک و جلف-صاحبان.

این مکعب جمع و جور به بازار عرضه شده است نسبت به گربه ها (لیزر نیست بهترین گزینه برای سگ) و آنها به احتمال زیاد خواهید یک انفجار با استفاده از Petcube بازی 2. این دوربین با زاویه دید عریض سوابق در 1080p و ویژگی های زمان واقعی ارتباط دو طرفه است. در رابطه با Petcube برنامه, شما می توانید پاپ و بررسی دوربین خود را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد صحبت می کنند خود را به حیوانات و شنیدن پاسخ های خود را. و یا اگر شما گربه ها مثل من شما حداقل قادر به تماشای آنها شما را نادیده بگیرد.

ساخته شده در لیزر مجموعه Petcube بازی 2 جدا از دیگر حیوان خانگی کم. در داخل برنامه شما می توانید با کشیدن انگشت خود را در اطراف بر روی دوربین های زنده تغذیه و ساخته شده است در لیزر را دنبال مسیر از انگشت خود را. لیزر پت-امن و دوربین خود را به الکسا ساخته شده است در معنی اگر شما بگویید آمازون دستیار صوتی به بازی با حیوان خانگی خود را آغاز خواهد کرد یک جلسه بازی. که از ویژگی های آثار این که آیا شما در خانه هستید و احساس تنبل و یا شما دور و لازم نیست که زمان برای کشیدن لیزر در اطراف خودتان.

من kitties عاشق بازی کردن با لیزر, اما روند بازی در برنامه شیک. گاهی اوقات لیزر پرش در اطراف و یا در پاسخ به آرامی و در بیش از یک مناسبت گربه های من نمی تواند آن را ببینید به این دلیل که حیوان خانگی-ایمن نور می تواند بسیار کم نور است. خواندن بررسی های دیگر از Petcube 2 وجود دارد به نظر می رسد موضوع را با لیزر دید و حرکت روان در خانه های پر شده با مقدار زیادی از نور طبیعی, بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگاهی که به در نظر گرفتن اگر شما در حال برنامه ریزی در خرید آن است. برای تست من منظور من بیشتر بود Alexa بازی با گربه های من که راستش چیزی که من می خواهم انجام بسیاری از زمان, اگر من متعلق به دوربین خودم.

مثل آدرین, من هم سعی کردم Petcube مراقبت از اشتراک. اگر شما نمی نیاز به یک بزرگتر تعداد ذخیره ویدئوها یک جریان ثابت بدون زرق و برق تخفیف از Petcube شرکای یا AI فراست, من آن را توصیه نمی. این بازی 2 در حال حاضر دارای یک برچسب قیمت سنگین در مقایسه با مدل های دیگر در بازار است. حتی اگر شما با ارزانترین سالانه Petcube طرح مراقبت شما پرداخت اضافی 48 دلار در هر سال است. که نزدیک به یک چهارم از دوربین به طور منظم هزینه. اما اگر شما چندین حیوانات خانگی و یا شما دور از خانه, زیادی, شما ممکن است پیدا کردن اشتراک ارزشمند است.—Louryn Strampe

Petcube بازی 2 هزینه 150 دلار از آمازون و جویدنی.

Pawbo+ بی سیم سلامت حیوان خانگی دوربین
Image may contain Electronics Camera and Webcam
عکس: Pawbo

این Pawbo+ حیوان خانگی دوربین طراحی شده است برای پیگیری از سگ یا گربه است. این حیوان خانگی cam شامل یک ویدیو HD, خوراک دو طرفه صحبت از ویژگی های از راه دور و درمان گزینه های. نیز وجود دارد یک اپلیکیشن های از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما یکپارچه پست عکس های ناز به رسانه های اجتماعی.

مانند بسیاری از صاحبان حیوان خانگی شما ممکن است نگران دوستان خزدار خود را گرفتن نیست به اندازه کافی ورزش و تحریک ذهنی در حالی که شما دور. این Pawbo+ شسته و رفته است به دلیل آن است یک دستی لیزر بازی ساخته شده است که شما دوستان در feline لذت ببرید. (توجه داشته باشید که برخی از حیوانات حرفه ای دلسرد استفاده از این بازی ها در گذشته است.)

اگر چه این دوربین است که قطعا بیشتر pet-دوستانه از خود را پایه دوربین های امنیتی و ویژگی های آن را به خوبی کار می کنند آن را به عنوان پیشرفته گزینه های دیگر در این لیست ساخت آن را سخت به ایستادگی کردن با توجه به برچسب قیمت آن را.—Kayla ماتیوز

Pawbo+ هزینه 150 دلار از آمازون و جویدنی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • این coronavirus بد است. مقایسه آن را به آنفولانزا بدتر است
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • سرمایه گذاران ضربه زدن به ترمز در خودرو, راه اندازی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im