تغذیه پرنده کمک می کند تا زنان بیش از مردان

یک مطالعه جدید از دانشگاه لوند در سوئد نشان می دهد که زن و پرندگان سود بیشتر از مواد غذایی اضافی در زمستان. اگر زنان دریافت غذای اضافی آنها نمی نیاز به کاهش دمای بدن خود را تا آنجا که آنها می خواهم که در غیر این صورت و شانس زنده ماندن در شب سرد افزایش می دهد.

پرندگان دارای یک توانایی برای تنظیم خود به خود درجه حرارت بدن. در شب های سرد زمستان آنها کاهش دمای بدن چند درجه به صرفه جویی در انرژی و افزایش شانس خود را از بقا. اشکال آن این است که پرندگان تبدیل شدن به بیشتر بی حال و با وجود خطر تبدیل شدن راحت تر شکار برای شکارچیان.

اکنون محققان نشان داده اند که مکمل زمستان تغذیه خوب برای بزرگ حداقل برای زنان است. زنان که تا به حال دسترسی به مواد غذایی اضافی در زمستان خود را کاهش نمی دهد دمای بدن در شب به اندازه زنان که بدون دریافت مکمل غذایی است. در میان مردان, تفاوت در درجه حرارت بدن خود را پاسخ بود اشاره کرد.

“اعتقاد ما آن است که با توجه به مرد بودن غالب و آنها را مدیریت برای تضمین کافی مواد غذایی بدون در نظر گرفتن چقدر در دسترس است. زنان از سوی دیگر در حال تابع و لازم نیست که اولویت دسترسی به مواد غذایی است. اگر فقط یک کمی غذا و مردان در اولویت قرار داشته و اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی غذا خوردن به حفظ یک درجه حرارت بدن بالا می گوید:” Johan نیلسون, زیست شناس در دانشگاه لوند.

این مطالعه در زمستان در Vombs Fure یک سبلنجس جنگل خارج لوند. در بخشی از جنگل محققان قرار داده و از فیدر پرنده. در یکی دیگر از پرندگان بدون دریافت مکمل غذایی است. سپس محققان با اندازه گیری و مقایسه با پرندگان دمای بدن در شب.

Johan نیلسون با اشاره به مطالعه انجام شده در یک جنگل است و در نتیجه نامشخص است که آیا تغذیه پرنده در شهرستانها است که همیشه خوب به طور کلی.

“آنچه که ما می گویند با یقین است که زنان در طبیعت بهره مندی از تغذیه در زمستان,” او می گوید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه لوند. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>