بهترین برنامه داده نامحدود: T-Mobile, AT&T, ورایزون,

همه عمده ما حامل باید گزینه های که به شما اجازه جریان به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید. ما گذاشته ام چگونه کار می کنند و آن را به شما بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

ما در یک مکان عجیب و غریب در حال حاضر. نه منظورم این نیست 2020 اما با حامل های بی سیم. برای سال ما عادت به داشتن چهار بازیکن اصلی در ایالات متحده, اما یکی از آنها فقط خوردند دیگر—T-Mobile خریداری شده با حداکثر سرعت دویدن. این دو هنوز هم ادغام اما با حداکثر سرعت دویدن با نام تجاری است که میله میله به محو این تابستان. بخشی از ادغام قوانین مورد نیاز T-Mobile به فروش با حداکثر سرعت دویدن-متعلق به تقویت تلفن همراه به شبکه و تنقلات. ظرف نیز مجاز به استفاده از T-Mobile را پوشش LTE تا زمانی که آن را قادر به رشد و تبدیل شدن به یک عملی چهارمین بازیکن در فضای پر کردن جای خالی با حداکثر سرعت دویدن به سمت چپ. اما آن را برخی از زمان و در حال حاضر ما در حال چپ با سه حامل های عمده است.

در اینجا ما در حال تمرکز بر روی برنامه های نامحدود است که باید تبدیل به مشترک ارائه در سراسر حامل, اما آنها همیشه با یک لیست طولانی از محدودیت. حتی بهترین برنامه های نامحدود بسیاری از محدودیت. برای مثال یک طرح نامحدود ممکن است تا حد زیادی متوقف شده (آهسته), اتصال اینترنت با سرعت و یا کاهش داد و جریان ویدئو با کیفیت پس از استفاده از یک مقدار مشخصی از داده ها در هر ماه. مثل همیشه حامل های شاد برای تشویق برای خرید بیشتر قصد دارد با کمی امکانات بهتر اما هر طرح منحصر به فرد خود را از مشکلات.

ما شامل اطلاعات زیر در قیمت گذاری و طرح های, از حامل های عمده برای برنامه های فردی و خانوادگی قصد دارد به هشت نفر (خطوط) برای حمل است که اجازه می دهد که بسیاری از در یک برنامه. و ما انجام داده ایم کار سخت پیدا کردن که طرح نامحدود بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

به طور کلی بهترین

T-Mobile ملزومات و بنفش و سرخابی Plus

با شروع از 60 دلار در ماه برای یک خط

اشتراک T-Mobile (یا بیشتر)

T-Mobile به پایان رسید کسانی که مخوف دو سال قرارداد در سال 2013 و به رهبری آمریکا در بازار در قیمت گذاری و طرح های جدید از آنجایی که اغلب از طریق تماس با دیگر حامل های با نام. دوبله خود را “uncarrier” شرکت زد آن دهان, زیادی, اما با گذشت زمان آن را ثابت کرد آن کلمات نیست فقط لب سرویس. در چند سال گذشته سرمایه گذاری خود را در شبکه های خود را در نهایت پرداخت, برنده سرعت و پوشش جوایز از OpenSignal و شرکت های دیگر که نظارت بر کیفیت خدمات.

حامل سه برنامه های نامحدود: ملزومات و بنفش و سرخابی به علاوه. سابق است بهترین انتخاب برای بسیاری از افراد با خانواده اما سرخابی و قرمز به همراه برنامه نیز ارزش بزرگ اگر شما فقط اتصال چند خط و شما با استفاده از ویژگی های مانند اتصال اینترنت با یک, کانون, شما, تماشای فیلم بر روی بروید و یا اگر شما سفر خارج از کشور زیادی است.

ملزومات هزینه هر خط (با Autopay. مالیات/هزینه شامل نمی شود): 1 خط: $60 | 2 خطوط: $90 | 3 خط: $90 | 4 خط: $105 | 5 خط: $120 | 6 خط: $135 | 7 خط: $200 (Magenta بسته و یا بالاتر تنها) | 8 خط: $220 (Magenta بسته و یا بالاتر تنها)

WIRED: در سرخابی یا قرمز به همراه برنامه های T-Mobile می گوید: آن را نمی خواهد گاز خود را سرعت داده تا زمانی که شما با استفاده از 50 گیگابایت LTE داده است که کاملا یک مقدار زیادی از داده ها. اگر شما یک ملزومات مشتری شما دیدن برخی از throttling قبل از آن کلاه در مناطق پر ترافیک مانند شهرهای بزرگ و یا در طول حوادث بزرگ است. در Magenta برنامه اگر شما دو یا چند خط شما یک اشتراک رایگان به Netflix و Quibi چون هی چرا که نه. قدرت پردازش دیگر ما عبارتند از: بین المللی پیام کوتاه و اطلاعات (دومی است که تنها در دسترس در برنامه های سرخابی) اما شما بحث نامحدود, متن ها و داده ها در مکزیک و کانادا در تمام برنامه ها (2G سرعت داده بر ملزومات 5 گیگابایت 4G LTE در Magenta طرح). کسانی که در سن 55+ همچنین می توانید مشترک برای تنها $40 برای یک خط یا 55 دلار برای دو خط.

خسته: ملزومات طرح تنها شامل سرعت 3G اگر شما استفاده از تلفن خود به عنوان یک نقطه اتصال Wi-Fi. شما مجبور به پرداخت 25 دلار بیشتر در هر ماه (!) برای بالا از خط قرمز به علاوه بسته به دریافت های ویدیویی HD بر روی بروید نامحدود در پرواز Wi-Fi در پروازها با گوگو صوتی به متن و 20 گیگابایت 4G LTE hotspot داده است.

خواهد تلفن خود را کار می کند ؟ T-Mobile دارای یک گوشی سازگاری آزمون است که به شما اجازه جستجو برای دیدن اگر گوشی شما خواهد شد کار بر روی شبکه خود را. اکثر تلفن های گوشی باید کار به خصوص کسانی که همچنین کار بر روی AT&T, اما ببینید ما در بخش های زیر برای ما مورد علاقه دستگاه ها و اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای آزادسازی یک تلفن از حامل های فعلی خود را.

چگونه AT&T مقایسه

AT&T نامحدود استارت فوق العاده و نخبگان

با شروع در $65/ماه برای یک خط

اشتراک AT&T (یا بیشتر)

AT&T در spendier پایان برای آن برنامه های نامحدود و با وجود محدودیت های زیادی مثل هیچ mobile hotspot tethering یا جریان HD برای طرح پایه. حامل هنوز هم هل تلفن همراه به اشتراک گذاری به علاوه داده های برنامه که بسیار ارزان تر و به شما کمتر برای پول خود را. استیک با برنامه های نامحدود (وجود): نامحدود استارت اضافی نامحدود و نامحدود نخبگان. ما دقیق ساختار قیمت گذاری برای استارت لایه زیر.

نامحدود استارت هزینه هر خط (با Autopay. مالیات/هزینه شامل نمی شود): 1 خط: $65 | 2 خطوط: $120 | 3 خط: $135 | 4 خط: $140

سیمی: داده های خود را نمی تواند متوقف شده تا زمانی که شما آمار 50 گیگابایت یا 100-گیگابایت روی اضافی نامحدود و نامحدود نخبگان برنامه بود. اگر شما در فضای مجاز: نامحدود نخبگان شما یک 30 گیگابایت سطل کانون موبایل به افسار به دستگاه های دیگر دسترسی به HBO Max و همچنین به عنوان 5G (اگر شما یک 5G-پشتیبانی از دستگاه).

خسته: نامحدود استارت طرح نور اضافی با هیچ جریان های ویدئویی HD بدون داده های بین المللی و صفر Wi-Fi قابلیت. به همراه AT&T ممکن است سرعت اینترنت شما در هر “مشغول” است. اواسط ردیف اضافی نامحدود تنها شما می شود 15-گیگابایت hotspot داده و هیچ جریان HD هنگامی که شما بر روی بروید.

خواهد تلفن خود را کار می کند ؟ AT&T یک دستگاه سازگاری ابزار شما می توانید استفاده کنید برای بررسی تلفن فعلی خود را(بازدید کنندگان). قفل گوشی های GSM کار بر روی AT&T و T-موبایل.

چگونه Verizon مقایسه

Verizon شروع بازی بیشتر بیشتر و فقط بچه های

با شروع در $70/ماه برای یک خط

اشتراک Verizon (یا بیشتر)

Verizon هنوز بهترین پوشش اما T-Mobile و دیگران به آن یک اجرا برای پول خود را. حامل در نهایت خلاص شدن از شر آن به اشتباه نام دو فضای مجاز: نامحدود طرح GoUnlimited و BeyondUnlimited تنها به جایگزینی آنها را با چهار برنامه های نامحدود به همراه بچه ها طرح. شما می توانید بین را انتخاب کنید شروع به نامحدود, بازی, مطلب, نامحدود, بیشتر, نامحدود, دریافت بیشتر فضای مجاز: نامحدود و فقط بچه ها. ما مشخص شده قیمت گذاری برای استارت لایه زیر.

شروع نامحدود هزینه هر خط (با خودکار پرداخت مالیات/هزینه شامل نمی شود): 1 خط: $70 | 2 خطوط: $120 | 3 خط: $135 | 4 خط: $140 | 5 خط: $150

سیمی: Verizon بهترین گزینه است اگر شما زندگی می کنند در آمریکای روستایی با توجه به OpenSignal آن را به عنوان قوی پوشش. هر طرح شامل شش ماه رایگان از اپل موسیقی و رایگان سال دیزنی+. تمام ردیف شامل بحث در متن و داده ها به مکزیک و کانادا و بین المللی پیام کوتاه. بالاتر ردیف شامل 500GB Verizon ذخیره سازی ابر.

خسته: نسبتا گران قیمت در مقایسه با دیگر حامل. اگر شما بر روی پایه بسته وجود دارد Wi-Fi mobile hotspot و Verizon ممکن است دریچه گاز سرعت اینترنت خود را در هر “تراکم.” شما باید به یکی دیگر از $10 در هر ماه به صورت HD پخش آنلاين و 5G دسترسی داشته باشید. Verizon دارای دو 80 $در هر ماه (قیمت گذاری برای یک خط) برنامه های که شما را انتخاب کنید بین جریان HD و یک مقدار خوبی از 4G داده ها قبل از گرفتن گلوگاه—HD با پخش آنلاين شما می توانید تنها 25-گیگابایت, داده, اما اگر شما می خواهید حداکثر کلاه-50 گیگابایت از داده ها قبل از گرفتن گلوگاه در ضربات شما باید به حل و فصل 480p کیفیت جریان.

آنچه در مورد حداکثر سرعت دویدن?

در حداکثر سرعت دویدن و تعجب اگر شما باید تغییر برنامه و یا شاید شما با توجه به تعویض به حامل در دسترس نباشد ؟ توصیه ما این است که صبر کنید. با حداکثر سرعت دویدن در حال رفتن به ناپدید می شوند در تابستان امسال و با حداکثر سرعت دویدن مشترکان را تحت “جدید T-Mobile” است که انتظار می رود به اعلام برنامه های جدید, دستگاه, سازگاری مورد نیاز و جزئیات دیگر به زودی. این معنا ندارد به رفتن را از طریق بدون هیچ زحمتی از ارتقاء و یا تعویض به حامل در حال حاضر تا زمانی که همه چیز شده است اتو کنید. شما لازم نیست که به صبر طولانی!

خرید قفل تلفن (و یا باز کردن شما)

جای خود را به همراه یکی از دلهره آور ترین جنبه های تعویض شبکه های بی سیم. اگر شما خریداری شده گوشی خود را از حامل های بی سیم (اکثر مردم) آن بود که احتمالا فروخته شده به شما به عنوان یک “قفل شده” دستگاه یا یکی که فقط با این نسخهها کار بر روی یک حامل های بی سیم. توصیه ما به شما خرید دستگاه قفل آنلاین, اما نگران نباشید فقط رتبهدهی نشده است.

به عنوان طولانی به عنوان شما به طور کامل پرداخت می شود خود را به گوشی خود را بی سیم حامل موظف است برای باز کردن آن را برای شما. فقط آن را در یا از آنها بخواهید روش خود را در چگونه برای باز کردن یک دستگاه (ادامه مطلب را بخوانید FCC.gov).

اگر شما خرید تلفن خود را قفل می دانیم که در حالی که برخی از گوشی های اصلی کار خواهد کرد در تمام حامل های عمده بسیاری از دستگاه ها کار می کنند یا AT&T و T-Mobile است که شناخته شده به عنوان حامل GSM یا Sprint و Verizon که با استفاده از یک تکنولوژی به نام CDMA. گاهی اوقات یک دستگاه را تا حدی (و یا بیشتر) کار با یک حامل بنابراین آن را به ارزش آن را به یک شات! سعی کنید WillMyPhoneWork.net اگر شما مطمئن نیستید از یک دستگاه سازگاری. به عنوان با حداکثر سرعت دویدن می رود دور جدید T-Mobile چوب با GSM است.

بزرگ گوشی تلفن برای هر حامل

اگر شما نیاز به خرید یک گوشی جدید (یا یک زن و شوهر برای خود پس) ما پیشنهادات. برای استارت, چک لیست ما از بهترین گوشی های ارزان برای برخی از مورد علاقه ما دستگاه هایی که هزینه بین $200 و 500 دلار است.

گوگل صفحه 3A با این نسخهها کار بر روی هر حامل: در سیمی ما طرفداران بزرگ از صفحه 3A. حتی اگر گوگل را معرفی صفحه 4A به زودی این صفحه 3A قیمت و امکانات هنوز هم آن را به یک ارزش خرید. آن را در دسترس در آمازون بهترین خرید و خارج شده است. آی فون جدید SE دیگری انتخاب خوبی است اگر شما می خواهید iOS به قیمت ارزان.

آمازون دارای یک انتخاب خوب از گوشی های همراه از جمله سامسونگ کهکشان S10. به طور کلی شما نباید خرید هر یک آیفون بزرگتر از آیفون 8. آمازون و اپل باید مناسب انتخاب مجدد (مرمت) اپل.

نرم افزار نکته: با استفاده از مدل گوشی با شماره قرار داده و آن را به WillMyPhoneWork.net به مطمئن شوید که آن را در کار خود را حامل است. دوباره شانس هستند که بالاترین قفل گوشی کار نخواهد کرد در با حداکثر سرعت دویدن به دنبال Verizon.

نترس از آمازون نخست منحصر به فرد گوشی یا. آنها دیگر lockscreen ads. LG G8 ال جی جامد است اواسط محدوده تلفن در یک قیمت خوب.

چگونه برای بررسی کیفیت شبکه در منطقه شما

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه روستایی قبل از اینکه شما تبدیل به یک جدید شبکه های بی سیم انجام برخی تحقیقات. آیا اعتماد مردم در بهترین خرید و یا فروشگاه در مرکز خرید. ببینید اگر دوستان و یا بستگان نزدیک استفاده از حامل های دیگر, و از آنها بخواهید آنچه که پوشش خود را مانند است. استفاده از OpenSignal و RootMetrics برای پیگیری چگونه موثر شبکه در منطقه شما هستند. فقط آدرس خود را وارد کنید و شما خوب به آن بروید. اگر شما خود را یک کابین و یا سفر برای کار و بررسی آن, آدرس, بیش از حد. شانس هستند که هر چهار حامل های بی سیم فقط خوب کار خواهد کرد اما آن را هوشمند برای بررسی قبل از تعویض.

و اگر شما خود را با استفاده از زمان طرح نامحدود بیش از حد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ما یک راهنمای در مورد چگونه به طور موقت به حالت تعلیق حساب کاربری شما به علاوه برخی از جایگزین حامل به سوئیچ به اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن مقداری خمیر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma