بزرگ با تکنولوژی نقش پلیس در تظاهرات

این هفته ما در مورد چگونگی ابزارهای توسعه یافته در دره سیلیکون استفاده می شود برای تضعیف حریم خصوصی و ایمنی شهروندان در اعتراض به خشونت پلیس.

در سراسر جهان میلیون ها نفر از مردم جمع آوری کرده اند در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند پس از یک افسر در مینیاپولیس کشته جورج فلوید, گزارشی ، در میان غلیان احساسات غم و اندوه و حمایت از شرکت های فن آوری مانند گوگل و آمازون و ق را با صدور بیانیه در حمایت از معترضین و سیاه زندگی مهم جنبش است. اما این شرکت ها نیز با ارائه سیستم عامل و خدمات است که سرپا نگه داشتن جوامع از نفرت و کمک به اجرای قانون نامتناسب پیگیری و محکوم کردن مردم از رنگ.

این هفته در ابزار آزمایشگاه گفتگو با سیمی ارشد نویسندگان سیدنی Fussell و لیلی هی نیومن در مورد نفاق در فن آوری نظارت پلیس و چگونه با خیال راحت به حق خود را در اعتراض به.

نمایش یادداشت ها

جزئیات سیدنی داستان در مورد شرکت های با تکنولوژی’ روابط با اجرای قانون در اینجا. ادامه لیلی و اندی گرینبرگ راهنمایی برای چگونه برای محافظت از خودتان را از نظارت در حالی که اعتراض در اینجا. جزئیات لورن گود و Lauryn Strampe داستان در مورد چه چیزی را و چه برای جلوگیری از در تظاهرات در اینجا. دنبال تمام سیمی را در اعتراض به پوشش در اینجا.

توصیه های

سیدنی توصیه مستند لا 92 مورد پس از رادنی کینگ کشتن. لیلی توصیه ماموریت تاریکی فارادی کیسه از MOS تجهیزات. لورن توصیه این Google doc ضد نژادپرستی منابع است. مایک توصیه اهدا به کمپین صفر و مردمی قانون پروژه.

سیدنی Fussell را می توان در توییتر @sidneyfussell. لیلی هی نیومن @lilyhnewman. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>