موازی بین جو بایدن پیروزی در سال 2020 دموکراتیک اولیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در جمهوری 2016 اولیه. هر دو فرار ضعیف است که کمپین های موفق از طریق کاملا متفاوت معنی برای تسلط بر “رایگان” پوشش رسانه ای که همیشه بیشتر است. و پوشش هرحال تمام خود را در انتخابات تلاش های’ دست و پا زدن در مناطق دیگر—جمع آوری کمک های مالی, تبلیغات, داوطلب, پشتیبانی از ارتباطات استراتژیک انتخاب کند. مشترک خود را با موفقیت و با وجود خودنمایی محدودیت نشان می دهد که این انتخابات احتمالا تصمیم گرفت که نامزد بهتر قادر به دستکاری موضوعات که رسانه های جریان اصلی را انتخاب پوشش. درست است که حتی در دوران مدرن از microtargeted تبلیغات و رسانه های اجتماعی فعال دروغ; و آن را به ویژه به عنوان ما شروع به تصور کنید چه مبارزات انتخاباتی را مانند نگاه در میان (یا امیدوارم پس از) Covid-19 بیماری همه گیر.

بایدن پیروزی است که در یک سطح کاملا تعجب آور است. او فوری گذشته معاون رئیس جمهور یادآوری دموکراتیک رای دهندگان از یک زمان است که آنها بسیار می خواهم به بازگشت به. او به رهبری در نظر سنجی های ملی در طول مسابقه. او انجام ضعیف در آیووا و نیوهمشایر, اما آن را تنها در زمان یک پیروزی در کارولینای جنوبی برای او برای تحکیم حمایت از رهبری حزب و ساخت حرکت واقعی. اما آن را بیش از حد ساده توضیح. آن conflates این بایدن نامزدی با بایدن مبارزات انتخاباتی. جو بایدن نامزدی قوی بود. مبارزات انتخاباتی خود نیست.

وجود دارد چند قابل اندازه گیری فعالیت های است که ما به طور کلی مرتبط با مبارزات انتخاباتی. آنها شناسایی حامیان جمع آوری پول را سرفصل قاب بحث دست کشیدن بر روی درب را به تماس های تلفنی و به نوبه خود مردم را به رای دادن. بایدن انجام داد تقریبا هیچ یک از کسانی که همه چیز. مایک بلومبرگ صرف بی سابقه 500 میلیون دلار در تبلیغات و زمینه مبارزات; بایدن انتخاباتی بود در آستانه در حال اجرا از پول است. الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq همه حال به یاد ماندنی لحظات که بحث توقیف توجه عمومی; بایدن را در بحث اجرای برنامه بودند انقباض غیر ارادی ماهیچه القا در بدترین حالت فراموش شدنی در بهترین حالت. برنی ساندرز صرف پنج سال ساختمان عظیم جنبش مردمی و ساخته شده حرکت با اوایل پیروزی; بایدن به سختی تا به حال در زمینه دفاتر در چند شنبه متحده و برنده انتخابات که در آن او تا به حال به زحمت از مبارزات انتخاباتی. بایدن در بالا آمد چرا که او اسیر رسانه های روایت فقط در زمان مناسب. یک رشته از برجسته تاییدیه سوخت یک موج جزر و مدی از مشتاق پوشش رسانه ای. که توجه رسانه ها ثابت کرد قوی تر از ساندرز لژیون به خوبی سازمان یافته مردمی حامیان یا مهر را بی حد و حصر دسته چک.

مغلوب ساختن پیشی جستن مانند بایدن به سختی صرف تبلیغات در طول جمهوریخواه اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن مانند بایدن نمی ساخت بسیاری از کمپین سازمان در اوایل مقدماتی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت برآورد 2 میلیارد دلار رایگان پوشش رسانه ای در طول جمهوریخواه اولیه به طور کامل کوتولگی پوشش دریافت شده توسط رقبای خود. مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد این پوشش خود را از طریق تظاهرات خود توییتهایی و رسانه مانع با تکیه بر غرایز است که او توسعه یافته در دهه 1980 و honed در طول سال خود را به عنوان یک واقعیت تلویزیون ستاره. بایدن هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن استعداد چشمگیر, اما او تبدیل حزب او حمایت به رسانه ها تسلط با این وجود.

در حال حاضر ما در حرکت به کلی انتخابات که یک راه یا دیگری را تعریف میکنند پس از coronavirus بیماری همه گیر. آن را خیلی زود به بگویید که چگونه این بیماری همه گیر خواهد شد پیکربندی مجدد انتخابات. اما ما می توانید در قرعه کشی برخی از دروس از سال 2016 انتخابات عمومی در مورد نقش مهم است که پوشش رسانه ای خواهد شد و در نهایت بازی.

2016 انتخابات ریاست جمهوری است که اغلب گفته به عنوان یک داستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استادانه تلاش در دستکاری دیجیتال از طریق رسانه های اجتماعی. در این روایت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یواشکی-کمپین موثر سازمان که microtargeted راه خود را به پیروزی, انرژی روستایی سفید رای دهندگان و افسرده مشارکت مردم در میان رای دهندگان جوان و مردم از رنگ. این کمپین فعالیت بود قطعا رخ می دهد اما شواهد کمی وجود دارد که آنها به خصوص موثر است. دانشمندان علوم سیاسی بارها و بارها نشان داد که اثرات مستقیم و تبلیغات (مثبت یا منفی اطلاعات یا دروغ آنلاین و یا پخش) کوچک هستند و از مدت زمان محدود. آن را فقط فوق العاده سخت برای متقاعد کردن مردم به بازیگران در یک رای گیری که آنها نمی خواهد در غیر این صورت بازیگران.

وجود دارد بیش از یک راه برای نفوذ در انتخابات هر چند. همانطور که من نوشت: برای سیمی پس از انتخابات 2018 دیجیتال, تبلیغات در میان رایج ترین و حداقل راه های موثر برای “هک” نتیجه در پای صندوقهای رای است. انتخابات عمومی نیز با دستکاری های رسانه ای و ساختاری رای سرکوب که هر دو کمتر مورد توجه اما بزرگتر اثرات.

کمپین 2016 تعریف شده توسط رسانه های دستکاری حداقل به همان اندازه به عنوان آن بود کمبریج Analytica و microtargeted دروغ. انتشار هک DNC ایمیل در کنوانسیون دموکراتیک و اواسط اکتبر آزادی جان پودستا ایمیل در هر حال قابل اثبات اثر بر آنچه در رسانه ها پوشش داده شده و در نتیجه آن افراد بودند در بالای رای دهندگان ذهن. James Comey نامه به کنگره در مدت کوتاهی قبل از روز انتخابات نیز کمک کرده و تعیین کنید که چگونه این مسابقه را پوشش داده بود در هفته های آخر. در این نامه گنجانده شده است به سختی هر گونه اخبار اما واقعیت این تحقیقات تحت عناوین. دارد, داستان, درباره, نامه, تفسیر, در سیاست از انتشار آن و اسب-مسابقه داستان در مورد آنچه در آن خواهد تمام معنی است. یک تجزیه و تحلیل توسط Nate نقره ای پیشنهاد کرد که این نامه “احتمالا هزینه کلینتون در انتخابات است.” دلیلش این نامه گفت: مردم چیزی جدید و یا به طور مستقیم اطلاعات غلط هر کسی. به جای آن قرار داده کلینتون ایمیل رسوایی در عمومی بالا از ذهن به دلیل آن بود که مرکز رسانه های گفتگو.

به دنبال به جلو به سال 2020 انتخابات یکی می توانید ببینید یک طرح کلی از همان پویا آینده به نمایش. با توجه به اخبار و گزارش, روسیه در حال حاضر هک Burisma اوکراین شرکت نفت متصل به هانتر بایدن. نشت را به دنبال خواهد داشت و آنها را بهنگام برای حداکثر حواس پرتی. Covid-19 خواهد تسلط بر سرفصل تا پناهگاه در محل سفارشات end; و حتی اگر زندگی در آمریکا را برمی گرداند به حالت عادی در تابستان ما زندگی می کنند در زیر شبح بالقوه شیوع آینده حداقل برای سال آینده. این بایدن مبارزات انتخاباتی خواهد استدلال می کنند که این بیماری همه گیر شده است و بدتر از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن سوء مدیریت بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن را در ادامه به برگزاری روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی مبارزه با رسانه ها و تنظیم سرفصل با هر بیانیه در مرحله و هر صدای جیر جیر کردن مرحله. این تقلید مسخره امیز از ویسکانسین اولیه انتخابات در اوایل این هفته که در آن رای دهندگان مجبور شدند برای جمع آوری در فرد در یک تعداد انگشت شماری از عملکرد رای گیری در محل پس از جمهوری خواه و سلطه دادگاه رای دادند, حزب, خطوط برای جلوگیری از عمومی مناسب ایمنی و امکانات رفاهی ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

آن می تواند به مراتب بدتر است. کابوس سناریو می تواند از ویژگی های بوروکراسی فدرال weaponized برای کمک به خم شدن نتیجه انتخابات. در نظر بگیرید: در اکتبر سال 2020 به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ممکن است توسعه یافته سیستم هشدار زودهنگام برای نظارت بر پتانسیل های در SARS-CoV-2 انتقال—چیزی شبیه به رنگی ترور سیستم هشدار که وزارت امنیت داخلی توسعه یافته پس از 9/11. Coronavirus پاسخ در حال حاضر یک threadbare, چهل تکه های محلی و ایالتی و ملی فعالیت, اما ممکن است تغییر به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن. فعلی CDC مدیر انتقاد شده است به عنوان چیزی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار است و آن را کاملا ممکن است که او را جایگزین حتی قوی تر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی با سقوط.

همچنین ممکن است در چنین شرایطی که یک هشدار خواهد بود صادر شده و تنها چند روز قبل از انتخابات ماه نوامبر نشان می دهد که CDC نظارت بالقوه شیوع در, می گویند, شهرهای فیلادلفیا, Pittsburgh, دیترویت, میلواکی و مدیسون.

چنین هشدار خواهد نه انصراف از انتخابات آشکار است. این امر لزوما نیروی حوزه های رأی گیری به عنوان ما در ویسکانسین این هفته است. آن را نمی خواهد غیر قانونی تلقی شده توسط دیوان عالی کشور است. هیچ یک رأی خواهد از لحاظ فنی گرفته—اما رای دهندگان دموکرات-سنگین شهرستانها را یک “رای خود را یا سلامت خود را” حساب دیفرانسیل و انتگرال است که خواهد بود وجود ندارد و در جای دیگر در هر چرخش دولت است. این امر می تواند یک شکل از دستکاری های رسانه ای بسیار قوی است که آن را verges در آشکار سرکوب رای دهندگان.

پوشش رسانه ها از هر گونه اعلام خواهد تنها تقویت بهداشت عمومی خطرات. این امر به احتمال زیاد کوتوله پوشش Comey نامه در اکتبر/نوامبر 2016. بهداشت عمومی هشدار برای شهرستانها عمده از سه نوسان متحده به احتمال زیاد برای تصمیم گیری در مورد نتیجه انتخابات نزدیک خواهد بود داستان بالا در هر روزنامه, سرب داستان از هر پخش اخبار بیشتر-به اشتراک گذاشته شده در هر وب سایت های خبری. اسب مسابقه تحلیل سیاسی خواهد بحث چقدر این تاثیر می گذارد دموکراتیک مردم در انتخابات. نظر قطعات را افزایش مشروع سوال در مورد اینکه آیا CDC هشدار بر اساس مشروع بهداشت عمومی داده و یا بخشی از یک دولت تبلیغات تلاش است. خواست برای آخرین لحظه تسهیلات برای محروم رای دهندگان خواهد بود به چالش در دادگاه های حفاری تجدید بالقوه شیوع بالا از ذهن داستان به عنوان رای دهندگان می رسند در پای صندوقهای رای است.

حتی سابقه برای این نوع از لحاظ سیاسی با انگیزه دولت هشدار البته از زمان ساده تر. در سال 2004 کنوانسیون ملی دموکرات ها تحت الشعاع قرار بود توسط میهن امنیتی اعلام کرد یک “کد نارنجی” هشدار ترور. در حالی که هشدار ترور شد و بر اساس هوش واقعی آن را بر اساس به موقع هوش. امنیت بهنگام اعلام به پیشدستی پوشش کنوانسیون دموکراتیک. جان کری دریافت کوچکتر از حد معمول کنوانسیون جستن در انتخابات به عنوان یک نتیجه. این بود از لحاظ فنی “خبر جعلی” یا دروغ; از آن بود که رسانه های دستکاری. و آن کار می کرد. این هشدار نارنجی شد, تیتر اخبار, کنوانسیون دموکراتیک دریافت پوشش کمتر و پس از آن دانشمند کلاس دنبال کرد تا با پرسیدن چرا کری نبود گرفتن کشش با رای دهندگان. جورج دبلیو بوش میهن آژانس امنیت استراتژیک بهنگام این اطلاعات آزاد به منظور بهبود شانس خود را از انتخاب مجدد. که مداخله بسیار کوچکتر از یکی از ما به دلیل ترس امروز—آن را تنها با هدف تغییر لحن و محتوای رسانه ای به جای به طور مستقیم ترسناک مردم به دور از غرفه رای گیری—اما آن را در حال حاضر ممکن است تکرار شود در یک مقیاس بزرگتر.

Covid-19 در حال رفتن به مانع توانایی هر دو نامزد به اجرا سنتی مبارزات. تهمت نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را در تظاهرات و بایدن نمی قادر خواهد بود برای راه اندازی یک سوت توقف تور. دموکرات و جمهوری خواه ملی کنوانسیون ممکن است برگزار نمی شود در فرد است. اما درس بایدن و تهمت اصلی پیروزی است که سنتی مبارزه مهم نیست که چقدر به هر حال. 2020 انتخابات عمومی خواهد شد در یک نبرد برای کنترل توده توجه و جنگ به شکل دسترسی به حوزه های رأی گیری مبارزه در سایه یک تاریخی همه گیر. کنترل منابع دولتی و انتخابی انتشار عمومی اطلاعات ممکن است به اثبات می شود تهمت قدرتمند ترین دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de