این که آیا آن را سرد, برف, باران—و یا مانند آن را برای من بود امروز پر با گردباد هشدار وجود دارد یک فرصت خوب برای بچه های خود را در حال رفتن به گیر در داخل خانه در زمستان. محدودیت هایی وجود دارد به چه مدت هر کودک می تواند ایستادن گیر بودن در داخل خانه اما این محدودیت را می توان با برخی از سرگرمی خوب است.

قبل از اینکه شما به نوبه خود روی صفحه نمایش در نظر بگیرید کمتر بحث برانگیز قالب سرگرمی: خوب قدیمی از مد افتاده, رادیو با نام مستعار پادکست. اگر شما یک پادکست شنونده خود را, شما ممکن است فکر که گفتاری شنیداری هرگز سرگرم بچه های خود را. اما بهترین کودکان و نوجوانان’ پادکست ها بیشتر از مردم فقط صحبت کردن در آنها بیشتر مانند رادیو پخش, ترکیب موسیقی و جلوه های صوتی و صدای چندگانه برای گفتن جذب داستان بچه های خود را خواهد شد عشق. من نمی خواهد تا آنجا که به شما تضمین صلح آمیز زمستان بعد از ظهر خود را با بهره گیری چای در سکوت اما قبل از توسل به بی پایان قسمت از تلویزیون به این بچه ها’ پادکست امتحان کنید.

مطمئن باشید برای بررسی از ما بسیاری از راهنماهای دیگر از جمله بهترین بنیادی اسباب بازی برای بچه ها و بهترین دنده برای سفر با بچه ها

به روز شده برای ماه فوریه سال 2020: ما اضافه شده چند پادکست جدید برای حفظ کودکان خود را سرگرم.

داستان پادکست

این اولین پادکست بچه های ما همیشه گوش به و آن را هنوز هم مورد علاقه خود را. آن را نیز مورد علاقه من و این مهم است که شما مثل این بیش از حد. توصیه من نشسته طریق چند قسمت به مطمئن شوید که شما خوب با محتوا.

داستان پادکست انجام یک داستان جدید در هر هفته, نقاشی از انواع منابع و انواع سبک. وجود دارد retellings از کلاسیک مانند برف سفیدبرخی از داستانها و اسطوره ها از سراسر جهان و همچنین به عنوان داستان اصلی. قسمت طیف وسیعی از 10 تا 20 دقیقه با بیشتر در طرف دیگر. همه چیز در اینجا G-امتیاز و امن برای تمام سنین است.

پادکست یک ترکیب خوب از یک قسمت و سری طولانی در حال اجرا است که باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن چیزی مناسب برای فرزند خود توجه span. بچه های ما طرفداران بزرگ از داستانها و برخی از دیگر داستان سری.

متاسفانه پس از این راهنما اصل رفت تا داستان پادکست رفته در تبلیغات در آغاز هر قسمت. من درک می کنم نیاز به درآمد وجود دارد و ممکن است تبلیغات در سراسر این مقاله بعد از همه — اما آن را به نقطه ای که در آن گاهی اوقات بچه ها من علاقه از دست رفته قبل از این داستان در آمد.

دایره دور

در اینجا یکی دیگر از داستان خلاق پادکست است که با تمرکز بر folktales از سراسر جهان است. قسمت دایره دور از محدوده 10 تا 20 دقیقه. به تازگی دایره دور ترویج شده است برخی دیگر از قسمت های پادکست در خوراک خود را, بنابراین شما ممکن است پیدا کردن یک قسمت از مغز در (ذکر شده در زیر) و یا دیگر کودکان و نوجوانان’ پادکست در کنار آن خلاقیت خود.

دایره گرد است کمی بیشتر آشکار در آن ارزش-آموزش از برخی از دیگران در این لیست است. آن را به طور معمول ارائه برخی از نوع از پیام چیزی در مورد مهربانی و سخاوت و یا دیگر مشترک آمریکا ارزش های فرهنگی. در حالی که آموزش اخلاق است و یکی از اهداف اصلی folktales من پیدا کردن آن کمی سنگین-تحویل در زمان است.

شدید دختران

استرالیا در این پادکست این است که اختصاص داده شده به نمایشگاه داستان های واقعی از استرالیا زنان است. شدید دختران ارائه داستان در مورد همه چیز از ورزشکاران به جاسوسان با موضوع وحدت از پرماجرا با “جرات و روح.” در حالی که داستان همه مناسب برای کودکان و نوجوانان و نه گرافیک میزبان خجالتی نیست و دور از گفتن داستان به عنوان آنها رخ می دهد. در برخی از موارد شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن برای اولین بار مطمئن شوید که یک داستان مناسب برای کودکان خود را به سطح بلوغ. که گفت: ما 7 ساله دوقلوها آنها را دوست دارم.

سیاره Storytime

ارائه ترکیبی از داستان های کلاسیک مانند کسانی که از بئاتریکس پاتر و کمتر شناخته شده محتوای سیاره Storytime برای هدف است که ترکیبی از سرگرمی و آموزش و پرورش است که فرد راجرز کامل. سیاره Storytime مورد استفاده قرار گیرد به انتشار یک قسمت هر دوشنبه اما به تازگی حمایت کردن که برنامه به صرف زمان بیشتری را در حال توسعه مواد اصلی.

یکی واقعا خوب چیزی که با این یکی این است که در پایان ماه وجود دارد یک قسمت با کل یک ماه ارزش محتوا—مناسب برای رانندگی های طولانی.

داستان دزدان دریایی

این دزدان دریایی در نام است که همه بچه ها من نیاز به شنیدن. داستان دزدان دریایی سرگرم کننده ترکیبی از داستان های سرگرم کننده و آهنگ ها (مانند “خرس که نمی تواند دیسکو”). وجود دارد برخی از مهمان ویژه صدای شما تشخیص ممکن است در بعضی از قسمت ها بیش از حد, مانند, Claire Danes and John Oliver.

وجود دارد مقدار زیادی در اینجا بیش از پادکست ، اگر بچه های خود را می خواهند به فراتر از گوش دادن چک کردن وب سایت که لینک به سری کتاب (میانه-grade kids) اطلاعات زنده را نشان می دهد و دزدان دریایی تی شرت.

مغز در

این علم پادکست است که در کودکان و نوجوانان هر چند من صداقت من یاد گرفته ام که مقدار زیادی از آن را به عنوان به خوبی. مغز در آموزش است—فقط همین را بگویم که بچه های خود را است که. آنها را دوست دارم یادگیری چگونه حشرات راه رفتن بر روی دیوار, چگونه برای پیدا کردن راه خود را بدون قطب نما و حتی در جایی که پو و توالت رفتن به زمانی که شما خیط و پیت کردن توالت.

وجود دارد یک سری به نام “سر و صدا, غرش بهترین” است که در آن دو چیز برابر یکدیگر بازمی گردد و بچه خود را می توانید انتخاب کنید مورد علاقه خود را. برای مثال Loki به تازگی در برابر حفره دار آتنا.

این یکی است که احتمالا بهترین راه حل مناسب برای کمی مسن تر بچه ها.

اما چرا

یکی دیگر از NPR, پادکست, اما چرا با هدف پاسخ به, بچه, سوال در مورد, همه چیز از طبیعت, سیاست, فرهنگ, علم, حتی در پایان جهان است. بچه ها شما می توانید خود را ارسال سوالات بیش از حد; دستورالعمل ها در وب سایت.

چرا که اما چرا پوشش می دهد طیف گسترده ای از موضوعات من تمایل به کمک بیشتر با آن است. بسیاری از قسمت ها به بهترین وجه به کمی مسن تر بچه ها. بچه های من (7 و 5) شد و در مورد به نشستن را از طریق یک قسمت در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک رئیس جمهور استیضاح, برای مثال, اما آنها لذت بردن از یک قسمت در مورد چگونه ما طعم غذا.

بزرگ دیگر پادکست های صوتی را نشان می دهد

این روزها اینترنت غرق در پادکست ها با بیش از حد بسیاری به ذکر است در اینجا با جزئیات. وجود دارد برخی از دیگران است که بچه های خود را ممکن است مانند.

  • صبح روز شنبه کاسه غلات: مدتها قبل از ما بچه ها رو به داستان سرایی پادکست آنها عاشق این هفته دو ساعت موسیقی منتشر شد نشان می دهد هر ahem شنبه. و من می دانم آنچه شما فکر: بچه های موسیقی است. اما آن را واقعا نمی, بچه های موسیقی, فقط موسیقی, کودکان و نوجوانان خواهد شد لذت ببرید. این هم یک راه عالی برای کشف موسیقی بچه های خود را دوست دارم که نمی خواهد به شما درایو دیوانه. آیا می دانید Walkmen co-ترانه سرا والتر مارتین یک آلبوم فوق العاده برای کودکان? چگونه در مورد ذوق لوله ؟ جانی ؟ همه این و بیشتر من را کشف کرده اند از طریق صبح روز شنبه کاسه غلات.

  • زمین رنجرز: این پادکست یک زیست شناسی, شیب, اما باعث می شود خوب گوش دادن به هر گونه کودکان و نوجوانان علاقه مند در حفاری در خاک و یادگیری در مورد حیوانات و یا گوش دادن به قصه های اکوسیستم در سرزمین دور دست. وجود دارد در قسمت جنگل قطب شمال و تقریبا همه چیز را در میان. قسمت به طور کلی در حدود 15 دقیقه و معمولا مقابله با یک حیوان یا محیط زیست است. زمین رنجر است که احتمالا بهترین راه حل مناسب برای بچه ها که کمی بیشتر ،

  • مولی از Denali: این هشت قسمت پادکست مجموعه backstory برای PBS کارتونی به همین نام است. در هر قسمت حدود 10 دقیقه, و آنها ترتیبی گفتن backstory از مولی Mabray یک بومی آلاسکا دختر بچه در حال رشد با پدر و مادر و خانواده و دوستان در آلاسکا است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im