Bikepacking دنده راهنمای: چادر, لباس, قاب بسته مواد غذایی و آب

در اینجا چه چیزی را در نظر بگیرید (و آنچه به خرید) قبل از اینکه با خیال راحت رفتن در یک روز چند دوچرخه سواری سفر به کرانههای.

دوچرخه سواری فروش شات از طریق سقف در مارس با شکوه $1 میلیارد دلار در آمریکا و مارک اولین بار در نه رقم رقمی رسیده است در یک ماه. خبر خوب این است که بیشتر مردم در حال دوچرخه سواری. خبر بد این است که مورد علاقه خود را محلی مسیرهای پیاده روی و مسیرهای به احتمال زیاد این ماجرا با سواران. به همین دلیل وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون خود را با استفاده از دو چرخ به خارج از طفره رفتن.

مشغول به انجمن های آنلاین در مورد bikepacking و شما به سرعت یاد بگیرند وجود دارد متعدد نظرات خود را در مورد چگونه به آن را انجام دهد حق است. برخی از دوچرخه سواران ترجیح می دهند کارت اعتباری ناهار خوری و bivvying در نزدیکترین خندق برای خواب. دیگران اضافه اونس برای لوکس از یک وعده غذایی گرم در صبح و یک نایلون سقف بیش از سر خود را در شب. بدون توجه به این سبک وجود دارد برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید به خصوص در تابستان امسال قبل از اینکه با خیال راحت دوچرخه سواری به کرانههای.

“شروع با یک شبه” توصیه می کند Lael فروردین, فوق العاده دوچرخه سواری استقامت افسانه که دویدیم همه جا از قرقیزستان به کانزاس است و در حال حاضر دوچرخه سواری هر جاده در ایالت آلاسکا است. “اگر شما می دانید که زمین قبل از اینکه شما بروید که طول می کشد یک عنصر از پازل حل است.”

برای کامل دنده لیست ما شنود گذاشته جرمی Kershaw یک پرستار ثبت شده و بنیانگذار هک شمالی تولید شده است که سازماندهی رویدادهای مانند هک حماسه سه روز bikepacking نژاد در شمال مینه سوتا برای بیش از یک دهه است. یک جانباز سخت حوادث مانند نوک پیکان 135 و تور تقسیم Kershaw است pedaled هزاران مایل را با سنگ تیز کردن سیستم های خود را. “Bikepacking است diy’ رویا می گوید:” Kershaw. “جوانب مثبت و منفی از هر قطعه ای از تجهیزات می تواند چشمگیر اما این که بخشی از سرگرم کننده است.”

همانطور که برای انتخاب یک سوار “آن را نمی سکسی جنبه ای از دوچرخه سواری, اما راحتی شماره یک در نظر بگیرید هنگامی که bikepacking می گوید:” Kershaw. “مطمئن شوید که دوچرخه خود را احساس می کند خوب است برای چند دقیقه لود می شود. آزمون اجرا می شود واقعا مهم است.”

Lael فروردین سواری جدید تخصصی انشعاب از طریق آلاسکا اما او توصیه می کند که اگر شما نمی توانید پیدا کردن و یا پرداخت هزینه های فانتزی دوچرخه های جدید پیدا محکم استفاده 1990s دوران دوچرخه کوهستان با 26-چرخ اینچ و دو اینچ لاستیک مانند استفاده Rockhopper یا Stumpjumper. “کسانی که دوچرخه های شگفت انگیز,” او می گوید. اگر شما با داشتن هر گونه شانس حفر یک دایناسور آنلاین فروشگاه دوچرخه طرفدار گنجه به فروش می رساند و به آرامی با استفاده از مدل های جدیدتر در تخفیف شیب دار. این فروشگاه دارای حدود 900 دوچرخه در انبار در هر زمان و تضمین می کند همه در حال certified pre-owned; باید از طریق یک 141-نقطه بازرسی و نگهداری; و با 30 روز هیچ سوالات پرسیده شده سیاست بازگشت.

در اینجا چیزی است که Kershaw توصیه شما بسته برای اولین بار در—هر—طولانی-فاصله ماجراجویی.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

یک کامپیوتر دوچرخه
Garmin computer
عکس: Garmin

“GPS بسیار مهم است, بدیهی است, اما مطمئن شوید که شما را در درک سیستم خود را قبل از رفتن می گوید:” Kershaw.

ما مانند Garmin Edge 1030 Plus ($600 در گارمین $600 در REI, 600 دلار در Backcountry). به اندازه یک عرشه از کارت های گارمین به روز شده در لبه عرضه در ماه ژوئن و با بسته بندی عالی مسافت های طولانی از ویژگی های. Garmin صفحه نمایش لمسی ناوبری اجازه می دهد تا شما را به ضامن میان نقشه ها و داده ها حتی با دستکش و در آن 24 ساعت عمر باتری را می توان دو برابر خرید اضافی Garmin قدرت شارژ بسته (130 دلار در گارمین 130 دلار در Backcountry). برای ایمنی افزوده با استفاده از آن حادثه سنسور تشخیص برای تشخیص تصادف و سپس ارسال هشدار به قبل از برنامه ریزی لیست مخاطبین. این شهر همچنین دارای یک ویژگی به نام LiveTrack اضافه می کند که زمان واقعی محل مشاهده طوری همکار سواران می توانید آهنگ شما اگر شما تقسیم کردن را انتخاب کنید و دوستان شما می توانید مسیر خود را.

خوب پناهگاه

“فوق سبک چادر در مقابل bivvy در مقابل امام جواد بحث بی پایان است می گوید:” Kershaw. “با bivvy یا امام جواد, شما لازم نیست که برای مقابله با قطب اما فوق سبک چادر ارائه یک محل خشک و به خواندن در شب.”

ما مانند مس خار bikepacking چادر از اگنس (400 دلار در اگنس, 400 دلار در آمازون). با کوتاه تر چادر قطب است که سقوط به 12 اینچ و یک رد پا که فراتر از درب اجازه می دهد تا فضا را خاموش دوچرخه کفش و اختصاصی سازی جیب برای عرق, کلاه ایمنی, این جادار 2 پوند 12-اونس سه فصل یک فرد چادر ارزش است وزن اضافی. علاوه بر آن مربا به یک ناهموار و همه کاره مسائل گونی ویژه طراحی شده برای تسمه بر روی دوچرخه خود را.

کیسه خواب/پد

“به عنوان نور به عنوان شما می خواهید به می گوید:” Kershaw. “وجود چنین طیف گسترده ای از دما وجود دارد.” مهم او می گوید که برای پیدا کردن یک کیسه خواب و یا پد است که بسته به پایین و شما را گرم نگه می دارد.

ما مثل این کیسه طراحی از نمو تجهیزات. ارائه شده در هر دو مردان کایو ($340 و در Backcountry, $340 در Moosejaw) و زنان آیا نسخه ($340 در Backcountry, $340 در Moosejaw) کیسه مخمل خواب دار فوق سبک با گزینه 800-fillpower پایین که تحت درمان با Nikwax ضد آب. آن منحنی هود زیپ “thermogills” و ضد آب footbed اجازه می دهد برای حداکثر راحتی و تنظیم درجه حرارت. کیسه می آید در 15 و 30 درجه و نسخه های و به طور منظم و طولانی به اندازه. جفت آن را با 180 گرم عایق Zenbivy نور پد تشک ($159 در Zenbivy).

آب
pGrayl's bottle can purify water from streams springs and hotel room sinks.p

Grayl بطری تصفیه می تواند آب را از جریان, چشمه, هتل و اتاق غرق می شود.

عکس: Grayl

امن هر آب بطری یا مثانه خود را به قاب دوچرخه به جای لغزش در هیدراتاسیون بسته است. “این خیلی بهتر است برای حمل وزن به همان اندازه که ممکن است بر روی دوچرخه خود را به عنوان مخالف در پشت خود می گوید:” Kershaw.

او نیز ارائه می دهد این کارشناس مشاوره: اگر مسیر خود را از راه دور است, بسته, یک سیستم تصفیه. ما توصیه می Grayl GeoPress تصفیه آب ($70 در REI 70 دلار در Backcountry, $70 در Moosejaw). به نظر می رسد مانند یک عایق بطری آب, اما, این, نرم و صاف, سیستم رندر می تواند تا پنج لیتر آب شرب در دقیقه صرف. پر کردن پوسته بیرونی با آب و سپس فشار پایین با پوسته درونی. آب کثیف است و سپس مجبور طریق تصفیه کارتریج در پایین بطری. در نتیجه تبادل یونی به طور دائم متصل ویروس تک یاخته ها و باکتری ها در حالی که کربن فعال فیلتر جذب مواد شیمیایی و فلزات سنگین طعم و بو.

اردوگاه آشپزخانه
Image may contain Weapon and Weaponry

را به یک نور فوق العاده اجاق گاز اردوگاه برای صبح خود را بلغور جو دوسر و قهوه.

عکس: MSR

“آوردن یک اجاق گاز کوچک و کوچک کوک کیت برای پخت و پز صبحانه و سپس کارت اعتباری اردوگاه برای بقیه روز” توصیه Kershaw.

برای ساخت که اولین وعده غذایی روز ما مانند MSR جیب موشک دوم (45 دلار در REI 45 دلار در آمازون). پیچ این ورزشکار پروزن سوز به یک isobutane-پروپان سوخت اجاق و آن آب جوش در کمتر از سه دقیقه و نیم.

مواد غذایی
Image may contain Advertisement Poster Flyer Paper and Brochure

وعده های غذایی از پاتاگونیا مقررات موجود در کیت یا جداجدا سفارش داده شده.

عکس: Patagonia مقررات

“بسیاری از سرگرم کننده از bikepacking در حال آمدن است به شهر برای غذا توقف می گوید:” Kershaw. اما او می افزاید: “Covid باعث می شود همه چیز عجیب و غریب است. ما نمی توانیم فرض کنیم ما می توانیم پیدا کردن مکان برای خوردن, بنابراین مطمئن شوید که سواران در پیشبرد دانم که در آن قابل اعتماد مواد غذایی متوقف می شود.”

ما می توانیم توصیه پاتاگونیا مقررات 2-روز کمپ غذا کیت برای دو نفر ($89 در پاتاگونیا $89 در اری). این تغذیه-بسته بندی مسئولانه منابع, آسان, سریع و خوشمزه برای وعده های غذایی دو بزرگسالان می تواند prepped در عرض ده دقیقه. همه شما نیاز دارید این است که خود را در اردوگاه اجاق گاز و مقداری آب. جعبه نیز همراه با بسته های خوش طعم دانه ها و انبار مواد آلی انرژی میله های زندان. برای یک جایگزین برای شیرین-شیرین نوشابه های انرژی زا, سعی کنید OM قارچ ابر نوشیدنی های انرژی ساخته شده از سرچماقی ها و قارچ ها است که ادعا بهینه سازی جذب اکسیژن در ارتفاعات بالا. (25 دلار برای 100 گرم 20 دلار در رشد بازار است.)

قاب بسته

“قاب کیسه های بزرگ هستند, فقط مطمئن شوید که شما بار و ببینید که چگونه دوچرخه خود را احساس می کند قبل از اینکه شما می گوید:” Kershaw. “اگر یک بند مالش که دلخوری خواهد بود مرکب هنگامی که شروع به باران.”

ما مانند Cedaero کوه Werks بوم مومی مجموعه است. کوچک ایالت مینه سوتا شرکت تاسیس شده توسط veteran pack ساز دن Cruikshank, متخصص در قاب سفارشی کیسه های. اما آن را نیز آماده انواع bombproof مومی بوم کیسه مانند بالای مخزن سرو Waxwing ($65 در Cedearo) است که مناسب ترین فریم.

لباس
pTonik Cycling's Beth jersey has no elastic on the lower hem which improves breathability.p

Tonik دوچرخه سواری بث نیوجرسی هیچ الاستیک در پایین سجاف که تنفس را بهبود می بخشد.

عکس: Brandon Sawaya/Tonik دوچرخه سواری

“چند وجود دارد آهن-hided سواران که فقط با ژان شلوارک و لباس زیر” می گوید: Kershaw. “این سبک تنها برای چاشنی دوچرخه سوار که خود را زین کون رابط تماس گرفته شده و مایل به آن را اثبات کند.” Kershaw ترجیح غیر ماهیگیری کوتاه به راحتی رسیدگی طبیعت تماس در حالی که سوار و او توصیه می کند بسته بندی فوق العاده نور جفت در حال اجرا کوتاه به خواب و یا استفاده از در حالی که انجام لباس های شسته شده و ارسال کارت پستال در حالی که sipping یک پست-سوار دم.

برای حداکثر راحتی من به ویژه مانند یک زن و شوهر از قطعات: Tonik دوچرخه سواری بث دوچرخه سواری کشباف آستین کوتاه (95 دلار در Tonik) و Rapha & در فضای باز صدای بالا Waisted خالی کوتاه ($110 در Rapha, $110 در هوای آزاد, Voices). کیفیت شرکت در حال حرکت به سمت طراحی کیت در راستای یک آرایه وسیعی از بدن اندازه. Tonik در زمان الاستیک پایین آن جادار بث نیوجرسی به آن اجازه تنفس به اضافه سه کافی کیسه و جیب zippered در عقب. Rapha همکاری با هوای صداها برای ایجاد یک خط زنان از دوچرخه سواری دنده است که حداکثر سبک و با کارایی بالا.

برای محافظت سر خود را در یک سقوط, من می توانم توصیه Lem را Motiv هوا کلاه ایمنی دوچرخه ($225 در Lem کلاه). این فوق سبک 220 گرم, کلاه کامل کربن پوسته بیرونی است که محافظت از سر و وزن شما نخواهد داشت پس از مایل و مایل.

Giro را Manta توری, کفش دوچرخه سواری ($140 در Backcountry.com, $140 در آمازون $140 در خورشید و اسکی) برای زنان آمار کامل توجه داشته باشید بین عملکرد و راحتی: این میکرو تنفس فوقانی نگه می دارد تعفن در حالی که به طور همزمان به پا ساختار و پشتیبانی برای جلوگیری از نقاط داغ و گرفتگی. کم با تکنولوژی بوت سیستم نگه می دارد و پا بطور دنج قرار گرفتن و کاهش شکستگی غیر قابل تعویض قطعات در دنباله و ناهموار آن زیره باعث می شود پیاده روی-یک-دوچرخه قابل تحمل حتی در سخت ترین روز.

تعمیر کیت
Image may contain Blade Weapon Scissors and Weaponry

برای جمع و جور multitool ما مانند Leatherman, پاشیدن منی, PS 4.

عکس: Leatherman

Kershaw ثابت-این کیت شامل یک مینی Leatherman (40 دلار در آمازون $40 در Huckberry, $40 در اری) با انبردست برای رفع کابل یک لینک سریع/فوق العاده لینک های زنجیره ای, یک پچ کیت برای رفع آپارتمان اضافی لوله (یا دو بسته به نوع مسیر) یک تایر بوت برای تعمیر کناره برش در تایر یک پمپ کوچک. مجموعه ای فوق العاده لنت ترمز یک تایر اهرم و باتری اضافی برای واحد GPS.

First Aid & Extras

برای درمان خراش کوچک و درد Kershaw بسته یک پماد آنتی بیوتیک چند باند بزرگ-ایدز و یا 2 اینچ باند نوار پارچه و ایبوپروفن. او نیز هرگز خانه را ترک می کند و بدون اشکال خالص چراغ پیشانی ضد آفتاب و بسیاری از Voile تسمه ($4 در Voile تسمه). این درخشان نارنجی, سوراخ پلی اورتان نوار با کلیپ در اصل طراحی شده برای مسافت های اسکی اما کار کاملا برای برگزاری یک چادر محکم به فرمان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm