$10 میلیارد آب و هوا صندوق پیشنهاد شده است و دستگاه های بلوتوث در معرض اما اول: یک کارتون در مورد مدرن و روز شیر شاه. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

با 10 میلیارد دلار, صندوق, جف بزوس, می توانید کنترل این سیاره در آینده

در یک Instagram پست این هفته ثروتمندترین مرد جهان متعهد 10 میلیارد دلار از ثروت شخصی برای راه اندازی جدید بزوس زمین صندوق که پشتیبانی خواهد کرد “دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی—هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.” در حالی که روشن نیست که دقیقا چقدر پول صرف خواهد شد این مقدار به راحتی کوتوله 4 میلیارد دلار است که 29 بشردوستانه سازمان متعهد به مبارزه با تغییرات آب و هوایی در سال 2018—بزرگترین سرمایه گذاری در نوع خود در آن زمان—و این می تواند در نهایت شکل دادن به ماهیت جنبش آب و هوا.

بلوتوث مرتبط با نقص را تهدید می کند ده ها تن از دستگاه های پزشکی

محققان دانشگاه سنگاپور طراحی و تکنولوژی کشف 12 جدید بلوتوث اشکالات است که به طور بالقوه در معرض بیش از 480 دستگاه از انتقالها تناسب اندام و قفل هوشمند به ابزار پزشکی و ایمپلنت. این اشکالات خاص نمی تواند بهره برداری بیش از اینترنت اما یک هکر در رادیو محدوده می تواند راه اندازی حملات به سقوط دستگاه غیر فعال کردن اتصال خود را و یا در برخی موارد آنها را بیش از.

سریع واقعیت: 542

که چگونه بسیاری از 2,666 مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده کشتی کروز آلوده شد با Covid-19 ویروس نیز آلوده کرده است که 75,000 مردم در سراسر جهان است. دو هفته سفر در سمت چپ پورت در Jan 20 و مسافران صرف دو هفته در پردازنده قرنطینه.

سیمی توصیه می کند: قابل حمل قهوه

صفحه اصلی نباید تنها مکانی که شما می توانید یک فنجان جو. بنابراین نویسندگان ما در بر داشت 10 تا از بهترین های قابل حمل قهوه شما می توانید بسته خود را در چمدان یا پهلو به گوشه ای از میز کار خود را به مطمئن شوید که شما هرگز بدون زندگی شیرین اکسیر.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا چگونه به انتخاب کنید که اپل برای شما مناسب است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de