آیا تا به حال متوجه چگونه یک نیش گرم پای گیلاس پر دهان خود را با شیرینی اما همان تکه از سمت راست یخچال است تقریبا به عنوان وسوسه انگیز? دانشمندان می دانند این پدیده درست باشد اما مکانیسم پشت آن بوده است ضعیف است.

در حال حاضر با استفاده از مگس های میوه به عنوان افراد خود را, UC Santa Barbara, استاد برجسته کریگ Montell کشف یک فرایند مسئول این اتفاق. Montell تیم که شامل Qiaoran Li, نیکولا DeBeaubien و Takaaki Sokabe نشان داد که درجه حرارت سرد سرکوب درخواست تجدید نظر از شیرینی. اما این شرایط تاثیر نمی گذارد قند سلول های عصبی خود را. بلکه آنها در عمل از طریق دیگر سلول های حسی از طریق یک پروتئین اصل کشف شده به حس نور در چشم است. با وجود این درک از خنکی در مواد غذایی شیرین است نه تغییر توسط نور. نتایج به نظر می رسد در مجله زیست شناسی کنونی.

“درخواست تجدید نظر از مواد غذایی را تحت تاثیر قرار است بیش از فقط ترکیب شیمیایی” گفت: Montell های دوگان استاد در بخش مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی. “ما در حال حاضر می دانیم که درجه حرارت سرد کاهش delectability از شیرینی در انسان است.” او و همکارانش تعجب که آیا این نیز درست در مگس میوه, و اگر چه مکانیسم های زیر بنایی?

این تیم در بر داشت تفاوت معنی داری در مگس میوه مورد علاقه در تغذیه بین 23 درجه سانتیگراد (73.4° فارنهایت) و 19° C (66.2° F). که گفت:, آنها را اندازه گیری تفاوت در فعالیت مگس’ شیرین-سنجش طعم نورون با وجود تغییر در رفتار است.

“از آنجا که درجه حرارت به طور مستقیم بر قند نورون باید آن را موثر بر برخی از انواع دیگر سلول های که پس از آن به طور غیر مستقیم بر تمایل به مصرف شکر” Montell اشاره کرد.

مگس میوه های تشخیص قند با یک نوع سلیقه نورون. تلخ است احساس توسط نوع دیگری از نورون و mechanosensory نورون های تشخیص بافت از مواد غذایی مانند سختی است. اما متوسط احساس است نه کاملا به عنوان ساده است. هر دو تلخ و mechanosensory سلول های عصبی نیز در تشخیص خنکی. تنها اگر هر دو فعال هستند آیا مغز تفسیر که به عنوان یک خنک سیگنال.

همه از این محرک به نظر می رسد برای کاهش حیوان میل به خوراک توضیح داد Montell. ترکیبات تلخ باعث تلخ سلول های عصبی که به پرواز برای جلوگیری از تغذیه. غذاهای سخت باعث mechanosensory سلول های عصبی که همچنین به پرواز برای جلوگیری از تغذیه. و سرد در دماهای ماشه هر دو به همان اثر است.

انتقادی به این پاسخ است که یک پروتئین به نام rhodopsin 6. Rhodopsins هستند که معمولا در ارتباط با چشم انداز اما در طول چند سال گذشته Montell گروه متصل rhodopsins به انواع دیگر حواس. در واقع فقط یک زن و شوهر هفته قبل Montell آزمایشگاه منتشر شده در این مطالعه برای اولین بار اتصال های مختلف اعضای این کلاس از پروتئین شیمیایی و طعم و مزه.

“تلخ نورون بیان این rhodopsin به نام Rh6 و اگر شما خلاص شدن از آن, سپس سرد در دماهای دیگر سرکوب درخواست تجدید نظر از قند” او گفت:.

بدون Rh6 های تلخ-و-سرد-تشخیص سلول های عصبی دیگر در دماهای پایین است. و پس از سرد-احساس نیاز به فعال شدن چندین نوع مختلف از سلول های عصبی از دست دادن Rh6 مانع از پرواز از شناخت دمای پایین تر و در نتیجه از بین بردن کاهش جاذبه برای مواد غذایی شیرین.

“جای تعجب بود که پیدا کردن آن واقعا دیگر سلول های عصبی نمی قند سلول های عصبی که فعالیت بالا رفت” Montell گفت: “و این که سرد فعال شدن نورونهای دیگر بود و به طور غیر مستقیم در سرکوب شکر سلول های عصبی.”

شیرین-سنجش از نورون ها هنوز هم فعال قند در دماهای پایین; اما فعال شدن این سلول های عصبی با کاهش دما سرکوب ارتباطی بین شیرین-تشخیص سلول های عصبی و حیوان مغز است. این است که به احتمال زیاد به دست آمده توسط یک انتقال دهنده عصبی بازدارنده منتشر شده توسط تلخ/cool-فعال شدن سلول های عصبی.

اما این که چرا مگس میوه اجتناب از مواد غذایی هنگامی که آن را سرد Montell مظنون آن را با توجه به سوخت و ساز بدن خود را. مگس میوه’ سوخت و ساز بدن و در نتیجه مواد غذایی مورد نیاز هستند متاثر از درجه حرارت است. دماهای پایین تر به معنی متابولیسم بدن کندتر و کمتر نیاز به مواد غذایی است. و به طور کلی اگر غذا سرد است به طوری که در حال پرواز است.

در واقع پرواز نسل زمان — زمان آن طول می کشد تا یک تخم مرغ به نوبه خود به یک فرد بزرگسال fly — دونفره از 10 روز به 20 هنگامی که درجه حرارت را کاهش داده است از 25 به 18 درجه سانتیگراد است. “همه چیز فقط آهسته” Montell گفت: “و به همین دلیل تغذیه کاهش می یابد. شما نمی خواهید به خوردن همان مقدار زمانی که شما سوخت و ساز بدن آهسته است.” این توضیح ندارد درست است برای گرم مزاجان حیوانات مانند انسان ها حتی اگر ما با نشان دادن یک رفتار مشابه.

در آینده Montell و اولین نویسنده Qiaoran Li طرح برای بررسی بیشتر به mechanosensory کنار غذا درخواست تجدید نظر توسط به دنبال در چگونه اندازه ذرات تحت تاثیر رفتار تغذیه. به عنوان مثال او ارائه می دهد که تفاوت بین تازه و refrozen بستنی. با وجود داشتن همان ترکیب شیمیایی و دمای اکثر مردم ترجیح می دهند بستنی که نیست ذوب و refrozen به یک بلوک.

تأمل در این تعجب آور پیدا کردن Montell گفت: “این فوق العاده است برای انتظارات خود را به اشتباه به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید و سپس کشف کردن آنچه حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de