روز دوشنبه مدیر عامل شرکت آمازون و ثروتمندترین انسان جف بزوس اعلام کرد او حمایت نزدیک به 8 درصد از ارزش خالص برای مبارزه با تغییر آب و هوا. این پول شناخته شده به عنوان بزوس زمین صندوق استفاده خواهد شد برای حمایت از “هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی” بزوس نوشت: در یک Instagram post. وجود دارد مقدار زیادی از مشکلات با یک میلیاردر به تنهایی دیکته چگونه جامعه جهانی را به مبارزه با تغییر آب و هوا. اما این هم درست است که وجود دارد یک میزبان از وعده آب و هوا فن آوری است که فاقد منابع به مقیاس به اندازه کافی سریع موثر در نشست سازمان ملل متحد آب و هوا اهداف است. بزوس مشخص نیست چگونه او اختصاص زمین صندوق منابع, اما اگر شما در حال خواندن این, جف, ما باید برخی از ایده های.

فضای مبتنی بر انرژی خورشیدی

در حال حاضر وجود دارد 173,000 تریلیون وات انرژی خورشیدی, حمام کردن زمین است. اگر ما را به تصرف خود فقط 1 درصد است که این امر می تواند به اندازه کافی برای دیدار با جهان به انرژی نیاز دارد. اما خیساندن اشعه است سخت تر از آن برای تلفن های موبایل. پوشش ابر محدودیت اثربخشی پانل های خورشیدی, top-of-the-line سلول های فتوولتائیک نیست بسیار کارآمد در تبدیل نور خورشید به برق و انرژی خورشیدی گزینه نیست برای نیمی از این سیاره در هر لحظه است.

با این حال اگر شما به ساخت یک غول مزرعه خورشیدی در فضا و پرتو انرژی که به زمین قدرت از خورشید خواهد بود در دسترس در سراسر ساعت. آیزاک آسیموف اولین شناور ایده برای فضا مبتنی بر انرژی خورشیدی در 1940s. یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها مانند Solaren و خورشیدی, فضا, فن آوری تلاش کرده اند برای ایجاد کسب و کار در اطراف فضای مبتنی بر انرژی خورشیدی اما فاقد سرمایه مورد نیاز را به فن آوری خود را به ثمر.

سال گذشته نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه های توسعه سخت افزار برای ماهواره ای که پرتو خورشیدی به زمین است. اگر بزوس صرف فقط 1 درصد از زمین به صندوق توسعه فضای مبتنی بر انرژی خورشیدی را به طور موثر دو موجود بودجه در ایالات متحده است. اگر او می خواست به شیرین معامله او می تواند انرژی خورشیدی ماهواره آسانسور به مدار در یکی از راکت. اگر چه آبی منشاء بزوس فضایی شرکت نکرده و در عین حال با ارسال یک موشک به مدار آنها برنامه ریزی برای انجام این کار در سال آینده است.

افزایش انرژی زمین گرمایی

زمین گرمایی قدرت با استفاده از لوسیون صورت آب کشیده از اعماق زمین به درایو توربین ژنراتور در سطح. آن را امیدوار کننده منبع پایان ناپذیر برق پاک است که می تواند دیدار با جهان نیاز به چندین بار بیش از. اما در حال حاضر آن را برای حساب به خوبی زیر 1 درصد از جهان را تغذیه. مشکل این است که زمین گرمایی قدرت محدود به مناطقی است که دارای چشمه های طبیعی آب گرم به اندازه کافی به چرخش توربین با بخار خود را.

افزایش زمین گرمایی سیستم های فن آوری است که وعده را به انرژی زمین در دسترس است تقریبا در هر نقطه. به جای تکیه بر چشمه های طبیعی این سیستم قرض تکنیک از fracking صنعت حفاری های عمیق به گرم و خشک سنگ و پمپاژ آب به تازگی ایجاد شده مجلسی. آب گرم شده به چند صد درجه آورده و به سطح که در آن است مورد استفاده قرار گیرد به قدرت یک توربین ژنراتور. سنگ داغ مورد نیاز برای این سیستم در دسترس است در سراسر جهان. چه از دست رفته است حفاری تکنولوژی و دانش مهندسی مورد نیاز برای دسترسی به آن—مته در محل اشتباه و شما در معرض خطر راه اندازی یک زلزله عظیم.

اگر چه تعدادی از شرکت های در حال توسعه enhanced geothermal systems آنها در حال تلاش برای جمع آوری پول به واقع آنها را ساخت. حفاری چاه بسیار سرمایه بر روند و پس از آن فن آوری های جدید, آن را حمل مقدار زیادی از ریسک برای سرمایه گذاران است. در ماه ژانویه وزارت انرژی اعلام کرد آن را صرف 25 میلیون دلار در enhanced geothermal systems تحقیقات است که به سختی به اندازه کافی به این صنعت به خارج از زمین. فقط علاقه در زمین صندوق حساب بانکی خواهد بود یک مزیت عمده برای این صنعت نوپای.

مدولار کوچک راکتورهای هسته ای

پس 2011, بزوس, سرمایه گذاری شده است به طور کلی همجوشی یک شرکت کانادایی اقدام به ساخت اولین همجوشی هسته ای نیروگاه. این یک longshot قمار به ایجاد یک منبع نامحدود از انرژی پاک در اصل ساخت یک خورشید مصنوعی. فیوژن کار با کوبیدن اتم ها به یکدیگر به طوری که آنها هسته فیوز و انتشار مقدار زیادی از انرژی است. تلفیقی گیاه قادر خواهد بود به تولید چندین برابر انرژی بیشتر از سنتی نیروگاه اتمی و بدون تولید طولانی مدت زباله های سمی در این فرآیند است.

امروز fusion نیروگاه در حال جا به تجاری. آن را بعید است که ما را ببینید فیوژن قدرت ضربه زدن به شبکه در هر زمان در 20 سال آینده با توجه به چالش های درگیر با حفظ این واکنش که باعث می شود تلفیقی امکان پذیر است. اما در عین حال بزوس می تواند در سرمایه گذاری پیشرفته شکافت هسته ای انرژی مانند مدولار کوچک راکتور. بر خلاف درشت نیروگاه های هسته ای قدیم مدولار کوچک راکتورهای کوچک هستند و می توان دیزی زنجیر برای پاسخگویی به نیازهای انرژی که متفاوت با منطقه زمان از روز یا فصل است. طراحی مدولار کوچک راکتور کاهش می دهد خطر بحران که بدان معنی است که آنها می تواند قرار داده و نزدیک به شهرستانها و شهرهای کوچک که به آنها نیاز دارید. آنها همچنین می تواند در یک خط مونتاژ آن به شدت کاهش می دهد هزینه های خود را.

اما راکتورهای کوچک هستند که به سختی و تنها پیشرفته فن آوری هسته ای در توسعه است. توریم مذاب-نمک راکتور برای مثال استفاده از هر سختی اورانیوم. این کاهش در هر دو زباله های هسته ای و خطر گسترش سلاح های هسته ای را با محدود کردن میزان اورانیوم غنی شده در گردش است. نسل بعدی سریع تولید کننده راکتورهای می توانید با استفاده از زباله های هسته ای به عنوان سوخت و پیچیده خنک کننده مکانیسم های که محدود کردن خطرات ناشی از بحران. در حالی که دیگر پیشرفته هسته ای فن آوری امیدوار کننده بسیاری هنوز هم بسیاری از فن آوری و موانع قانونی برای پاک کردن قبل از آنها آماده برای ضربه زدن به شبکه. که محدودیت توانایی خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا در کوتاه مدت.

اگر چه هسته ای است یک کلمه کثیف در برخی از محافل زیست محیطی سازمان ملل متحد پنل بین دولتی تغییر آب و هوا اذعان کرده است که آن را نقش حیاتی در حفظ گرمایش جهانی در چک. هنوز هم در حال توسعه فن آوری هسته ای است فوق العاده گران است و از آن سالها طول می کشد فقط به حرکت موانع نظارتی درگیر در آوردن یک سیستم آنلاین. به تسریع این روند زمین صندوق می تواند تنوع بزوس’ هسته ای نمونه کارها با پرتاب برخی از پول در نوپای پیشرفته صنعت هسته ای.

پایدار هیدروژن تولید

ابدی وعده هيدروژن با استفاده از فراوان ترین عنصر در جهان به حرارت خانه های ما فروشگاه های ما قدرت و سوخت خودروهای ما. طرفداران استدلال می کنند که آن را به صرفه جویی در جهان با پایان دادن به وابستگی ما به سوخت های فسیلی مانند گاز و نفت است. فقط یک مشکل وجود دارد: ما نمی تواند پایدار تولید هیدروژن در مقیاس نشده است. تا مطمئن شوید که ما می دانیم که چگونه بسیاری از هیدروژن است. اما به طور معمول این فرآیند شامل مصرف گاز طبیعی است. اگر ما در حال رفتن به استفاده از هیدروژن به پایدار decarbonize جهان ما نیاز به سوخت های فسیلی را از معادله.

یکی از بهترین راه برای انجام این کار خواهد بود به تقسیم آب که شامل شکستن H~2~O به عناصر تشکیل دهنده آن—هیدروژن و اکسیژن با استفاده از مقادیر زیادی از برق یا گرما. اما تقسیم آب در مقیاس نیاز به مقدار زیادی از انرژی و از آنجا که دنیا هنوز هم بیشتر اجرا می شود در سوخت های فسیلی آنها اغلب تا پایان ارائه قدرت. به فاستر پایدار هیدروژن اقتصاد 2017 وزارت انرژی گزارش نام برای تقسیم آب تلاش به سوخت های قدرت تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی. این گزارش همچنین شناور ایده استفاده از گرما از پیشرفته راکتورهای هسته ای به افزایش امریکا تولید هیدروژن بدون بیشتر کمک به تغییر آب و هوا.

اما ایجاد یک غول هیدروژن تامین نمی بسیار خوب است مگر در مواردی وجود دارد یک راه از آن استفاده کنید. امروز تولید کنندگان ماشین در حال توسعه هیدروژن سلول های سوخت به طوری که زمانی که اقتصاد هیدروژن در نهایت می رسد آنها آماده خواهید بود به استفاده از آن. در عین حال در حال حاضر هیچ کس می خواهد به خرید یک هیدروژن-طراحی ماشین به دلیل وجود ندارد آماده عرضه سوخت هیدروژن است. این یک نوع مرغ و تخم مرغ مشکل است. زمين صندوق می تواند پایان دادن به بن بست با حمایت به سرعت در مقیاس پایدار هیدروژن و تولید و در نهایت از دست دادن هیدروژن سلول های سوخت صنعت عرضه آن نیاز دارد.

زمان دشمن در یک سرعت در حال گرم شدن جهان و ضروری است به decarbonize انرژی ما به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. اگر بزوس سرمایه گذاری فقط بخش کوچکی از زمین صندوق به این آب و هوا فن آوری های آن را به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به استقرار خود را. اما اگر تکنولوژی مرهم, آن همچنین می تواند یک سم است. با توجه به آمازون آمار خود شرکت پمپ 44 میلیون تن کربن به هوا در هر سال از آن تحویل وسایل نقلیه مراکز داده و دیگر غیر مستقیم منابع به مراتب بیشتر از مایکروسافت و گوگل و یا اپل. اگر بزوس واقعا می خواهد برای مبارزه با تغییر آب و هوا شرکت خود را ممکن است بهترین مکان برای شروع است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de