یک لودویگ تحقیقات سرطان مطالعه کشف شده از یک رمان که کلنی های باکتریایی در روده کوچک پشتیبانی از نسل نظارتی سلول های T — سلول های ایمنی است که سرکوب واکنش های خود ایمنی و التهاب است. این مطالعه به رهبری لودویگ MSK مدیر الکساندر Rudensky و منتشر شده در طبیعتنشان می دهد که یک متابولیت های میکروبی — آلی اسید isoDCA — افزایش نسل های محلی از سرکوب کننده سیستم ایمنی سلول های ایمنی در روده بزرگ است. چنین به صورت محلی تولید شده و یا “محیطی” سلولهای T تنظيمی (Tregs) کمک به تعدیل مزمن التهاب روده عمده راننده سرطانهای کولورکتال.

هر چند مطالعه می کند نه به طور مستقیم آدرس پیشگیری از سرطان یافته های خود را جذاب مفاهیم زمینه — به همین دلیل است که مطالعه بودجه در بخش های سرطان روده بزرگ پیشگیری و تشخیص زود هنگام ابتکار در سال 2015 توسط لودویگ و کنراد N. هیلتون پایه و اساس است.

“مردم شده اند به فکر استفاده از وجود میکروب به درمان اختلالات التهابی روده بزرگ می گوید:” Rudensky. “یک روش این است که به منظور توسعه یک کلاس جدید از مواد مخدر ساخته شده از تعریف کنسرسیوم از میکروب ها است که می تواند التهاب و ترویج کولون بهداشت و درمان کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در افراد است. باکتری کنسرسیوم که تولید isoDCA و دیگر متابولیت های که ترویج ضد التهابی فعالیت در روده ساکن سلول های ایمنی می تواند یکی از اجزای مداخلات است.”

میکروب های روده که انتقادی به هضم و سوخت و ساز بدن و همچنین پشتیبانی از بسیاری از فرآیندهای مهم دیگر اعم از مقررات ایمنی بدن به مغز توسعه است. اقتدار در Tregs, Rudensky طولانی کاوش cross-talk بین وجود باکتری ها و Tregs که در درجه اول در تیموس اما همچنین می تواند ناشی از پیش ساز سلول های T در بافت های دیگر به خصوص روده ها. این محیطی Tregs او نشان داده است سپر مفید روده میکروب ها از سیستم ایمنی بدن حمله و سرکوب مزمن التهاب روده.

“وجود دارد که ارتباطات دو طرفه بین میزبان و وجود جامعه میکروبی که در آن میزبان باید آگاهانه از ترکیب است که جامعه و پاسخ به آن اطلاعات می گوید:” Rudensky. “این نشان میدهد که به احتمال زیاد یک وسیله ارتباطی بین جامعه میکروبی و میزبان سیستم ایمنی بدن می تواند از طریق محصولات متابولیک از وجود باکتری ها پس از سوخت و ساز حمایت است که در میان خدمات اصلی وجود میکروب ارائه به میزبان خود را.”

حدود 5 درصد از صفرا به پمپ روده به کمک به هضم چربی انباشته در بدن و برخی از آن توسط متابولیزه وجود باکتری. Rudensky و همکارانش کنجکاو در مورد اینکه آیا محصولات جانبی است که سوخت و ساز بدن نفوذ محلی ایمنی محیط زیست است. برای پیدا کردن آنها به نمایش طیف از اسیدهای صفراوی تولید شده توسط باکتری سوخت و ساز بدن برای چنین اثر در بخش co-فرهنگ پیش ساز سلول های T که از آن Tregs بوجود می آیند و سلولهای دندریتیک که کمک مستقیم به نسل Tregs.

صفحه نمایش نشان داد که دو محصول از باکتری صفرا سوخت و ساز — ?-وصول و isoDCA — به طور قابل توجهی افزایش تبدیل پیشرو سلول های T به محیطی Tregs. با تمرکز بر isoDCA است که فراوان در انسان روده Rudensky و همکارانش دریافتند که اسید صفراوی اعمال اثرات آن نه در پیش ساز سلول های T اما در سلولهای دندريتيک.

IsoDCA آنها یافت مخالف سیگنال های صادر شده توسط یک اسید صفراوی سنسور در سلولهای دندریتیک به farnesoid X گیرنده (FXR). این hushes به سلولهای دندريتيک’ بیان ژن که القاء محافظ پاسخ های ایمنی سوق دادن آنها به یک ضد التهابی دولت که در آن درایو نسل محیطی Tregs.

Rudensky و همکارانش بعدی انجام شده ظریف زیست شناسی مصنوعی آزمایش در مدل موش به تایید بیولوژیکی صحت یافته های خود را. نتایج منعکس کسانی که به دست آمده در کشت سلولی. موش استعمار با باکتری های مهندسی را isoDCA تا به حال بسیاری از محیطی Tregs را در روده ها از کسانی که استعمار با همان باکتری های فاقد این قابلیت است. همان نتایج به دست آمده با استفاده از دو دیگر به طور مشابه, مهندسی, گونه های باکتری های روده.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط لودویگ موسسه تحقیقات سرطان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de