بهتر راه برای نگه داشتن پرندگان از هدف قرار دادن خطوط برق

به حالت تعلیق در چرخش دستگاه های شناخته شده به عنوان “flappers” ممکن است کلید به کمتر پرندگان پرواز به خطوط برق یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ایالتی اورگان نشان می دهد.

یافته های محققان در OSU دانشکده علوم کشاورزی مهم هستند چرا که در سراسر جهان هر دو تعداد خطوط برق و نگرانی بیش پرنده تلفات در حال افزایش است.

تحقیقات و مستند به بیش از 300 گونه از پرندگان در حال مرگ از هدف قرار دادن خطوط برق با یک مطالعه برآورد که بیش از 170 میلیون هلاک سالانه در ایالات متحده و دیگر برآورد جهانی مرگ و میر به 1 میلیارد دلار در سال است. نیز وجود دارد مشکل قطع برق که پرنده حملات می تواند باعث.

حفاظت مدیران و آب و برق بسیاری از سال پیش توسعه یافته پرواز diverters اساسا به طور منظم به فاصله دستگاه است که خطوط بیشتر قابل مشاهده به عنوان یک گام به سمت کاهش تعداد پرندگان پرواز به خطوط.

رایج ترین نوع پی وی سی spirals که با دوام و آسان برای نصب, اما چگونه به خوبی آنها در واقع کار نیست به خوبی قابل درک است. هر چند آنها استفاده شده و برای نزدیک به چهار دهه اعتصاب نرخ بالا باقی می ماند برای تعدادی از گونه های.

OSU محققان ویرجینیا Morandini و رایان Baumbusch شد بخشی از یک همکاری بین المللی است که در مقایسه اثربخشی سه نوع پرواز diverters: زرد پی وی سی مارپیچی; نارنجی مارپیچ پی وی سی و کف رقص مدل با سه رنگ نارنجی و قرمز تیغه های پلی پروپیلن با بازتاب برچسب.

مگس کش آویزان از یک خط قدرت و تیغه 21 سانتی متر 6.2 سانتی متر چرخش به دور یک محور عمودی.

سه سال مطالعه صورت گرفت, در جنوب اسپانیا است و تقریبا 54 کیلومتر از خطوط برق مورد استفاده در این پژوهش است. ده کیلومتر بودند مشخص شده با رنگ زرد spirals 13 کیلومتر بودند مشخص شده با رنگ نارنجی spirals یکی دیگر از 13 تا به حال flappers و 16 کیلومتر تا به حال هیچ نشانگر بنابراین خدمت به عنوان یک کنترل. هر سه پرواز diverter انواع شدند و فاصله هر 10 متر است.

زمینه کارگران خار منطقه تحت خطوط هر 40 روز برای شواهد از پرندگان کشته شده توسط خطوط قدرت یافت و در مجموع 131 مانند پرندگان به نمایندگی از 32 گونه است.

تحقیق پیشنهاد flappers شد مسئول 70 درصد کاهش میانگین مرگ و میر در مقایسه با گروه کنترل. این یافته ها همچنین نشان داد spirals بودند بهتر از هیچ diverters اما به طور قابل توجهی کمتر موثر از flappers.

“رنگ پی وی سی مارپیچی است که متداول ترین پرواز diverter تا کنون اما flapper diverter شد یکی از نمایش بزرگترین کاهش در مرگ و میر با بالاترین تنوع مختلف در سراسر خطوط برق زیستگاه و پرنده جوامع” Morandini گفت. “ما پیشنهاد می کنیم به نظر flapper به عنوان اولین انتخاب در هنگام نصب پرواز پرنده diverters, توصیه برای افزایش تحقیقات آینده در تست مواد آن دوام و مقاومت در برابر ارتعاشات و رنگ از دست دادن.”

این flappers و پی وی سی برجها را در مقایسه با مواد و هزینه های تولید, محققان می گویند با flappers بودن آسان تر و سریع تر را نصب کنید.

این مهم است زیرا شرکت های برق باید حفظ خط مرخص طول diverter فرآیند نصب و راه اندازی — از دست دادن پول چون برق نیست جریان از طریق خط — بنابراین زمان مورد نیاز برای نصب diverters مهم ترین عامل است که با توجه به هزینه های.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی اورگان. Original نوشته شده توسط استیو Lundeberg. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de