اطلاعات نشان می دهد ما در حال اجرا خارج از زمان برای نجات محیط زیست و خودمان

استفاده از داده های بزرگ می تواند به دانشمندان کمک کند’ نمودار نه تنها تخریب محیط زیست است اما می تواند بخشی از راه حل برای رسیدن به توسعه پایدار با توجه به تفسیر کاغذ.

کاغذ ‘فرصت ها برای داده های بزرگ در حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار’ امروز منتشر شده در طبیعت ارتباطاتگفت: افزایش سرعت محاسبات و ذخیره سازی داده ها تا به حال به رشد حجم داده های بزرگ در 40 سال گذشته اما این سیاره هنوز هم رو به کاهش جدی.

منجر نویسنده دکتر ربکا Runting از دانشگاه ملبورن دانشکده جغرافیا می گوید که در حالی که ما در حال حاضر یک توانایی بی سابقه ای ایجاد فروشگاه, دسترسی و تجزیه و تحلیل داده های در مورد محیط زیست این پیشرفت های فن آوری را نمی خواهد کمک به جهان مگر اینکه آنها منجر به عمل است.

“تجزیه و تحلیل داده های بزرگ باید از نزدیک مرتبط به سیاست های زیست محیطی و مدیریت” دکتر Runting گفت. “برای مثال بسیاری از شرکت های بزرگ در حال حاضر دارای روش های فنی و محاسباتی ظرفیت برای توسعه راه حل های پس از آن میباشد که تحولات جدید و منابع به اشتراک گذاشته شده به موقع با دولت و در روح ‘open data’.”

مفسران اشاره کرد که 2.3 میلیون متر2 از جنگل از دست داده بود بیش از سال 2000 تا 2012 و پویا دریایی و ساحلی و اکوسیستم را نشان داد مشابه کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل بیش از 700 ، 000 تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که زمین از دست داده است بیش از 20 ، 000 km2 از جزر و مدی آپارتمان از سال 1984.

“در پرتو این COVID-19 گیر ما در حال حاضر شاهد دولت ساخت سریع (سلامت) بر اساس تصمیم گیری نسبتا پیچیده تجزیه و تحلیل داده ها” دکتر Runting گفت. “ممکن است فرصت برای یادگیری از این و رسیدن به یک به طور مشابه جفت شدگی از تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری در محیط زیست بخش است.”

همکاری نویسنده پروفسور جیمز واتسون از دانشگاه کوئینزلند گفت: با سیستم عامل مانند Google Earth موتور و ظرفیت ماهواره برای پیگیری و ارسال اطلاعات را به سرعت به کامپیوتر داده شد و قادر به شناسایی محیط زیست-خطرات بهداشتی در سطح جهان است.

“چه داده های بزرگ انقلاب به ما کمک کرد تا درک محیط است که اغلب انجام بدتر از آنچه ما فکر آن بود. بیشتر ما نقشه و تجزیه و تحلیل بیشتری پیدا کنیم و وضعیت محیط زیست و البته یخ های قطب جنوب, ورق, تالاب ها یا جنگل ها وخیم است. داده های بزرگ به ما می گوید ما در حال اجرا خارج از زمان” پروفسور واتسون گفت.

“خبر خوب این است که داده های بزرگ انقلاب می تواند کمک به ما در درک بهتر خطر است. برای مثال ما می توانیم با استفاده از داده ها برای درک بهتر آن در آینده تخریب اکوسیستم برگزار خواهد شد و که این تعامل با حیات وحش تجارت, بنابراین به عنوان به نقشه خطر همه گیر.”

Dr Runting گفت: بزرگ داده شده است محوری در کمی نگران کننده مکانی و زمانی روند در سراسر زمین است. برای مثال یک خودکار کشتی ردیابی و نظارت بر سیستم است که مورد استفاده برای پیش بینی ماهیگیری غیر قانونی فعالیت در زمان واقعی است.

“این اجازه داده است دولت ها به سرعت بررسی خاص عروق است که ممکن است انجام ماهیگیری غیر قانونی فعالیت در صلاحیت این دادگاه ها از جمله در آبهای استرالیا,” او گفت:. به طور مشابه, ایالت کوئینزلند Landcover و درختان مطالعه با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای نظارت بر پوشش گیاهی وودی پاکسازی از جمله تشخیص غیر قانونی نقل و انتقال.

پروفسور واتسون ذکر شده مشابه ، “جنگل های جهانی پخش شده است یک بازی را تغییر دهد برای نظارت بر وضعیت جنگلهای جهان در نزدیکی زمان واقعی است. این می تواند کمک به شناسایی فعالیت های غیر قانونی و آگاهانه و فعال در اجرای قانون حفاظت از جنگل ها در سراسر جهان” پروفسور واتسون گفت.

این مقاله همچنین اشاره کرد مثبت تغییرات زیست محیطی با توجه به دخالت انسان مانند سبز دیده می شود در وسعت زیادی در چین که رانده شد در مقیاس بزرگ ملی و سیاست از جمله حفاظت از جنگل ها و پرداخت برای ترمیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>