رنگارنگ گردباد از خشونت و هرج و مرج و زرق و برق است که پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) است که پس از رسیدن در تئاتر آخر این هفته پس از یک devastatingly دوره طولانی از انتظار ترک مخاطبان متزلزل هم زده و مایل بیشتر. در حالی که همه منتظر برای دیدن اگر مارگوت رابی هارلی خواهد شد بازگشت به صفحه نمایش بزرگ فراتر از سال آینده انتحاری تیم ملیروشن است که بهترین مکان برای رفتن برای بیشتر BoP عمل کمیک فروشگاه. با که در ذهن در اینجا پنج کتاب طنز اجرا می شود برای بررسی پس از شما ببینید, پرندگان شکاری.

Harley Quinn #25

که چه ؟ شما احساس فریب خورده که هارلی نمی کنید برای لباس پایین Joker در فیلم خود را به طور کامل ناکارآمد رابطه ؟ این خوب است! شما می توانید آن را در کتاب های کمیک در فرم اینجا در این جای تعجب رضایت بخش نهایی مسابقات بین دوستداران سابق. قبل از آن انجام می شود شما را تشویق هارلی و crowdfunding یک نسخه کتاب صوتی به عنوان خوانده شده توسط مارگوت رابی.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس دیجیتالی و یا در جمع آوری Harley Quinn, Vol. 5: بذله گو آخر خنده نسخه قابل چاپ.

Black Canary #1-12

2015 قبل با توجه به Dinah Lance—یک شخصیت که در اطراف از سال 1947—نه تنها به او یک شغل جدید پس از بیش از شش دهه به عنوان یک گلفروش. تحول نیز به نیزه بسیار مورد نیاز معاصر, احساس, به عنوان او به پایان رسید تا fronting یک گروه و برخورد با همه شیوه ای از تهدیدات از فاميلی عوارض به اب زیر کاه نینجاها به, از همه بدتر سابق منجر خوانندگان که کاملا بدست نمی بیش از جایگزین شده است. آن را سنگ و رول آن را به مسخره و آن را بهترین قناری در کمیک به تاریخ.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس دیجیتالی و یا در پرندگان شکاری: Black Canary جمع آوری شده نسخه قابل چاپ.

Gotham مرکزی #6-10

رنه مونتویا که هدف از دو صورت را از عواطف در این داستان از تحسین سری با تمرکز بر Gotham City Police Department, و این فقط آغاز از نگرانی های خود را به عنوان تمایل خود را برای هیچ و بی معنی پلیس منجر به او را در حال خانه ربوده شده و در نهایت طرد از خانواده اش. چه اتفاقی می افتد زمانی که بتمن نیست در اطراف به نگه داشتن بچه ها بد در خط ؟ این درخشان کتاب های کمیک.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس دیجیتالی و یا در ها Gotham Central Book 1: در خط وظیفه جمع آوری شده نسخه قابل چاپ.

Batgirl و پرندگان شکاری #1-6

منشاء نسخه های اخیر از BoP در DC کمیک کتاب تداوم نیست فقط آوردن این باند با هم در یک ماموریت بسیار متفاوت از یک فیلم (آن را به مراتب کمتر خشونت آمیز برای شروع) آن را نیز فراهم می کند یک backstory برای کتاب های کمیک نسخه Huntress که منشا پایان می رسد تا حتی بیشتر پیچیده تر از او (یا خواننده) در ابتدا معتقد بودند. شما نمی خواهد آن را در آینده نه او.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس دیجیتالی و یا در Batgirl و پرندگان شکاری, Vol. 1: که اوراکل? جمع آوری نسخه قابل چاپ.

Harley Quinn و پرندگان شکاری #1-4

ایده آل بعدی کمیک کتاب گام نمی کند و حتی رسیدن به فروشگاه تا این چهارشنبه آینده, اما زمانی که آن را نشانی از آن را به آماندا کانر و Jimmy Palmiotti—سازندگان که تبدیل هارلی به یک پدیده مدرن—فرصتی برای بازگشت به شخصیت تحت DC را سیاه و سفید “برچسب” امتیاز. چه سیاه و سفید “برچسب” کتاب ؟ خب این اساسا بدان معنی است که آنها در حال به طور کامل بدون سانسور, بنابراین انتظار می رود تعداد زیادی از جوک کثیف, خشونت و احتمالا چیزهایی که شما هرگز فکر نمی کردم شما می خواهم برای دیدن در کمیک. آن خواهید بود فیلم به شکل طنز تنها به نوعی بیشتر از آن.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس دیجیتالی و یا در چاپ.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • وحشتناک علم در پشت ملخ آفت آفریقا
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • تاری مرزهای کار از خانه پدر و مادر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im