شراب خواری خورها مراقب باشید Drunkorexia تماس

Mojito appletini یا شیشه ای ساده از صدای فش فش — آنها ممکن است لبه یک روز پر مشغله اما اگر شما به خودتان پیدا کنید bingeing در بیش از چند, شما می توانید با قرار دادن خود را در سلامت جسمی و روانی در معرض خطر طبق تحقیقات جدید در دانشگاه استرالیای جنوبی.

بررسی نوشیدن الگوهای 479 زن استرالیا دانشجویان دانشگاه سن 18-24 سال جهان-اولین مطالعه تجربی بررسی این باور اساسی از الگوهای می تواند کمک به Drunkorexia — مخرب و خطرناک رفتار بی نظم که در آن الگوهای غذا خوردن استفاده می شود برای جبران اثرات منفی مصرف بیش از حد الکل مانند به دست آوردن وزن.

Concerningly محققان دریافتند که متناوب 82.7 درصد از دانشجويان مورد مطالعه مشغول کرده بود در Drunkorexic رفتارهای بیش از سه ماه گذشته است. و بیش از 28 درصد به طور منظم و به عمد پرش وعده های غذایی مصرف کم کالری یا بدون قند مشروبات الکلی پالايش و یا ورزش کردن بعد از نوشیدن برای کمک به کاهش مصرف کالری از الکل حداقل 25 درصد از زمان.

روانشناس بالینی و منجر UniSA محقق Alycia پاول-جونز می گوید: شيوع Drunkorexic میان رفتارهای استرالیا در دانشجويان دختر و پسر است در مورد.

“با توجه به سن و مرحله توسعه بزرگسالان جوان هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در خطر رفتارهای است که می تواند شامل نوشیدن بیش از حد الکل” پاول-جونز می گوید.

“بیش از حد مصرف الکل همراه با محدود و خوردن نظم الگوهای بسیار خطرناک است و می تواند به طور چشمگیری افزایش خطر ابتلا جدی عواقب جسمی و روانی از جمله هیپوگلیسمی کبد و سیروز, تغذیه, اختلالات مغز و قلب آسیب حافظه ، خاموشی و افسردگی و اختلالات شناختی.

“قطعا بسیاری از ما مست الکل بیش از حد در برخی از نقطه در زمان و ما می دانیم که فقط با چگونه ما احساس می کنیم بعد که این برای ما خوب است اما زمانی که نزدیک به یک سوم از زنان جوان uni دانش آموزان عمدا کاهش در مواد غذایی صرفا به جبران الکل کالری; آن را جدی سلامت نگرانی است.”

استفاده مضر از الکل است یک مسئله جهانی است با مصرف بیش از حد باعث میلیون ها نفر از مرگ و میر از جمله هزاران جوان زندگی می کند.

در استرالیا از هر شش نفر مصرف الکل در سطوح خطرناک و قرار دادن آنها را در طول عمر خطر الکل مربوط به بیماری یا آسیب است. ترکیبی از بیش از حد الکل مصرف با محدود خوردن رفتارها برای جبران کالری می تواند در نتیجه بسیار سمی کوکتل برای این جمعیت است.

این مطالعه در دو مرحله است. اولین اندازه گیری فراوانی از خود گزارش جبرانی و نيز نوع محدود کننده فعالیت های در رابطه با مصرف الکل خود را.

مرحله دوم شناسایی شرکت کنندگان اولیه طرح واره (EMS) — و یا الگوهای فکری — پیدا کردن که که زیر مجموعه ای از طرحواره ترین پیش بینی از Drunkorexia شد ‘کافی self-control’, ‘عاطفی محرومیت و انزوای اجتماعی’.

پاول-جونز می گوید: شناسایی طرحوارههای ناسازگار اوليه مربوط به Drunkorexia کلیدی برای درک مضر بیماری است.

اینها عمیقا برگزار می شود و فراگیر تم مورد خود و ارتباط با دیگران است که می تواند توسعه در دوران کودکی و پس از آن می تواند تاثیر گذاری در تمام زمینه های زندگی اغلب ناکارآمد در راه است. طرح واره های ناسازگار اولیه نیز می تواند تحت تاثیر هنجارهای فرهنگی و اجتماعی.

Drunkorexic رفتار به نظر می رسد انگیزه دو کلید هنجارهای اجتماعی برای بزرگسالان جوان-مصرف الکل و لاغری.

“این مطالعه ارائه شده اولیه بینش بهتر درک چرا جوان, بزرگسالان زن این تصمیم به شرکت در Drunkorexic رفتار” پاول-جونز می گوید.

“نه تنها ممکن است استراتژی های مقابله ای برای مدیریت اضطراب اجتماعی از طریق تبدیل شدن به پذیرفته و اتصالات با گروه همسالان و یا فرهنگی انتظارات, اما آن را نیز نشان می دهد که تکیه بر راهبردهای مقابله ای اجتنابی.

“این مهم است که پزشکان و آموزگاران و پدر و مادر و دوستان آگاه هستند از عوامل ایجاد انگیزه و زنان جوان به تعامل در این مضر و خطرناک رفتار از جمله هنجارهای فرهنگی اعتقادات است که رانندگی خود به ارزش یک احساس تعلق و ارتباط بین فردی.

“در حال متصل, محققان و پزشکان می تواند به توسعه مناسب مداخلات بالينی و حمایت از آسیب پذیر افراد جوان در جوانی بهداشت روان بخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im