زیست شناسان اختراع یک راه جدید برای مبارزه با ویروس ها با لاما خون و مولکولی فوق العاده چسب

محققان نشان داده اند که آنتی بادی می تواند به جلوگیری از ویروس تب دره ریفت (در بالا) از ورود به سلول است.

لاگونا طراحی/علم منبع

برای بیش از 20 سال محققان سعی کرده اند با موفقیت محدود به مهندس آنتی بادی جدید برای درمان عفونت های باکتریایی و ویروسی. در حال حاضر یک تیم از دانشمندان است تا با یک رویکرد جدید: چفت و بست هم کوچک بادی از لاما خون با یک نوع باکتری چسب فوق العاده. به هم پیوسته آنتی بادی محافظت موش ها از دو ویروس خطرناک و آنها می تواند به زانو در آوردن دیگر عوامل بیماری زا.

کار جدید بوده و قادر به “دور زدن بسیاری از موانع” است که مانع تلاش های قبلی می گوید: پروتئین مهندس جنیفر مینارد از دانشگاه تگزاس در آستین. “من فکر می کنم این خواهد بود که بسیار کلی تکنولوژی است که خواهد بود مفید برای بیماری های عفونی و سرطان.”

آنتی بادی ها در درمان طیف وسیعی از بیماری ها از جمله سرطان و بیماری های خود ایمنی. یک تعداد انگشت شماری از مهندسی آنتی بادی های تایید شده اند به عنوان درمانی برای عفونت اما عملکرد تولید آنتی بادی سخت است به چند دلیل. تغییر ژنتیکی سلول را به آنتی بادی را می توان روی حیله و تزویر و مهندسی مولکول ممکن است بریزید و به شکل مناسب به انجام وظیفه خود را. یک جایگزین بالقوه است مینیاتوری آنتی بادی پمپ توسط سلول های ایمنی از llamas از شتر و کوسه ها که در حدود نصف اندازه استاندارد آنتی بادی است. این جانوران کوچک پروتئین ها سریع تر و ارزان تر را نسبت به همتایان بزرگتر خود و آنها نمی misfold.

زیست شناس مولکولی پل Wichgers Schreur Wageningen Bioveterinary تحقیقات و همکارانش می خواستند بدانند که آیا مینیاتور آنتی بادی می تواند به حفاظت از bunyaviruses یک گروه از ویروس ها سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است می تواند آینده همه گیر. محققان آزمایش آنتی بادی در برابر دو گونه ویروس ها. Rift Valley fever virus به طور عمده از حمله دام در آفریقا و خاورمیانه بلکه گاهی اوقات sickens مردم است. اشمالنبرگ ویروس کشف شده در آلمان در سال 2011, نمی تواند باعث بیماری در انسان اما در گوسفند و بز آن باعث سقط جنین و وحشتناک نقص هنگام تولد.

پس از تزریق llamas با هر دو ویروس دانشمندان جدا شده سلول های ایمنی است که برای تولید آنتی بادی از حیوانات خون. آنها نشان داد که llamas از شروع تولید بیش از 70 گونه از آنتی بادی است که به رسمیت شناخته شده و ضامندار بر روی پروتئین از دو ویروس ها.

برای تعیین چگونه قوی این مینیاتور آنتی بادی بودند محققان سپس اندازه گیری که آیا این مولکول می تواند به متوقف کردن ویروس ها از حمله به میمون کلیه سلول ها در یک ظرف. فرد انواع آنتی بادی تأثیر اندکی پس محققان سعی کردم آنها را مخلوط. که زمانی که آنها تبدیل به باکتری چسب فوق العاده که متشکل از دو نوع پروتئین قطعاتی از استرپتوکوکوس پيوژنز باکتری است. زمانی که قطعاتی از انواع مختلف ملاقات آنها قفل با هم. اگر قطعات متصل به مولکول های دیگر کسانی که مولکول هستند و سپس مرتبط نیز هست. با استفاده از این چسب فوق العاده, محققان می تواند افسار با هم دو یا سه لاما آنتی بادی اجازه می دهد آنها را به باند در ویروس. Wichgers Schreur و همکارانش دریافتند که آنتی بادی های مرتبط بودند خیلی بهتر از فرد آنتی بادی در جلوگیری از هر دو ویروس از ورود به سلول است.

این دانشمندان پس از آزمایش فوق العاده چسب آنتی بادی در موش هایی که تا به حال دریافت دوز کشنده از هر دو ویروس است. تمام نشده موش آلوده به ویروس تب دره ریفت درگذشت ظرف 3 روز اما بیش از 20 درصد از جوندگان است که دریافت کرده سه نفر از ارتباط آنتی بادی هنوز زنده بودند و بعد از 10 روز. این رویکرد نیز مشغول به کار در برابر اشمالنبرگ ویروس: یک آنتی بادی ترکیبی در امان همه موش ها در حالی که کنترل حیوانات جان در عرض 5 روز دانشمندان گزارش در مجله eLife.

این مطالعه نشان می دهد که آنتی بادی کوچک رویکرد “امکان پذیر است و می دهد فرصت های جدید برای بهینه سازی آن” Wichgers Schreur می گوید. محققان هنوز هم نیاز به پاسخ به چند سوال قبل از آنها می تواند فکر می کنم در مورد تست این استراتژی در مردم او می گوید: از جمله این که آیا آنها می تواند به تولید مقادیر کافی از آنتی بادی های مرتبط. او اضافه می کند که این رویکرد می تواند در برابر انواع دیگر ویروس اما آن را احتمالا نمی خواهد در زمان آماده به مبارزه با کروناویروس باعث زمان بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de