بهترین سایت ها, برنامه ها و کانال های یوتیوب برای یادگیری موسیقی (2020)

تکنولوژی مدرن باعث می شود مطالعه به بازی یک ابزار جدید راحت تر از همیشه. و بهترین بخش ؟ بسیاری از این ابزارها رایگان هستند و یا مقرون به صرفه است.

دو دهه پیش من درام, معلم, مارتی به من گفت که چگونه حسادت او از من (هزاره) نسل. زمانی که او آموخته موسیقی او مکرر مورد علاقه خود را طبل’ licks در وینیل. یک عرق, نوجوان مارتی خواهد فرسوده 10 ثانیه افزایش از آهنگ به عنوان او تلاش می کرد تا استاد مختلف رول سنج پاشیده و پر می کند.

نسل من از سوی دیگر به راحتی می تواند در طول بازی به ما علاقه System of a Down پر از earbuds در حلقه سخت بخش ما bricklike آی پاد. اما من شروع به احساس می کنید معادل tinges از شادی و حسادت برای افرادی که شروع به یادگیری (یا relearn) ابزار امروز. پس از بیش از دو دهه از دروس رسمی و چهار سال در هنرستان مدرک نتایج تحقیقات من برای این راهنمای من متقاعد شده است که بخش زیادی از من آیا آموزش و پرورش می توانست جایگزین با یک منبع ثابت از کافئین مناسب و معقول اپل و یوتیوب.

همه این را می گویند: آن را از همیشه آسان تر به یاد بگیرند که چگونه به بازی ساز. من خواسته ام دوستان و همکاران و هموطنان موسیقی پیشرفته برای برخی از برنامه های مورد علاقه سایت ها و کانال های ویدیویی شده اند و شگفت زده به کشف یک دنیای کاملا جدیدی از ابزارهای موسیقی. به علاوه بسیاری از آن رایگان است. در حال حاضر کاملا احتمالا بهترین زمان برای گرد و خاک کردن که تبر یا گیر یکی از جدید. علاقه مند به چیزی فیزیکی به شما کمک کند ؟ بررسی کنید ما دیگر راهنمای بهترین موسیقی دنده برای یادگیری ساز.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

نرم افزار برای یادگیری
Best Sites Apps and YouTube Channels to Learn Music
عکس: Yousician

برنامه های زیر در حال ابزار بزرگ برای کمک به شما با سنگ تیز کردن مهارت های شما نیاز به گرفتن بهتر در نواختن یک ساز.

فندر بازی

فندر برنامه آموزش مبتنی بر پلت فرم است که بهترین ما در بر داشت برای مبتدیان و آن را رایگان برای همه در همه گیر (به طور معمول آن را 10 دلار در هر ماه). شما خود را انتخاب کنید ابزار (آکوستیک گیتار الکتریک گیتار باس یا ukelele) سپس شما را انتخاب کنید سبک موسیقی شما در حال تلاش برای یادگیری است. فندر کارشناسان پس از ارائه یک سری بسیار خوبی تولید شده درس های تصویری به طور پیوسته بهبود بازی خود را. وجود ردیف های مختلف برای صعود به, و همه چیز را می سازد از چیزی که قبل آمد. اگر شما نمی توانید بهار به صورت خصوصی درس فندر بازی بهترین چیز بعدی.

Web, در iOS, آندروید

Yousician

Yousician با استفاده از ساخته شده است در میکروفون در گوشی های هوشمند خود را, قرص, و یا لپ تاپ به شما می دهد بازخورد فوری در حالی که شما بازی. این نزدیک ترین شما به یک ابزار نسخه از قهرمان گیتار. خاص وجود دارد درس برای گیتار, پیانو, باس, ukelele, و یا صدای آن را روشن و آسان به دنبال رابط کاربری است که احساس می کند مانند یک بازی ویدئویی. من به ویژه مانند هفتگی چالش های است که به شما پاداش برای یادگیری مداوم موسیقی های جدید. شایان ذکر است که هفت روز تست رایگان, اما Yousician می کند باید هزینه اشتراک برای خدمات حق بیمه.

MacOS/Windows iOS Android

Soundbrenner یک برنامه مترونوم

هر نوازنده باید تمرین با مترونوم—این clacky چیزی است که کمک می کند تا شما در حفظ و ضرب و شتم کاملا در زمان. مادر بزرگ خود را احتمالا تا به حال آزار دهنده که در واقع چرخش به عقب و جلو اما این روزها من با استفاده از این برنامه رایگان از Soundbrenner. شما به راحتی می توانید برنامه های مختلف با لهجه های برای تلفن های موبایل و امضا زمان و اگر شما تا کنون دریافت Soundbrenner هسته ای—بسیار خوب ارتعاشی ساعت هوشمند است که جفت به برنامه—شما می دانید رابط کاربری. دوست ندارم این یکی ؟ فقط جستجو مربوطه خود را فروشگاه app وجود دارد تن از گزینه های رایگان.

iOS, اندروید

خوب تنظیم برنامه های

مانند مترونوم نرم افزار شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک خوب tuner. مورد علاقه من گیتار ماهی تن (در iOS, آندروید) که ادغام با Yousician. آن را دارای یک رابط کاربری ساده و آثار آن را برای تمام سازهای زهی. اگر شما بازی یک شاخ و یا دیگر غیر-ساز زهی سعی کنید این chromatic tuner از Piascore (در iOS, آندروید). شایان ذکر شما هنوز هم ممکن است بخواهید یک مکانیکی تیونر برای دقت بهتر است.

یادگیری به خواندن ترسناک یادداشت!

آن را از یک درامر که مجبور شد از طریق سال از هنرستان درس پیانو: خواندن موسیقی می تواند تهدید آمیز است. به همین دلیل من دوست دارم یادداشت مربی (iOS) که با استفاده از ساخته شده است در پیانو رابط به شما یاد می دهد که در آن هر توجه داشته باشید بر روی صفحه کلید. و حتی آن را ایجاد تمرینات به عمل بر اساس مقیاس خاص و یا برای تلفن های موبایل شما در حال تلاش برای گرفتن در زیر انگشتان خود را.

آیا استفاده از iOS? سعی کنید Sight Reading Trainer (آندروید). آن را در واقع می تواند گوش دادن به پیانو خود را به مطمئن شوید که شما در حال بازی یادداشت ها حق.

پیدا کردن موسیقی آنلاین

Soundslice یک وب سایت بزرگ است که ویژگی های هر دو موسیقی نرم افزار نت نویسی و عالی notated درس از جوانب مثبت در سراسر جهان است. شما مجبور به پرداخت برای بسیاری از موسیقی اما نقدی که تا حد زیادی می رود به نوازندگان که این درس را در وهله اول. برای چیزی رایگان, چک کردن Musescoreکه تن از رایگان نت موسیقی برای سازهای مختلف و حتی می تواند استفاده شود به یادداشت برداشتن و چاپ موسیقی خود را. به موسیقی جاز و بلوز, کلاسیک? سعی کنید iReal Proکه اجازه می دهد تا شما را به جای خود چاپ “کتاب جعلی” (jazz کتاب با تن موزیک) با یک نسخه دیجیتال. شما حتی می توانید تغییر کلید از آهنگ ها به سرعت یادگیری آهنگ ها در اطراف این ابزار حتی آسان تر است.

تا آنجا که گیتار-زبانه خاص و نمودار وتر رفتن ما مانند برنامه حق بیمه-بر اساس نسخه Ultimate Guitarاما تبلیغ خیس رابط کاربری در سایت (و این برنامه رایگان نسخه) آزار دهنده است. هنوز هم شما پیدا کردن همه چیز وجود دارد—هر چند برخی از کاربر ارسال زبانه دقیق تر از بقیه هستند.

استفاده از Shazam برای پیدا کردن موسیقی های جدید

بهترین راه برای پیدا کردن موسیقی شما می خواهید به یادگیری به استفاده از گوش خود را. اگر شما از شنیدن یک لحن شما به رسمیت نمی شناسد در رادیو و یا شما به خودتان پیدا کنید در جایی عمومی (نادر این روزها, اما آن را هنوز هم اتفاق می افتد) و یک لحن دوست دارید بر می آید Shazam کمک خواهد کرد که شما کشف کردن آنچه در آن است بنابراین شما می توانید سعی کنید به آن بازی بعد.

iOS, اندروید

برنامه های شما در بازی مانند ابزار
Best Sites Apps and YouTube Channels to Learn Music
عکس: Roland

ظروف سرباز یا مسافر در اطراف و ایجاد موسیقی های جدید قابل پخش با استفاده از این نرم افزار.

Moog مدل D

این برنامه کمی از افسانه ای مصنوعی آنالوگ شرکت Moog است که در واقع یک قطعه قدرتمند از دنده با تعداد بسیار جذاب تکه های از پیش تعیین شده شما می توانید استفاده کنید به بازی همراه با موسیقی مورد علاقه خود را و یا خود را بنویسید. آنها خیلی خوب من استفاده از آنها (از طریق جک 3.5 mm-به-1/4 اینچ آداپتور) در استودیو ضبط شده با نتایج خوب است.

iOS

رولاند Zenbeats

رولاند Zenbeats یک برنامه عالی برای ایجاد ضربه به جام جم همراه با. کلاسیک وجود دارد Roland-ساخته شده برای تلفن های موبایل مانند آن را از افسانه ای TR-808 ماشین درام و شما می توانید بازی و رکورد حلقه فوق به راحتی با استفاده از رابط صفحه نمایش لمسی.

iOS, اندروید

Korg ماژول

این برنامه از Korg شروع می شود به عنوان بزرگ grand piano برنامه هست ولی خیلی باحال راز در زیر هود: شما می توانید صدای کیت از بسیاری از شرکت های دیگر یاد سینت سایزر برای حدود 20 دلار در هر, که باعث می شود این یک راه عالی برای تست کردن صفحه کلید جدید قبل از اینکه شما در واقع با خرید یک (یا به ارزان و به راحتی از واقعا سرد مصنوعی تن خود را ضبط).

iOS

کانال یوتیوب ما عشق
Best Sites Apps and YouTube Channels to Learn Music
عکس: جاستین گیتار

از بررسی محصول و مصاحبه با نوازندگان معروف به کامل درس برنامه در اینجا برخی از مورد علاقه من, کانال یوتیوب برای یادگیری سازهای مختلف.

JustinGuitar

جاستین Sandercoe یکی از OGs از دروس آنلاین گیتار و یوتیوب و آن را نشان می دهد. او شگفت آور, مواد رایگان است که به شما تمام راه را از تنظیم کردن گیتار خود را اول به خرد تکنوازی بیش از تغییرات پیشرفته. وجود ده ها فوق العاده مفید ویدئوها و خوش بین استرالیا لهجه همیشه به نظر می رسد به برخی از استرس از تمرینات شما را در مبارزه با.

GuitarLessons

GuitarLessons یک منبع عالی برای یادگیری چگونه به بازی آهنگ ها علاوه بر داشتن بسیاری از همان مبتدی درس که JustinGuitar ارائه می دهد. آنها همچنین تعدادی از فیلم ها گفتن شما چه نیست—که می تواند مفید باشد زمانی که شما برای اولین بار شروع.

Drumeo

با همه چیز frrom دنده بررسی و درس برای مستر با برخی از بهترین نوازندگان درامز بر روی زمین Drumeo عالی کانال برای مشتاق طبل. همه چیز بسیار خوبی تولید شده و حتی یک سری از مبتدی درس به شما آغاز شده است.

اسکات باس درس

وجود دارد تن از سرگرم کننده درس اسکات Devine باس متمرکز کانال یوتیوب, اما آن را نیز دارای نکات و ترفندهای ویدئوها و حتی برخی از دنده های بررسی. در نظر گرفتن این کانال را دنبال کنید اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد هر جنبه ای از دنیای باس نه تنها چگونه به آن بازی است.

مانگولد پروژه

آن را سخت تر از شما ممکن است فکر می کنم برای پیدا کردن خوب مبتدی درس پیانو در یوتیوب, اما من لذت بردم این یکی که ارائه می دهد درس همه چیز را از چگونه به خواندن موسیقی ورق چگونه به بازی بازی های سبک های مختلف از پیانو. من به ویژه مانند “پیانو, عجله ئی” درس—فیلم کوتاه است که به شما یک نگاه سریع به یک روش جدید و یا ایده.

سعی کنید بازی با پشتوانه آهنگ!

به تازگی من شده است در تلاش برای دریافت هم من soloing در گیتار. معلوم است اگر شما جستجو “بازی های همراه” و سپس یک کلید در یوتیوب, شما به احتمال زیاد به تلو تلو خوردن در ظروف سرباز یا مسافر از آهنگ های بزرگ به بازی همراه با. بهترین بخشی از یادگیری موسیقی در حال پخش موسیقی واقعی! هرگز خود را تمرین ترازو بدون رایگان پشتوانه band دوباره.

نرم افزار برای ضبط و پخش آنلاين
Best Sites Apps and YouTube Channels to Learn Music
عکس: سیب

برای بسیاری از اهداف خود را با استفاده از تلفن همراه را ضبط برنامه ساده ترین راه برای گوش دادن به بازی خود را. اما این امکان وجود دارد برای ضبط با کیفیت بالا آهنگ با استفاده از برنامه های خاص این روز است.

GarageBand برای اپل

GarageBand خیلی قوی تر از بسیاری به آن اعتبار را به ویژه در اپل. شما می توانید با استفاده از این برنامه به ایجاد ضربان ضبط قطعات و حتی میکس آهنگ ها در پرواز است. پلاگین در یک میکروفون خارجی و شما رو یکی از قدرتمند ترین و مقرون به صرفه استودیو های ضبط صدا در دسترس امروز است که هم قابل حمل است.

iOS

BandLab

این ویژگی های رسانه های اجتماعی و یک جامعه اکوسیستم است که شما ممکن است استفاده نمی کند اما BandLab یکی از بهترین ضبط رابط در اطراف. شما می توانید autopitch خواننده خود را, اضافه کردن اثرات و حتی لحن داخل برنامه. شما همچنین می توانید نوشتن متن خود را بین طول می کشد و به راحتی ها به پایان رسید دموی به ابر.

Web, در iOS, آندروید

کنترل از راه دور برای نرم افزار ضبط

اگر شما یک ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW برای کوتاه مدت) وجود دارد اغلب برنامه های رایگان است که به شما اجازه استفاده از iPad خود را و یا دیگر دستگاه های قرص به عنوان یک کنترل کننده. من عاشق این استودیو یک برنامه iOS (من ترجیح DAW) اما وجود دارد همچنین کنترل از راه دور برای نرم افزار Avid Pro Tools و اپل منطق, در میان دیگران. آنها می توانند راه های زیادی برای کمک به پیگیری های متعدد و بدون عجله به جلو و عقب به کامپیوتر شما.

Instagram

من نفرت را به صدا مانند کاپیتان آشکار, اما Instagram یک پلت فرم فوق العاده برای نشان دادن موسیقی خود را و صرفه جویی در اجرای برنامه برای بعد بینندگان. اگر شما یک سه پایه و بهم پیوستن یا ضمیمه میکروفن همه بهتر است اما شما می توانید به سادگی لاغر هر گوشی های هوشمند و یا قرص خود را در برابر چیزی و نگاهی به عکاسی از خود ویدیو بیش از حد بسیاری از بینندگان خود را احتمالا نمی توانید بگویید.

iOS, اندروید


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>