Bioengineers 3D-نسخه قابل چاپ ایمپلنت به دانه چند لایه از بافت

که تا کنون گفت: bioengineers نمی توانید دریافت شیار خود را ؟ این دانشگاه رایس تیم به رهبری Antonios Mikos می گوید در غیر این صورت با توسعه آن از یک برروی روش برای دانه پیچیده 3D-چاپ بافت-مهندسی داربست با سلول های زنده برای کمک به التیام جراحات.

محققان به معنای واقعی کلمه کنده کاری شیار به پلاستیک موضوعات مورد استفاده برای ساخت داربست. شیار هستند و سپس کشت سلول و یا دیگر عوامل فعال زیستی است که تشویق به رشد بافت جدید.

استراتژی سلول محافظت از گرما و تنش برشی که به احتمال زیاد آنها را بکشند در دیگر داربست ساخت فرآیندهای. آن را نیز فراهم می کند یک راه برای لایه سلول است که در نهایت تبدیل به انواع مختلف بافت مانند استخوان و غضروف در یک مکانیکی پلت فرم پایدار.

زیبایی این چاپگر 3D کاهش شیار به یک ترموپلاستیک درج سلول ها در دمای مناسب و ایجاد سه بعدی ایمپلنت بر اساس تصاویر پزشکی در یک پروسه.

تحقیق با موضوع کاغذ در Bioprinting.

بر خلاف سلول-حمایت از هيدروژل داربست در حال توسعه در برنج و جاهای دیگر این فرایند ایجاد سخت ایمپلنت است که می تواند جراحی وارد شده به درمان استخوان و غضروف و یا عضله Mikos گفت. مانند هیدروژل های سازگار ایمپلنت تنزل خواهد گذشت زمان و ترک تنها طبیعی بافت.

به “نوآوری بزرگ در اینجا این است که ما توانایی فضایی بار یک داربست که 3D چاپ شده با سلول های مختلف جمعیت و با های مختلف مولکول های زیست فعال,” Mikos گفت.

تا به حال, 3D چاپ داربست به طور کلی کشت با توزیع سلول های, او گفت:. “اگر ما می خواستیم مختلف همراه جمعیت در نقاط مختلف در داربست ما نمی تواند انجام دهد. در حال حاضر ما می توانیم.”

“الیاف سیلندر که ما حکاکی با سوزن به آن شیار به عنوان آن را در چاپ” گفت: برنج تحقیقات دانشمند مریم Elizondo, co-سرب نویسنده این مقاله با التحصیل لوئیس دیاز-Gomez. هنگامی که شیار تنظیم و سرد فقط به اندازه کافی چاپگر سپس سپرده یک سلول تزریق جوهر. “ما این کار را برای هر فیبر برای هر لایه از داربست.”

Elizondo در مقایسه با شیاردار موضوعات که حدود 800 میکرون گسترده به پوسته تاکو که نگه داشتن محتویات داخل بدون ریختن; در اینجا علاوه بر این از شیار و اشعه ماوراء بنفش-فعال crosslinkers نگه داشتن سلول جوهر داخل. او گفت: در آن طول می کشد حدود نیم ساعت به طور کامل چاپ یک تصویر بند انگشتی به اندازه ایمپلنت.

Mikos گفت: داربست محدود نمی به سلول. “ما همچنین می توانید انواع عوامل رشد در سطوح مختلف” او گفت:. “دمای بسیار بالا خواهد غیرفعال کردن آنها, اما در اینجا ما می تواند سپرده فاکتور رشد لود ریز داخل شیار به عنوان آنها سرد است. که حفظ زيست سازگاری مولکول.

“این یک موفقیت بزرگ برای مرکز مهندسی پیچیده بافت,” او گفت: از multiuniversity مشترک او کمک کرد ایجاد کنید. “این هدف هنگامی که ما ساخته شده این مرکز: به منظور توسعه مواد پیشرفته با خواص منحصر به فرد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مهندسی بافت برنامه های کاربردی که در آدرس برآورده نشده بالینی نیاز دارد. و این یک مثال کامل است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه رایس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر